Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 7. forduló

2021.09.29 - 16:00

Sopron, Soproni Anger réti Sporttelep (Anger - réti Sporttelep)

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
KÖVES KRISTÓF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FODRÓCZY MÁRK, SARANG BENJÁMIN
SOPRONI FAC 1900
NEBULÓ - KSE
90'
45'

Gólok

SZABÓ BOTOND

60'

1 - 0

 

CSÓKA BENCE

66'

2 - 0

 

NOVACEK CSABA

68'

3 - 0

 

CSÓKA BENCE

80'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 6 6 0 0 59 1 58 18 9.3
2 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 7 6 0 1 31 12 19 18 9
3 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 7 5 0 2 26 12 14 15 9.7
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 6 5 0 1 20 6 14 15 6.2
5 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  7 5 0 2 21 12 9 15 9.4
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 7 5 0 2 22 16 6 15 10.4
7 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 7 4 0 3 42 19 23 12 11
8 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 7 4 0 3 28 20 8 12 7.6
9 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 7 3 0 4 33 16 17 9 7.4
10 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 7 3 0 4 19 43 -24 9 8.3
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 6 1 0 5 11 25 -14 3 5.5
12 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 6 1 0 5 9 28 -19 3 5.8
13 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 6 1 0 5 10 57 -47 3 6
14 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 6 0 0 6 8 33 -25 0 5.2
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 6 0 0 6 5 44 -39 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 4 3 1 0 11 4 7 10 3 3 0 0 5 0 5 9 7 6 1 0 16 4 12 19
2 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 13 0 13 12 2 2 0 0 13 0 13 6 6 6 0 0 26 0 26 18
3 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 4 3 1 0 8 2 6 10 3 1 1 1 3 2 1 4 7 4 2 1 11 4 7 14
4 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 2 1 1 16 3 13 7 3 2 0 1 6 3 3 6 7 4 1 2 22 6 16 13
5 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 4 3 0 1 8 3 5 9 3 1 1 1 1 4 -3 4 7 4 1 2 9 7 2 13
6 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 7 0 7 6 4 1 2 1 1 1 0 5 6 3 2 1 8 1 7 11
7 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 2 1 1 2 4 -2 7 3 1 1 1 2 2 0 4 7 3 2 2 4 6 -2 11
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 1 0 8 0 8 7 4 1 0 3 5 10 -5 3 7 3 1 3 13 10 3 10
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 12 2 10 6 4 1 0 3 3 4 -1 3 7 3 0 4 15 6 9 9
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 0 1 3 2 14 -12 1 7 1 2 4 6 19 -13 5
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 0 1 2 1 1 3 4 0 1 3 3 10 -7 1 6 1 1 4 5 11 -6 4
12 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 0 3 1 13 -12 0 6 1 1 4 3 14 -11 4
13 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 1 0 2 2 7 -5 3 3 0 0 3 0 9 -9 0 6 1 0 5 2 16 -14 3
14 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 0 13 -13 0 3 1 0 2 4 17 -13 3 6 1 0 5 4 30 -26 3
15 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 0 2 4 2 12 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 33 0 33 12 2 2 0 0 26 1 25 6 6 6 0 0 59 1 58 18
2 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 4 3 0 1 17 10 7 9 3 3 0 0 14 2 12 9 7 6 0 1 31 12 19 18
3 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 4 3 0 1 17 6 11 9 3 2 0 1 9 6 3 6 7 5 0 2 26 12 14 15
4 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 11 1 10 6 4 3 0 1 9 5 4 9 6 5 0 1 20 6 14 15
5 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 4 3 0 1 17 7 10 9 3 2 0 1 4 5 -1 6 7 5 0 2 21 12 9 15
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 3 0 1 12 10 2 9 3 2 0 1 10 6 4 6 7 5 0 2 22 16 6 15
7 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 2 0 2 27 12 15 6 3 2 0 1 15 7 8 6 7 4 0 3 42 19 23 12
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 0 1 17 3 14 6 4 2 0 2 11 17 -6 6 7 4 0 3 28 20 8 12
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 23 4 19 6 4 1 0 3 10 12 -2 3 7 3 0 4 33 16 17 9
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 0 2 10 14 -4 3 4 2 0 2 9 29 -20 6 7 3 0 4 19 43 -24 9
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 0 0 4 6 19 -13 0 6 1 0 5 11 25 -14 3
12 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 3 1 0 2 7 6 1 3 3 0 0 3 2 22 -20 0 6 1 0 5 9 28 -19 3
13 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 1 27 -26 0 3 1 0 2 9 30 -21 3 6 1 0 5 10 57 -47 3
14 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 3 0 0 3 3 15 -12 0 3 0 0 3 5 18 -13 0 6 0 0 6 8 33 -25 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 0 0 3 3 20 -17 0 3 0 0 3 2 24 -22 0 6 0 0 6 5 44 -39 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0----5 - 20 - 2--4 - 3------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
0 - 1----------7 - 0---10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4---7 - 0---3 - 04 - 2---
GÖNYŰ SE
------0 - 6--3 - 4------0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 012 - 04 - 012 - 0------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
--2 - 3------11 - 1-10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
-------------4 - 9---6 - 2--0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------------1 - 4---6 - 1-0 - 1---
LÉBÉNY SE
--5 - 2------5 - 4-------7 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
--------0 - 190 - 5----------1 - 3-
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
------1 - 3------1 - 8--1 - 4-----
LOLAND NYÚL SC
--4 - 6-----------19 - 0--3 - 21 - 4---
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2-------------------5 - 4-
PETŐHÁZI SE
5 - 1-6 - 0-------------------
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
-------4 - 21 - 73 - 1------4 - 0-----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

SOPRONI FAC 1900

2021. 08. 17. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 08. 17. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 08. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 08. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 08. 28. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 11. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 11. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
2021. 09. 18. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 18. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 29. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 29. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 02. 13:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 10. 02. 13:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 09. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 09. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
KORONCÓ KSSZE
2021. 10. 16. 15:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 16. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 25. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 25. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LÉBÉNY SE
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 06. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 06. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LOLAND NYÚL SC
2021. 11. 20. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 20. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 28. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 28. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 02. 26. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 02. 26. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 03. 05. 12:00
ALCUFER Stadion
2022. 03. 05. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 03. 20. 13:00
Gönyű SE
2022. 03. 20. 13:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 26. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 26. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 02. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 02. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 09. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 09. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PETŐHÁZI SE
2022. 04. 16. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 04. 16. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 23. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 23. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 03. 18:00
Lébény SE sporttelep
2022. 05. 03. 18:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 14. 14:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 14. 14:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
SOPRONI FAC 1900
2022. 05. 28. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 28. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
SOPRONI FAC 1900

NEBULÓ - KSE

2021. 08. 15. 16:00
Vitnyédi SE
2021. 08. 15. 16:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
NEBULÓ - KSE
2021. 08. 21. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 08. 21. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LÉBÉNY SE
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
NEBULÓ - KSE
2021. 09. 05. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 05. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LOLAND NYÚL SC
2021. 09. 18. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 18. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 29. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 29. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 02. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 10. 20. 17:00
ALCUFER Stadion
2021. 10. 20. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 16. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 24. 12:00
Gönyű SE
2021. 10. 24. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 30. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 30. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 11. 07. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 07. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
NEBULÓ - KSE
2021. 11. 13. 11:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 11. 13. 11:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
NEBULÓ - KSE
2021. 11. 20. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 11. 20. 12:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
KORONCÓ KSSZE
2021. 12. 04. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
NEBULÓ - KSE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 02. 26. 12:00
Lébény SE sporttelep
2022. 02. 26. 12:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
NEBULÓ - KSE
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 10. 18:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 10. 18:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
NEBULÓ - KSE
2022. 03. 27. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 27. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 02. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 02. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 10. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 04. 10. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 16. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 16. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 04. 24. 12:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 30. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 30. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 07. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 07. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
NEBULÓ - KSE
2022. 05. 14. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 05. 14. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 21. 11:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 05. 21. 11:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
PETŐHÁZI SE
2022. 05. 28. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 05. 28. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
NEBULÓ - KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->