Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 3. forduló

2021.09.11 - 10:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
KISS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSOMÓS ZSANETT, PAPP JÁNOS
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
80'
40'

Gólok

KOZMA BENCE

4'

1 - 0

 

DUDÁS GERGŐ

5'

2 - 0

 

 

2 - 1

40'

FÜLÖP FERENC
PÁSZTOR GYÖRGY

48'

3 - 1

 

BOTOS PATRIK DÁNIEL

50'

4 - 1

 

 

4 - 2

73'

SZTOJKA BARNABÁS

 

4 - 3

77'

PINTÉR BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 3 0 0 11 1 10 9 11
2 KELEN SC KELEN SC 3 3 0 0 5 0 5 9 9.3
3 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 3 2 0 1 7 3 4 6 7
4 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 2 0 1 8 7 1 6 5.7
5 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 2 0 4 2 2 5 9.3
6 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 3 1 1 1 11 8 3 4 7
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 1 1 1 8 7 1 4 10
8 KTE LA KTE LA 3 1 0 2 3 6 -3 3 3
9 DEAC DEAC 3 1 0 2 4 8 -4 3 4
10 UTE UTE 3 0 2 1 3 4 -1 2 4.3
11 ZTE FC ZTE FC 3 0 0 3 1 7 -6 0 3.3
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 0 0 3 5 17 -12 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6 3 3 0 0 5 0 5 9
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KELEN SC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. IKARUS BSE 2 1 1 0 4 3 1 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 6 5 1 5
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ÚJPEST FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 3 2 1 5
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SAJÓVÖLGYE FSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 1 1 5 4 1 4
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. DEAC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 2 0 4
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. UTE 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 2 0 4
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 3 0 1 1 0 3
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KTE LA 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 2 3 -1 2
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ZTE FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 9 0 9 6 3 3 0 0 11 1 10 9
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KELEN SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 2 0 2 6 3 3 0 0 5 0 5 9
3 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ÚJPEST FC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 3 1 3 3 2 0 1 7 3 4 6
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. IKARUS BSE 2 2 0 0 6 4 2 6 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 0 1 8 7 1 6
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 4 2 2 5
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SAJÓVÖLGYE FSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 10 7 3 3 3 1 1 1 11 8 3 4
7 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 1 1 5 6 -1 1 3 1 1 1 8 7 1 4
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. KTE LA 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 3 6 -3 3
9 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. DEAC 2 1 0 1 4 5 -1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 4 8 -4 3
10 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. UTE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 3 4 -1 2
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. ZTE FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
12 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 2 0 0 2 4 14 -10 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 5 17 -12 0
 
DEAC
--0 - 24 - 3-------
IKARUS BSE
--3 - 2---3 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
---------2 - 1-
ÚJPEST FC
----3 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----------3 - 1
KTE LA
-3 - 2---0 - 1-----
KELEN SC
3 - 0----------
SAJÓVÖLGYE FSE
-------1 - 1---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--------3 - 1--
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
--0 - 6----4 - 8---
UTE
----2 - 2---0 - 0--
ZTE FC
--0 - 3---0 - 1----

Meccsek

DEAC

2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 28. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ÚJPEST FC
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
DEAC
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
DEAC
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DEAC
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ZTE FC
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 11. 06. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
IKARUS BSE
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
DEAC
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 03. 05. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
DEAC
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KELEN SC
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DEAC
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
DEAC
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
DEAC
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 07. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DEAC
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KTE LA

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LA
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KELEN SC
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
IKARUS BSE
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DEAC
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚJPEST FC
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->