Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. U-19 12. forduló

2021.10.30 - 12:00

Abda, Abda SC Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I. U-19

Játékvezető
FEHÉR VIKTOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KALOCSA LÁSZLÓ
ABDA SC VVFK-BAU
SOPRONI FAC 1900
90'
45'

Gólok

HAUZER BENCE

2'

1 - 0

 

HAUZER BENCE

29'

2 - 0

 

 

2 - 1

53'

GOLNERITS MÁTÉ GÁBOR

 

2 - 2

64'

NOVACEK CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 11 11 0 0 101 3 98 33 9.4
2 LÉBÉNY SE LÉBÉNY SE 11 10 0 1 55 15 40 30 8.4
3 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 11 9 0 2 30 9 21 27 7.5
4 ESK MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK 12 7 1 4 42 26 16 22 8.5
5 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  11 7 1 3 30 19 11 22 8.5
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 12 6 2 4 34 29 5 20 8.4
7 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 11 6 1 4 46 34 12 19 6.6
8 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 11 5 1 5 57 19 38 16 8.5
9 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 11 4 2 5 46 28 18 14 8.5
10 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 12 4 0 8 26 76 -50 12 8
11 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 11 3 0 8 22 77 -55 9 8.6
12 NEBULÓ - KSE NEBULÓ - KSE 11 2 0 9 29 58 -29 6 7.6
13 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 11 2 0 9 24 54 -30 6 6
14 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 11 2 0 9 20 66 -46 6 7.6
15 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 11 2 0 9 17 66 -49 6 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PANNONHALMA HORN SE GYIRMÓT SE GYŐR 6 6 0 0 23 0 23 18 5 5 0 0 22 0 22 15 11 11 0 0 45 0 45 33
2 PANNONHALMA HORN SE LÉBÉNY SE 7 6 1 0 20 4 16 19 4 4 0 0 6 0 6 12 11 10 1 0 26 4 22 31
3 PANNONHALMA HORN SE ESK MÉNFŐCSANAK 6 4 1 1 11 4 7 13 6 2 2 2 8 4 4 8 12 6 3 3 19 8 11 21
4 PANNONHALMA HORN SE PETŐHÁZI SE 5 3 1 1 8 1 7 10 6 3 2 1 5 3 2 11 11 6 3 2 13 4 9 21
5 PANNONHALMA HORN SE ABDA SC VVFK-BAU 6 5 0 1 12 3 9 15 5 1 2 2 1 6 -5 5 11 6 2 3 13 9 4 20
6 PANNONHALMA HORN SE CARBODENT VITNYÉD SE 5 3 1 1 11 3 8 10 6 3 0 3 12 12 0 9 11 6 1 4 23 15 8 19
7 PANNONHALMA HORN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 20 2 18 12 6 1 1 4 3 6 -3 4 11 5 1 5 23 8 15 16
8 PANNONHALMA HORN SE LOLAND NYÚL SC 7 2 4 1 17 4 13 10 4 2 0 2 6 5 1 6 11 4 4 3 23 9 14 16
9 PANNONHALMA HORN SE SOPRONI FAC 1900 6 2 2 2 3 6 -3 8 6 1 2 3 2 7 -5 5 12 3 4 5 5 13 -8 13
10 PANNONHALMA HORN SE GÖNYŰ SE 5 2 0 3 5 11 -6 6 6 1 0 5 5 14 -9 3 11 3 0 8 10 25 -15 9
11 PANNONHALMA HORN SE LIPÓT PÉKSÉG 5 0 0 5 0 16 -16 0 6 3 0 3 13 22 -9 9 11 3 0 8 13 38 -25 9
12 PANNONHALMA HORN SE NEBULÓ - KSE 6 2 2 2 7 8 -1 8 5 0 1 4 1 15 -14 1 11 2 3 6 8 23 -15 9
13 PANNONHALMA HORN SE KORONCÓ KSSZE 6 2 1 3 9 9 0 7 5 0 1 4 2 18 -16 1 11 2 2 7 11 27 -16 8
14 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 4 1 0 3 2 11 -9 3 7 1 1 5 6 17 -11 4 11 2 1 8 8 28 -20 7
15 PANNONHALMA HORN SE JÁNOSSOMORJAI SE 5 1 1 3 7 13 -6 4 7 0 2 5 3 26 -23 2 12 1 3 8 10 39 -29 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PANNONHALMA HORN SE GYIRMÓT SE GYŐR 6 6 0 0 56 0 56 18 5 5 0 0 45 3 42 15 11 11 0 0 101 3 98 33
2 PANNONHALMA HORN SE LÉBÉNY SE 7 6 0 1 38 11 27 18 4 4 0 0 17 4 13 12 11 10 0 1 55 15 40 30
3 PANNONHALMA HORN SE PETŐHÁZI SE 5 4 0 1 14 2 12 12 6 5 0 1 16 7 9 15 11 9 0 2 30 9 21 27
4 PANNONHALMA HORN SE ESK MÉNFŐCSANAK 6 4 0 2 25 14 11 12 6 3 1 2 17 12 5 10 12 7 1 4 42 26 16 22
5 PANNONHALMA HORN SE ABDA SC VVFK-BAU 6 4 1 1 21 10 11 13 5 3 0 2 9 9 0 9 11 7 1 3 30 19 11 22
6 PANNONHALMA HORN SE SOPRONI FAC 1900 6 4 0 2 18 16 2 12 6 2 2 2 16 13 3 8 12 6 2 4 34 29 5 20
7 PANNONHALMA HORN SE CARBODENT VITNYÉD SE 5 2 1 2 23 12 11 7 6 4 0 2 23 22 1 12 11 6 1 4 46 34 12 19
8 PANNONHALMA HORN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 45 4 41 12 6 1 1 4 12 15 -3 4 11 5 1 5 57 19 38 16
9 PANNONHALMA HORN SE LOLAND NYÚL SC 7 2 2 3 30 17 13 8 4 2 0 2 16 11 5 6 11 4 2 5 46 28 18 14
10 PANNONHALMA HORN SE JÁNOSSOMORJAI SE 5 1 0 4 13 26 -13 3 7 3 0 4 13 50 -37 9 12 4 0 8 26 76 -50 12
11 PANNONHALMA HORN SE LIPÓT PÉKSÉG 5 0 0 5 1 33 -32 0 6 3 0 3 21 44 -23 9 11 3 0 8 22 77 -55 9
12 PANNONHALMA HORN SE NEBULÓ - KSE 6 2 0 4 21 21 0 6 5 0 0 5 8 37 -29 0 11 2 0 9 29 58 -29 6
13 PANNONHALMA HORN SE KORONCÓ KSSZE 6 2 0 4 19 18 1 6 5 0 0 5 5 36 -31 0 11 2 0 9 24 54 -30 6
14 PANNONHALMA HORN SE GÖNYŰ SE 5 1 0 4 10 28 -18 3 6 1 0 5 10 38 -28 3 11 2 0 9 20 66 -46 6
15 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 4 1 0 3 6 27 -21 3 7 1 0 6 11 39 -28 3 11 2 0 9 17 66 -49 6
 
ABDA SC VVFK-BAU
------8 - 0-2 - 1--5 - 20 - 2--4 - 3----2 - 2-
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
----------------------
CARBODENT VITNYÉD SE
0 - 1------2 - 5---7 - 0---10 - 2----4 - 4-
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------------------
CSORNAI SE
----------------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
----------------------
ESK MÉNFŐCSANAK
4 - 3-4 - 5------3 - 4---7 - 0---3 - 04 - 2---
GÖNYŰ SE
------0 - 6--3 - 4---1 - 5-6 - 30 - 10-----
GYIRMÓT SE GYŐR
------5 - 012 - 04 - 012 - 0-10 - 0---13 - 0------
GYŐRSZENTIVÁN SE
--2 - 3----11 - 0-11 - 1-10 - 0-----11 - 0----
JÁNOSSOMORJAI SE
--1 - 7----------4 - 9---6 - 22 - 5-0 - 3-
KAPUVÁRI SE
----------------------
KORONCÓ KSSZE
------0 - 6---8 - 1-1 - 44 - 5--6 - 1-0 - 1---
LÉBÉNY SE
--5 - 2---4 - 0--5 - 413 - 0-----4 - 17 - 20 - 2---
LIPÓT PÉKSÉG
--------0 - 190 - 5-------0 - 40 - 2-1 - 3-
LOLAND NYÚL SC
----------------------
NEBULÓ - KSE
------1 - 3---0 - 3--1 - 89 - 2-1 - 49 - 1----
LOLAND NYÚL SC
0 - 2-4 - 6---2 - 2--1 - 1----19 - 0--3 - 21 - 4---
PANNONHALMA HORN SE
0 - 2------1 - 80 - 13-----------5 - 4-
PETŐHÁZI SE
5 - 1-6 - 0----2 - 00 - 1-----------1 - 0-
SOPRONI FAC 1900
----------------------
SOPRONI FAC 1900
-------4 - 21 - 73 - 1--4 - 32 - 3--4 - 0-----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
----------------------

Meccsek

ABDA SC VVFK-BAU

2021. 08. 14. 16:00
Abda SC Sporttelep
2021. 08. 14. 16:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 08. 21. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
NEBULÓ - KSE
2021. 09. 04. 14:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 09. 04. 14:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 11. 15:00
Abda SC Sporttelep
2021. 09. 11. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
KORONCÓ KSSZE
2021. 09. 18. 13:00
Vitnyédi SE
2021. 09. 18. 13:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 25. 14:00
Abda SC Sporttelep
2021. 09. 25. 14:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LÉBÉNY SE
2021. 10. 02. 14:00
Abda SC Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 09. 12:45
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 09. 12:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 24. 11:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 07. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 07. 12:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 13. 12:00
Abda SC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
2021. 11. 21. 11:30
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 12:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 13:00
Abda SC Sporttelep
2022. 02. 26. 13:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 03. 05. 13:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 03. 12. 13:00
Abda SC Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PETŐHÁZI SE
2022. 03. 20. 13:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 03. 20. 13:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 03. 27. 14:00
Abda SC Sporttelep
2022. 03. 27. 14:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 02. 14:00
Lébény SE sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 16. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 04. 16. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LOLAND NYÚL SC
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 04. 30. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
ESK MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 14. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 05. 14. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 05. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
2022. 05. 21. 14:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
2022. 05. 28. 15:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LIPÓT PÉKSÉG

SOPRONI FAC 1900

2021. 08. 17. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 08. 17. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 08. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 08. 22. 15:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 08. 28. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GYIRMÓT SE GYŐR
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
2021. 09. 05. 14:00
Darnózseli SE sportpálya
LIPÓT PÉKSÉG
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 11. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 11. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
2021. 09. 18. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 18. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 29. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 29. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
NEBULÓ - KSE
2021. 10. 02. 13:00
Petőháza SE sportpálya
2021. 10. 02. 13:00
Petőháza SE sportpálya
PETŐHÁZI SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 09. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 09. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
KORONCÓ KSSZE
2021. 10. 16. 15:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 16. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 10. 25. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 25. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LÉBÉNY SE
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 06. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 06. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LOLAND NYÚL SC
2021. 11. 20. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 20. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ESK MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 28. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 28. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 02. 26. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 02. 26. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 03. 05. 12:00
ALCUFER Stadion
2022. 03. 05. 12:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT SE GYŐR
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 03. 20. 13:00
Gönyű SE
2022. 03. 20. 13:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 26. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 26. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 02. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 02. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
NEBULÓ - KSE
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 09. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 09. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PETŐHÁZI SE
2022. 04. 16. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 04. 16. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
SOPRONI FAC 1900
2022. 04. 23. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 23. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 03. 18:00
Lébény SE sporttelep
2022. 05. 03. 18:00
Lébény SE sporttelep
LÉBÉNY SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 07. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 14. 14:45
Nyúl SC sporttelep
2022. 05. 14. 14:45
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
SOPRONI FAC 1900
2022. 05. 28. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 28. 14:45
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK MÉNFŐCSANAK
SOPRONI FAC 1900
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->