Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 7. forduló

2021.09.26 - 13:45

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak Sporttelep (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
HORVÁTH RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STROBL PÉTER
ESK MÉNFŐCSANAK
PETŐHÁZI SE
90'
45'

Gólok

TÓTH MILÁN

5'

1 - 0

 

KÁLLAI LÁSZLÓ

49'

2 - 0

 

KORONKAI DOMINIK

52'

3 - 0

 

 

3 - 1

58'

MÁRK BOTOND
KÁLLAI LÁSZLÓ

75'

4 - 1

 

 

4 - 2

81'

TÓTH BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 6 6 0 0 59 1 58 18 9.3
2 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 7 6 0 1 31 12 19 18 9
3 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 7 5 0 2 26 12 14 15 9.7
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 6 5 0 1 20 6 14 15 6.2
5 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  7 5 0 2 21 12 9 15 9.4
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 7 5 0 2 22 16 6 15 10.4
7 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 7 4 0 3 42 19 23 12 11
8 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 7 4 0 3 28 20 8 12 7.6
9 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 7 3 0 4 33 16 17 9 7.4
10 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 7 3 0 4 19 43 -24 9 8.3
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 6 1 0 5 11 25 -14 3 5.5
12 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 6 1 0 5 9 28 -19 3 5.8
13 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 6 1 0 5 10 57 -47 3 6
14 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 6 0 0 6 8 33 -25 0 5.2
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 6 0 0 6 5 44 -39 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 4 3 1 0 11 4 7 10 3 3 0 0 5 0 5 9 7 6 1 0 16 4 12 19
2 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 13 0 13 12 2 2 0 0 13 0 13 6 6 6 0 0 26 0 26 18
3 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 4 3 1 0 8 2 6 10 3 1 1 1 3 2 1 4 7 4 2 1 11 4 7 14
4 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 2 1 1 16 3 13 7 3 2 0 1 6 3 3 6 7 4 1 2 22 6 16 13
5 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 4 3 0 1 8 3 5 9 3 1 1 1 1 4 -3 4 7 4 1 2 9 7 2 13
6 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 7 0 7 6 4 1 2 1 1 1 0 5 6 3 2 1 8 1 7 11
7 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 2 1 1 2 4 -2 7 3 1 1 1 2 2 0 4 7 3 2 2 4 6 -2 11
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 1 0 8 0 8 7 4 1 0 3 5 10 -5 3 7 3 1 3 13 10 3 10
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 12 2 10 6 4 1 0 3 3 4 -1 3 7 3 0 4 15 6 9 9
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 0 1 3 2 14 -12 1 7 1 2 4 6 19 -13 5
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 0 1 2 1 1 3 4 0 1 3 3 10 -7 1 6 1 1 4 5 11 -6 4
12 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 0 3 1 13 -12 0 6 1 1 4 3 14 -11 4
13 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 1 0 2 2 7 -5 3 3 0 0 3 0 9 -9 0 6 1 0 5 2 16 -14 3
14 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 0 13 -13 0 3 1 0 2 4 17 -13 3 6 1 0 5 4 30 -26 3
15 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 0 2 4 2 12 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 33 0 33 12 2 2 0 0 26 1 25 6 6 6 0 0 59 1 58 18
2 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 4 3 0 1 17 10 7 9 3 3 0 0 14 2 12 9 7 6 0 1 31 12 19 18
3 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 4 3 0 1 17 6 11 9 3 2 0 1 9 6 3 6 7 5 0 2 26 12 14 15
4 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 11 1 10 6 4 3 0 1 9 5 4 9 6 5 0 1 20 6 14 15
5 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 4 3 0 1 17 7 10 9 3 2 0 1 4 5 -1 6 7 5 0 2 21 12 9 15
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 3 0 1 12 10 2 9 3 2 0 1 10 6 4 6 7 5 0 2 22 16 6 15
7 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 2 0 2 27 12 15 6 3 2 0 1 15 7 8 6 7 4 0 3 42 19 23 12
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 0 1 17 3 14 6 4 2 0 2 11 17 -6 6 7 4 0 3 28 20 8 12
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 23 4 19 6 4 1 0 3 10 12 -2 3 7 3 0 4 33 16 17 9
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 0 2 10 14 -4 3 4 2 0 2 9 29 -20 6 7 3 0 4 19 43 -24 9
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 0 0 4 6 19 -13 0 6 1 0 5 11 25 -14 3
12 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 3 1 0 2 7 6 1 3 3 0 0 3 2 22 -20 0 6 1 0 5 9 28 -19 3
13 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 1 27 -26 0 3 1 0 2 9 30 -21 3 6 1 0 5 10 57 -47 3
14 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 3 0 0 3 3 15 -12 0 3 0 0 3 5 18 -13 0 6 0 0 6 8 33 -25 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 0 0 3 3 20 -17 0 3 0 0 3 2 24 -22 0 6 0 0 6 5 44 -39 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0----5 - 20 - 2--4 - 3------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
0 - 1----------7 - 0---10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4---7 - 0---3 - 04 - 2---
GÖNYŰ SE
------0 - 6--3 - 4------0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 012 - 04 - 012 - 0------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
--2 - 3------11 - 1-10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
-------------4 - 9---6 - 2--0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------------1 - 4---6 - 1-0 - 1---
LÉBÉNY SE
--5 - 2------5 - 4-------7 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
--------0 - 190 - 5----------1 - 3-
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
------1 - 3------1 - 8--1 - 4-----
LOLAND NYÚL SC
--4 - 6-----------19 - 0--3 - 21 - 4---
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2-------------------5 - 4-
PETŐHÁZI SE
5 - 1-6 - 0-------------------
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
-------4 - 21 - 73 - 1------4 - 0-----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

ESK MÉNFŐCSANAK

2021. 08. 13. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 13. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 08. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
2021. 08. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 29. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 05. 14:00
Gönyű SE
2021. 09. 05. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 12. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 12. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 18. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 18. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 26. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 26. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 03. 14:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 10. 03. 14:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 10. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 10. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 16. 12:00
Lébény SE sporttelep
2021. 10. 16. 12:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 30. 11:45
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 30. 11:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 14. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 14. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 20. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 20. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 28. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 28. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 26. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 02. 26. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GYIRMÓT SE GYŐR
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
2022. 03. 06. 13:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 13. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 13. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 03. 16. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 27. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 27. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
NEBULÓ - KSE
2022. 04. 02. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 02. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 10. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 10. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
KORONCÓ KSSZE
2022. 04. 16. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 04. 16. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 18. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LÉBÉNY SE
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 04. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 05. 04. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LOLAND NYÚL SC
2022. 05. 22. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 22. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 28. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 28. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
SOPRONI FAC 1900

PETŐHÁZI SE

2021. 08. 14. 14:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 08. 14. 14:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
PETŐHÁZI SE
2021. 08. 21. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 08. 21. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 08. 31. 17:00
Lébény SE sporttelep
2021. 08. 31. 17:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
PETŐHÁZI SE
2021. 09. 04. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 09. 04. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 11. 14:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 09. 11. 14:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
PETŐHÁZI SE
2021. 09. 26. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 26. 13:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 02. 13:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 10. 02. 13:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 10. 13:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 10. 10. 13:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 16. 12:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 10. 16. 12:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 10. 24. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 10. 24. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 30. 11:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 10. 30. 11:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 06. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 06. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 13. 11:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 11. 13. 11:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
NEBULÓ - KSE
2021. 11. 21. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 21. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 27. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 27. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
PETŐHÁZI SE
KORONCÓ KSSZE
2022. 02. 26. 12:30
Vitnyédi SE
2022. 02. 26. 12:30
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
PETŐHÁZI SE
2022. 03. 05. 12:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 03. 05. 12:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
LÉBÉNY SE
2022. 03. 12. 13:00
Abda SC Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PETŐHÁZI SE
2022. 03. 19. 12:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 04. 02. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 02. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 09. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 09. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PETŐHÁZI SE
2022. 04. 16. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 16. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 05. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 25. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
PETŐHÁZI SE
2022. 04. 30. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 04. 30. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 05. 08. 15:00
Gönyű SE
2022. 05. 08. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PETŐHÁZI SE
2022. 05. 14. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 05. 14. 14:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 05. 21. 11:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 05. 21. 11:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
PETŐHÁZI SE
2022. 05. 28. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 05. 28. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->