Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 7. forduló

2021.09.25 - 15:00

Nyúl, Nyúl SC sporttelep

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
CSÁVÁS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TURI MIKLÓS
LOLAND NYÚL SC
CARBODENT VITNYÉD SE
90'
45'

Gólok

KNIRSCH OLIVÉR

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

7'

SZARKA RENÁTÓ
SZUHÁNYI DÁVID

15'

2 - 1

 

 

2 - 2

31'

KISS PATRIK
HERMAN ATTILA SZABOLCS

42'

3 - 2

 

 

3 - 3

46'

TÓTH MIHÁLY
KOVÁCS BALÁZS

48'

4 - 3

 

 

4 - 4

50'

NAGY ZSOMBOR

 

4 - 5

68'

KISS PATRIK

 

4 - 6

80'

SZARKA RENÁTÓ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 6 6 0 0 59 1 58 18 9.3
2 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 7 6 0 1 31 12 19 18 9
3 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 7 5 0 2 26 12 14 15 9.7
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 6 5 0 1 20 6 14 15 6.2
5 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  7 5 0 2 21 12 9 15 9.4
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 7 5 0 2 22 16 6 15 10.4
7 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 7 4 0 3 42 19 23 12 11
8 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 7 4 0 3 28 20 8 12 7.6
9 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 7 3 0 4 33 16 17 9 7.4
10 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 7 3 0 4 19 43 -24 9 8.3
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 6 1 0 5 11 25 -14 3 5.5
12 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 6 1 0 5 9 28 -19 3 5.8
13 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 6 1 0 5 10 57 -47 3 6
14 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 6 0 0 6 8 33 -25 0 5.2
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 6 0 0 6 5 44 -39 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 4 3 1 0 11 4 7 10 3 3 0 0 5 0 5 9 7 6 1 0 16 4 12 19
2 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 13 0 13 12 2 2 0 0 13 0 13 6 6 6 0 0 26 0 26 18
3 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 4 3 1 0 8 2 6 10 3 1 1 1 3 2 1 4 7 4 2 1 11 4 7 14
4 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 2 1 1 16 3 13 7 3 2 0 1 6 3 3 6 7 4 1 2 22 6 16 13
5 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 4 3 0 1 8 3 5 9 3 1 1 1 1 4 -3 4 7 4 1 2 9 7 2 13
6 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 7 0 7 6 4 1 2 1 1 1 0 5 6 3 2 1 8 1 7 11
7 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 2 1 1 2 4 -2 7 3 1 1 1 2 2 0 4 7 3 2 2 4 6 -2 11
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 1 0 8 0 8 7 4 1 0 3 5 10 -5 3 7 3 1 3 13 10 3 10
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 12 2 10 6 4 1 0 3 3 4 -1 3 7 3 0 4 15 6 9 9
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 4 0 1 3 2 14 -12 1 7 1 2 4 6 19 -13 5
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 0 1 2 1 1 3 4 0 1 3 3 10 -7 1 6 1 1 4 5 11 -6 4
12 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 3 1 1 1 2 1 1 4 3 0 0 3 1 13 -12 0 6 1 1 4 3 14 -11 4
13 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 1 0 2 2 7 -5 3 3 0 0 3 0 9 -9 0 6 1 0 5 2 16 -14 3
14 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 0 13 -13 0 3 1 0 2 4 17 -13 3 6 1 0 5 4 30 -26 3
15 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 0 1 2 1 7 -6 1 6 0 2 4 2 12 -10 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE GYIRMÓT SE GYŐR 4 4 0 0 33 0 33 12 2 2 0 0 26 1 25 6 6 6 0 0 59 1 58 18
2 GÖNYŰ SE LÉBÉNY SE 4 3 0 1 17 10 7 9 3 3 0 0 14 2 12 9 7 6 0 1 31 12 19 18
3 GÖNYŰ SE ESK MÉNFŐCSANAK 4 3 0 1 17 6 11 9 3 2 0 1 9 6 3 6 7 5 0 2 26 12 14 15
4 GÖNYŰ SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 11 1 10 6 4 3 0 1 9 5 4 9 6 5 0 1 20 6 14 15
5 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 4 3 0 1 17 7 10 9 3 2 0 1 4 5 -1 6 7 5 0 2 21 12 9 15
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 4 3 0 1 12 10 2 9 3 2 0 1 10 6 4 6 7 5 0 2 22 16 6 15
7 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 4 2 0 2 27 12 15 6 3 2 0 1 15 7 8 6 7 4 0 3 42 19 23 12
8 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 3 2 0 1 17 3 14 6 4 2 0 2 11 17 -6 6 7 4 0 3 28 20 8 12
9 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 2 0 1 23 4 19 6 4 1 0 3 10 12 -2 3 7 3 0 4 33 16 17 9
10 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 3 1 0 2 10 14 -4 3 4 2 0 2 9 29 -20 6 7 3 0 4 19 43 -24 9
11 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 0 0 4 6 19 -13 0 6 1 0 5 11 25 -14 3
12 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 3 1 0 2 7 6 1 3 3 0 0 3 2 22 -20 0 6 1 0 5 9 28 -19 3
13 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 3 0 0 3 1 27 -26 0 3 1 0 2 9 30 -21 3 6 1 0 5 10 57 -47 3
14 GÖNYŰ SE NEBULÓ - KSE 3 0 0 3 3 15 -12 0 3 0 0 3 5 18 -13 0 6 0 0 6 8 33 -25 0
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 3 0 0 3 3 20 -17 0 3 0 0 3 2 24 -22 0 6 0 0 6 5 44 -39 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0----5 - 20 - 2--4 - 3------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
0 - 1----------7 - 0---10 - 2------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
---------3 - 4---7 - 0---3 - 04 - 2---
GÖNYŰ SE
------0 - 6--3 - 4------0 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 012 - 04 - 012 - 0------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
--2 - 3------11 - 1-10 - 0----------
JÁNOSSOMORJAI SE
-------------4 - 9---6 - 2--0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------------1 - 4---6 - 1-0 - 1---
LÉBÉNY SE
--5 - 2------5 - 4-------7 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
--------0 - 190 - 5----------1 - 3-
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
------1 - 3------1 - 8--1 - 4-----
LOLAND NYÚL SC
--4 - 6-----------19 - 0--3 - 21 - 4---
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2-------------------5 - 4-
PETŐHÁZI SE
5 - 1-6 - 0-------------------
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
-------4 - 21 - 73 - 1------4 - 0-----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

LOLAND NYÚL SC

2021. 08. 14. 16:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 08. 22. 15:00
Gönyű SE
2021. 08. 22. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LOLAND NYÚL SC
2021. 08. 28. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 05. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 05. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
LOLAND NYÚL SC
2021. 09. 11. 14:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 09. 11. 14:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
PETŐHÁZI SE
2021. 09. 18. 14:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 09. 18. 14:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
LOLAND NYÚL SC
2021. 09. 25. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 09. 25. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 02. 13:00
Lébény SE sporttelep
2021. 10. 02. 13:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
LOLAND NYÚL SC
2021. 10. 09. 12:45
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 09. 12:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 16. 12:45
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 16. 12:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 30. 11:45
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 30. 11:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 06. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 06. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LOLAND NYÚL SC
2021. 12. 18. 10:00
ALCUFER Stadion
2021. 12. 18. 10:00
ALCUFER Stadion
LOLAND NYÚL SC
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 11. 20. 11:00
ALCUFER Stadion
2021. 11. 20. 11:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
LOLAND NYÚL SC
2021. 11. 27. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 27. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
LOLAND NYÚL SC
2022. 02. 26. 12:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 02. 26. 12:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GÖNYŰ SE
2022. 03. 06. 12:45
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 06. 12:45
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 05. 10. 18:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 10. 18:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
NEBULÓ - KSE
2022. 03. 19. 12:00
Petőháza SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 03. 26. 13:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 03. 26. 13:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
KORONCÓ KSSZE
2022. 04. 02. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 04. 02. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 04. 09. 14:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 04. 09. 14:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
LÉBÉNY SE
2022. 04. 16. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 04. 16. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LOLAND NYÚL SC
2022. 05. 17. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 17. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 05. 04. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 05. 04. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
LOLAND NYÚL SC
2022. 05. 14. 14:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 14. 14:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
SOPRONI FAC 1900
2022. 05. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 05. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 05. 28. 14:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 28. 14:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GYIRMÓT SE GYŐR

CARBODENT VITNYÉD SE

2021. 08. 15. 16:00
Vitnyédi SE
2021. 08. 15. 16:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
NEBULÓ - KSE
2021. 08. 21. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 08. 21. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 06. 16:30
Vitnyédi SE
2021. 10. 06. 16:30
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
KORONCÓ KSSZE
2021. 09. 04. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 09. 04. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 09. 11. 14:00
Lébény SE sporttelep
2021. 09. 11. 14:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 09. 18. 13:00
Vitnyédi SE
2021. 09. 18. 13:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 25. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 09. 25. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 10. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 10. 12:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 16. 15:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 16. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 24. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 10. 24. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 30. 12:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 30. 12:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 11. 07. 11:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 07. 11:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 11. 13. 12:00
Vitnyédi SE
2021. 11. 13. 12:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 20. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 20. 12:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 12. 04. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
NEBULÓ - KSE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 02. 26. 12:30
Vitnyédi SE
2022. 02. 26. 12:30
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
PETŐHÁZI SE
2022. 03. 06. 13:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 03. 06. 13:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 03. 12. 13:00
Vitnyédi SE
2022. 03. 12. 13:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 03. 19. 13:00
Vitnyédi SE
2022. 03. 19. 13:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
LÉBÉNY SE
2022. 03. 27. 14:00
Abda SC Sporttelep
2022. 03. 27. 14:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 02. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 04. 02. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 04. 16. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 04. 16. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 23. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 23. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 30. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 04. 30. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 05. 07. 14:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 07. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 15. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 05. 15. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 05. 22. 15:00
Gönyű SE
2022. 05. 22. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 06. 01. 18:30
Vitnyédi SE
2022. 06. 01. 18:30
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
PANNONHALMA HORN SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->