Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 5. forduló

2021.09.12 - 15:00

Jánossomorja, Jánossomorja SE sportpálya

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
VŐCSEI LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAKÁCS NORBERT
JÁNOSSOMORJAI SE
LIPÓT PÉKSÉG
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

17'

MADARÁSZ KRISZTIÁN MÁRK

 

0 - 2

24'

LEDÓ TRISZTÁN

 

0 - 3

30'

BÉLI ZALÁN

 

0 - 4

33'

HEGYI PATRIK
HOLHÓS SIMON BENDEGÚZ

38'

1 - 4

 

 

1 - 5

48'

MADARÁSZ KRISZTIÁN MÁRK

 

1 - 6

52'

BÉLI ZALÁN
SCHALLY BENCE

63'

2 - 6

 

HOLHÓS SIMON BENDEGÚZ

64'

3 - 6

 

 

3 - 7

69'

NAGY PÉTER

 

3 - 8

75'

HEGYI PATRIK

 

3 - 9

79'

BÉLI ZALÁN
ROZSOS FERENC

88'

4 - 9

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 5 5 0 0 18 2 16 15 6.6
2 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 5 4 0 1 37 7 30 12 10.2
3 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 28 1 27 12 8.3
4 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 5 4 0 1 24 8 16 12 9.6
5 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  5 4 0 1 20 10 10 12 11
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 5 4 0 1 14 11 3 12 9.6
7 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 5 3 0 2 19 9 10 9 10.2
8 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 5 3 0 2 22 15 7 9 8.2
9 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 2 0 3 24 11 13 6 8.4
10 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 4 1 0 3 10 33 -23 3 6.5
11 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 5 1 0 4 9 38 -29 3 7
12 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 4 0 0 4 4 15 -11 0 4.5
13 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 4 0 0 4 7 26 -19 0 4.8
14 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 5 0 0 5 3 27 -24 0 5.4
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 4 0 0 4 2 28 -26 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 3 2 1 0 9 3 6 7 2 2 0 0 4 0 4 6 5 4 1 0 13 3 10 13
2 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 3 3 0 0 7 0 7 9 1 1 0 0 4 0 4 3 4 4 0 0 11 0 11 12
3 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 3 3 0 0 8 2 6 9 2 1 0 1 1 4 -3 3 5 4 0 1 9 6 3 12
4 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 7 0 7 6 3 1 2 0 1 0 1 5 5 3 2 0 8 0 8 11
5 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 3 1 1 1 13 1 12 4 2 2 0 0 6 1 5 6 5 3 1 1 19 2 17 10
6 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 3 2 1 0 7 2 5 7 2 1 0 1 3 2 1 3 5 3 1 1 10 4 6 10
7 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 3 2 0 1 2 4 -2 6 2 1 1 0 2 0 2 4 5 3 1 1 4 4 0 10
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 2 0 0 8 0 8 6 3 1 0 2 3 7 -4 3 5 3 0 2 11 7 4 9
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 12 2 10 6 2 0 0 2 0 2 -2 0 5 2 0 3 12 4 8 6
10 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 4 17 -13 3 4 1 0 3 4 19 -15 3
11 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 0 1 2 2 12 -10 1 5 0 2 3 3 16 -13 2
12 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 2 7 -5 1 4 0 1 3 2 8 -6 1
13 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 0 3 1 13 -12 0 5 0 1 4 1 14 -13 1
14 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 0 0 4 2 12 -10 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 2 0 0 2 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 0 0 4 0 10 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 11 1 10 6 3 3 0 0 7 1 6 9 5 5 0 0 18 2 16 15
2 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 3 2 0 1 23 6 17 6 2 2 0 0 14 1 13 6 5 4 0 1 37 7 30 12
3 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 3 3 0 0 21 0 21 9 1 1 0 0 7 1 6 3 4 4 0 0 28 1 27 12
4 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 3 2 0 1 12 6 6 6 2 2 0 0 12 2 10 6 5 4 0 1 24 8 16 12
5 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 3 3 0 0 17 5 12 9 2 1 0 1 3 5 -2 3 5 4 0 1 20 10 10 12
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 3 2 0 1 8 10 -2 6 2 2 0 0 6 1 5 6 5 4 0 1 14 11 3 12
7 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 3 2 0 1 13 4 9 6 2 1 0 1 6 5 1 3 5 3 0 2 19 9 10 9
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 2 0 0 17 2 15 6 3 1 0 2 5 13 -8 3 5 3 0 2 22 15 7 9
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 23 4 19 6 2 0 0 2 1 7 -6 0 5 2 0 3 24 11 13 6
10 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 0 2 9 30 -21 3 4 1 0 3 10 33 -23 3
11 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 2 0 0 2 4 12 -8 0 3 1 0 2 5 26 -21 3 5 1 0 4 9 38 -29 3
12 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 4 13 -9 0 4 0 0 4 4 15 -11 0
13 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 2 0 0 2 2 12 -10 0 2 0 0 2 5 14 -9 0 4 0 0 4 7 26 -19 0
14 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 2 22 -20 0 5 0 0 5 3 27 -24 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 2 0 0 2 0 16 -16 0 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 0 0 4 2 28 -26 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0----5 - 2---4 - 3------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
-----------7 - 0---10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4---7 - 0---3 - 0----
GÖNYŰ SE
------0 - 6---------0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 0-4 - 012 - 0------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
--2 - 3------11 - 1-10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
-------------4 - 9------0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------------1 - 4-----0 - 1---
LÉBÉNY SE
--5 - 2--------------7 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
--------------------1 - 3-
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
-------------1 - 8--1 - 4-----
LOLAND NYÚL SC
--------------19 - 0--3 - 21 - 4---
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2---------------------
PETŐHÁZI SE
5 - 1-6 - 0-------------------
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
-------4 - 21 - 73 - 1------------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

JÁNOSSOMORJAI SE

2021. 08. 13. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 13. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 08. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 08. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 20. 15:30
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 20. 15:30
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 05. 10:00
ALCUFER Stadion
2021. 09. 05. 10:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 12. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 09. 12. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 19. 14:00
Gönyű SE
2021. 09. 19. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 26. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 09. 26. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 02. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 10. 10. 13:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 10. 10. 13:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 17. 13:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 10. 17. 13:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 10. 24. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 10. 24. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 30. 11:00
Lébény SE sporttelep
2021. 10. 30. 11:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 11. 07. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 07. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 12. 18. 10:00
ALCUFER Stadion
2021. 12. 18. 10:00
ALCUFER Stadion
LOLAND NYÚL SC
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 11. 28. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 28. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 26. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 02. 26. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 03. 06. 13:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 03. 06. 13:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 20. 16:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 04. 20. 16:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 03. 20. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 20. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 03. 27. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 03. 27. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 25. 19:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 25. 19:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 04. 10. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 04. 10. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 16. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 16. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 04. 24. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 04. 24. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
KORONCÓ KSSZE
2022. 04. 30. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 04. 30. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 05. 06. 17:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 05. 06. 17:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
LÉBÉNY SE
2022. 05. 14. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 05. 14. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 05. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 05. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
LOLAND NYÚL SC

LIPÓT PÉKSÉG

2021. 08. 14. 16:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 12. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 09. 12. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 19. 11:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 19. 11:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 09. 25. 11:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 09. 25. 11:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
2021. 10. 03. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 10. 12:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 10. 10. 12:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 24. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 10. 24. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 31. 12:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 10. 31. 12:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 11. 07. 11:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 07. 11:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 11. 13. 11:00
Lébény SE sporttelep
2021. 11. 13. 11:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 27. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 27. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
LOLAND NYÚL SC
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 03. 20. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 20. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 03. 26. 13:00
ALCUFER Stadion
2022. 03. 26. 13:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 06. 16:30
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 06. 16:30
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 10. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
GÖNYŰ SE
2022. 04. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 30. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 30. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 05. 08. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 05. 08. 15:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
KORONCÓ KSSZE
2022. 05. 15. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 05. 15. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 05. 21. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 05. 21. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
LÉBÉNY SE
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LIPÓT PÉKSÉG
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->