Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 4. forduló

2021.09.18 - 10:00

Nyíregyháza, Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
TAKÁCS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HADÁSZI LÁSZLÓ PÉTER, JAKUCSKA SZABOLCS BÁLINT
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
80'
40'

Gólok

JAKAB NÁNDOR

11'

1 - 0

 

TÓTH MÁTÉ

40'

2 - 0

 

BÍRÓ KRISTÓF

49'

3 - 0

 

BÍRÓ KRISTÓF

57'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 4 4 0 0 7 1 6 12 7.3
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 0 1 12 3 9 9 9.5
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 4 2 2 0 8 2 6 8 10
4 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 4 2 0 2 8 5 3 6 4.8
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 2 0 2 8 8 0 6 7.5
6 KTE LA KTE LA 4 2 0 2 5 6 -1 6 5
7 DEAC DEAC 4 2 0 2 6 9 -3 6 4.3
8 UTE UTE 4 1 2 1 8 7 1 5 6
9 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 4 1 1 2 14 13 1 4 6.8
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 1 2 8 9 -1 4 8.3
11 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 1 0 3 6 17 -11 3 4.8
12 ZTE FC ZTE FC 4 0 0 4 1 11 -10 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 1 0 6 1 5 10
2 ZTE FC KELEN SC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 2 0 2 8
3 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 1 1 8 6 2 7
4 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 3 0 3 1 2 6
5 ZTE FC IKARUS BSE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 6 5 1 6
6 ZTE FC ÚJPEST FC 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 3 0 2 2 0 3 4 1 3 0 3 2 1 6
7 ZTE FC DEAC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
8 ZTE FC KTE LA 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 2 1 3 3 0 5
9 ZTE FC UTE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 1 2 4 5 -1 4
10 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 0 3 4 6 -2 3
11 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 0 1 2 2 6 -4 1 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
12 ZTE FC ZTE FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC KELEN SC 2 2 0 0 5 1 4 6 2 2 0 0 2 0 2 6 4 4 0 0 7 1 6 12
2 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 2 1 0 1 3 3 0 3 2 2 0 0 9 0 9 6 4 3 0 1 12 3 9 9
3 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 2 0 0 7 1 6 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 8 2 6 8
4 ZTE FC ÚJPEST FC 1 1 0 0 3 0 3 3 3 1 0 2 5 5 0 3 4 2 0 2 8 5 3 6
5 ZTE FC IKARUS BSE 2 2 0 0 6 4 2 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 8 8 0 6
6 ZTE FC KTE LA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 2 0 2 5 6 -1 6
7 ZTE FC DEAC 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 2 0 2 6 9 -3 6
8 ZTE FC UTE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 6 5 1 3 4 1 2 1 8 7 1 5
9 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 1 0 1 10 7 3 3 4 1 1 2 14 13 1 4
10 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 1 1 5 6 -1 1 4 1 1 2 8 9 -1 4
11 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 3 1 0 2 5 14 -9 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 1 0 3 6 17 -11 3
12 ZTE FC ZTE FC 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 0 0 4 1 11 -10 0
 
DEAC
--0 - 24 - 3-------
IKARUS BSE
--3 - 2---3 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2--------2 - 1-
ÚJPEST FC
----3 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----0 - 2-----3 - 1
KTE LA
-3 - 2---0 - 1-----
KELEN SC
3 - 0--2 - 1-------
SAJÓVÖLGYE FSE
-------1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--------3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6----4 - 8---
UTE
----2 - 2---0 - 0--
ZTE FC
--0 - 3---0 - 1----

Meccsek

NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 04. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 25. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LA
2021. 10. 09. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 09. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ÚJPEST FC
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KELEN SC
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2021. 11. 20. 10:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 12. 01. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 13. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 03. 13. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DEAC
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 16. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 16. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 05. 14. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
IKARUS BSE

ZTE FC

2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KELEN SC
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 11. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
ZTE FC
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ZTE FC
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC
UTE
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 16. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
IKARUS BSE
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
ZTE FC
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KTE LA
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 11. 13. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
ZTE FC
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
ZTE FC
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 05. 11. 11:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
ZTE FC
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 26. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ZTE FC
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ZTE FC
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 30. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
DEAC
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ZTE FC
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 05. 14. 14:30
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ÚJPEST FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->