Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 2. forduló

2021.08.21 - 15:00

Pannonhalma, Pannonhalma SE sporttelep (Pannonhalma SE )

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
CSIRKE RUDOLF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERKE ZOLTÁN
PANNONHALMA HORN SE
ABDA SC VVFK-BAU
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

26'

SZILÁGYI OLIVÉR

 

0 - 2

62'

HORVÁTH SIMON TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 2 2 0 0 29 0 29 6 14.5
2 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 2 2 0 0 15 3 12 6 12
3 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  2 2 0 0 10 0 10 6 12.5
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 7 0 7 6 10
5 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 2 2 0 0 6 1 5 6 7.5
6 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 1 0 1 11 3 8 3 8.5
7 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 10
8 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 1 0 1 10 8 2 3 8.5
9 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 2 1 0 1 4 6 -2 3 7.5
10 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 2 0 0 2 3 9 -6 0 8
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 2 0 0 2 2 9 -7 0 2.5
12 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 2 0 0 2 0 11 -11 0 5
13 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 2 0 0 2 3 18 -15 0 5
14 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 2 0 0 2 0 18 -18 0 2
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 1 0 0 1 0 19 -19 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LIPÓT PÉKSÉG LOLAND NYÚL SC 1 1 0 0 13 0 13 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 17 0 17 6
2 LIPÓT PÉKSÉG LÉBÉNY SE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 8 2 6 6
3 LIPÓT PÉKSÉG ABDA SC VVFK-BAU 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
4 LIPÓT PÉKSÉG PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
5 LIPÓT PÉKSÉG SOPRONI FAC 1900 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 LIPÓT PÉKSÉG GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 6 1 5 3
7 LIPÓT PÉKSÉG GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
8 LIPÓT PÉKSÉG CARBODENT VITNYÉD SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3
9 LIPÓT PÉKSÉG JÁNOSSOMORJAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 LIPÓT PÉKSÉG ESK MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
11 LIPÓT PÉKSÉG KORONCÓ KSSZE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 1 1 0 6 -6 1
12 LIPÓT PÉKSÉG PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
13 LIPÓT PÉKSÉG GÖNYŰ SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
14 LIPÓT PÉKSÉG NEBULÓ - KSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 13 -13 0 1 0 0 1 0 13 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 LIPÓT PÉKSÉG LOLAND NYÚL SC 1 1 0 0 19 0 19 3 1 1 0 0 10 0 10 3 2 2 0 0 29 0 29 6
2 LIPÓT PÉKSÉG LÉBÉNY SE 1 1 0 0 7 2 5 3 1 1 0 0 8 1 7 3 2 2 0 0 15 3 12 6
3 LIPÓT PÉKSÉG ABDA SC VVFK-BAU 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 10 0 10 6
4 LIPÓT PÉKSÉG PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 7 0 7 6
5 LIPÓT PÉKSÉG SOPRONI FAC 1900 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 6 1 5 6
6 LIPÓT PÉKSÉG GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 10 0 10 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 11 3 8 3
7 LIPÓT PÉKSÉG GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
8 LIPÓT PÉKSÉG CARBODENT VITNYÉD SE 1 1 0 0 10 2 8 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 10 8 2 3
9 LIPÓT PÉKSÉG JÁNOSSOMORJAI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 0 1 4 6 -2 3
10 LIPÓT PÉKSÉG ESK MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
11 LIPÓT PÉKSÉG PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
12 LIPÓT PÉKSÉG KORONCÓ KSSZE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 2 0 0 2 0 11 -11 0
13 LIPÓT PÉKSÉG NEBULÓ - KSE 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 0 1 2 10 -8 0 2 0 0 2 3 18 -15 0
14 LIPÓT PÉKSÉG GÖNYŰ SE 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 18 -18 0
15 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 19 -19 0 1 0 0 1 0 19 -19 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0---------------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
---------------10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4------------
GÖNYŰ SE
----------------0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 0---------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-----------10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
--------------------0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------------------0 - 1---
LÉBÉNY SE
-----------------7 - 2----
LIPÓT PÉKSÉG
----------------------
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
-------------1 - 8--------
LOLAND NYÚL SC
--------------19 - 0-------
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2---------------------
PETŐHÁZI SE
--6 - 0-------------------
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
---------3 - 1------------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

PANNONHALMA HORN SE

2021. 08. 14. 15:00
Lébény SE sporttelep
2021. 08. 14. 15:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 08. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 08. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 08. 28. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 12. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 12. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 18. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 18. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 26. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 09. 26. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 02. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 10. 10. 12:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 10. 10. 12:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 16. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 24. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 24. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 30. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 30. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 11. 06. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 06. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 14. 12:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 11. 14. 12:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 11. 20. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 20. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 11. 27. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LÉBÉNY SE
2022. 02. 26. 13:00
Abda SC sporttelep
2022. 02. 26. 13:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 06. 12:45
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 06. 12:45
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 03. 16. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 26. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 26. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PANNONHALMA HORN SE
2022. 05. 25. 19:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 25. 19:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 04. 10. 10:00
ALCUFER Stadion
2022. 04. 10. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 24. 15:00
Gönyű SE
2022. 04. 24. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 05. 01. 10:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 01. 10:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 07. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 07. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
NEBULÓ - KSE
2022. 05. 14. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 05. 14. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 05. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
KORONCÓ KSSZE
2022. 06. 01. 18:30
Vitnyédi SE
2022. 06. 01. 18:30
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
PANNONHALMA HORN SE

ABDA SC VVFK-BAU

2021. 08. 14. 16:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 08. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
NEBULÓ - KSE
2021. 09. 04. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 09. 04. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 11. 15:00
Abda SC sporttelep
2021. 09. 11. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
KORONCÓ KSSZE
2021. 09. 18. 13:00
Vitnyédi SE
2021. 09. 18. 13:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 25. 14:00
Abda SC sporttelep
2021. 09. 25. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LÉBÉNY SE
2021. 10. 02. 14:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 09. 12:45
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 09. 12:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 07. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 07. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 13. 12:00
Abda SC sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 13:00
Abda SC sporttelep
2022. 02. 26. 13:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 03. 12. 13:00
Abda SC sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PETŐHÁZI SE
2022. 03. 20. 13:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 03. 20. 13:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 03. 27. 14:00
Abda SC sporttelep
2022. 03. 27. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 02. 14:00
Lébény SE sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 04. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LOLAND NYÚL SC
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 14. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 05. 14. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 05. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LIPÓT PÉKSÉG
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->