Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 2. forduló

2021.09.04 - 14:00

Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
KONDOR TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÖBRÖSI LEVENTE, PUSZTAI PÉTER
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
80'
40'

Gólok

PALKÓ ÁRON

19'

1 - 0

 

 

1 - 1

59'

DUDÁS BENEDEK
TAKÁCS DONÁT

75'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 2 0 0 8 1 7 6 10.5
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 2 2 0 0 5 0 5 6 9
3 KELEN SC KELEN SC 2 2 0 0 4 0 4 6 10.5
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 1 0 5 3 2 4 9.5
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 4 2 2 4 10
6 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 1 0 1 5 5 0 3 7.5
7 KTE LA KTE LA 2 1 0 1 3 5 -2 3 4
8 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 5.5
9 UTE UTE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2.5
10 ZTE FC ZTE FC 2 0 0 2 1 4 -3 0 3.5
11 DEAC DEAC 2 0 0 2 0 5 -5 0 2.5
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 0 0 2 1 9 -8 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KELEN SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. IKARUS BSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 3 1 4
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ÚJPEST FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. UTE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KTE LA 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SAJÓVÖLGYE FSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. DEAC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ZTE FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ÚJPEST FC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KELEN SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. IKARUS BSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KTE LA 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 5 -2 3
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SAJÓVÖLGYE FSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. UTE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 3 4 -1 1
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ZTE FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. DEAC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
 
DEAC
--0 - 2--------
IKARUS BSE
------3 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
---------2 - 1-
ÚJPEST FC
----3 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----------3 - 1
KTE LA
-3 - 2---------
KELEN SC
3 - 0----------
SAJÓVÖLGYE FSE
-------1 - 1---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--------3 - 1--
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
--0 - 6--------
UTE
----2 - 2------
ZTE FC
------0 - 1----

Meccsek

ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 02. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ÚJPEST FC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 09. 14:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 30. 13:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
IKARUS BSE
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

UTE

2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
IKARUS BSE
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC
UTE
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DEAC
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
UTE
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ÚJPEST FC
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UTE
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UTE
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ZTE FC
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
UTE
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->