Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 6. forduló

2021.10.02 - 14:00

Kaposvár, Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe (Puskin úti Sporttelep)

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
BÖRÖCZI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOCSMÁROS VIVIEN, KULCSÁR DORINA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KELEN SC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

12'

SZENDREI TOMA BÁLINT

 

0 - 2

16'

ERDEY ZSOMBOR

 

0 - 3

69'

PIETSCH MÁRTON

 

0 - 4

73'

KOVÁCS LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 6 5 1 0 12 2 10 16 8.2
2 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 6 5 0 1 19 4 15 15 8.3
3 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 3 3 0 10 3 7 12 8.7
4 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 6 3 0 3 9 9 0 9 6
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 6 2 2 2 10 10 0 8 6.3
6 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 6 2 1 3 20 17 3 7 7.3
7 DEAC DEAC 6 2 1 3 6 14 -8 7 4.5
8 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 2 1 3 12 21 -9 7 6.2
9 UTE UTE 6 1 4 1 11 10 1 7 5.8
10 KTE LA KTE LA 6 2 0 4 7 11 -4 6 4.3
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 1 1 4 8 14 -6 4 7.2
12 ZTE FC ZTE FC 6 1 0 5 7 16 -9 3 5.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 2 1 0 4 1 3 7 3 2 1 0 5 1 4 7 6 4 2 0 9 2 7 14
2 ZTE FC KELEN SC 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 3 1 2 7 6 3 2 1 4 1 3 11
3 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 3 2 1 0 5 2 3 7 3 1 0 2 6 6 0 3 6 3 1 2 11 8 3 10
4 ZTE FC UTE 4 3 1 0 4 1 3 10 2 0 0 2 2 4 -2 0 6 3 1 2 6 5 1 10
5 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 2 1 0 5 1 4 7 3 0 3 0 0 0 0 3 6 2 4 0 5 1 4 10
6 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 5 3 2 7 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 2 3 1 7 6 1 9
7 ZTE FC ÚJPEST FC 2 1 1 0 1 0 1 4 4 0 3 1 2 4 -2 3 6 1 4 1 3 4 -1 7
8 ZTE FC KTE LA 3 0 3 0 3 3 0 3 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 1 3 2 4 6 -2 6
9 ZTE FC DEAC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 1 3 2 3 5 -2 6
10 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 1 1 2 4 7 -3 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 1 2 3 5 9 -4 5
11 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 1 0 2 2 4 -2 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 1 4 4 8 -4 4
12 ZTE FC ZTE FC 3 1 0 2 2 4 -2 3 3 0 0 3 2 6 -4 0 6 1 0 5 4 10 -6 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC KELEN SC 2 2 0 0 5 1 4 6 4 3 1 0 7 1 6 10 6 5 1 0 12 2 10 16
2 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 3 2 0 1 7 3 4 6 3 3 0 0 12 1 11 9 6 5 0 1 19 4 15 15
3 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 3 0 0 9 2 7 9 3 0 3 0 1 1 0 3 6 3 3 0 10 3 7 12
4 ZTE FC ÚJPEST FC 2 2 0 0 4 0 4 6 4 1 0 3 5 9 -4 3 6 3 0 3 9 9 0 9
5 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 7 5 2 7 3 0 1 2 3 5 -2 1 6 2 2 2 10 10 0 8
6 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 3 1 1 1 9 6 3 4 3 1 0 2 11 11 0 3 6 2 1 3 20 17 3 7
7 ZTE FC DEAC 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 1 0 2 2 9 -7 3 6 2 1 3 6 14 -8 7
8 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 4 2 0 2 9 16 -7 6 2 0 1 1 3 5 -2 1 6 2 1 3 12 21 -9 7
9 ZTE FC UTE 4 0 4 0 5 5 0 4 2 1 0 1 6 5 1 3 6 1 4 1 11 10 1 7
10 ZTE FC KTE LA 3 1 0 2 4 6 -2 3 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 2 0 4 7 11 -4 6
11 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 3 1 0 2 3 7 -4 3 3 0 1 2 5 7 -2 1 6 1 1 4 8 14 -6 4
12 ZTE FC ZTE FC 3 1 0 2 4 5 -1 3 3 0 0 3 3 11 -8 0 6 1 0 5 7 16 -9 3
 
DEAC
--0 - 24 - 3---0 - 0---
IKARUS BSE
--3 - 2--1 - 13 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 0------2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
----0 - 20 - 4----3 - 1
KTE LA
-3 - 21 - 3--0 - 1-----
KELEN SC
3 - 0--2 - 1-------
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0------1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-----2 - 1--3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6----4 - 8--4 - 2
UTE
-1 - 1--2 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
--0 - 3---0 - 14 - 1---

Meccsek

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LA
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KELEN SC
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
IKARUS BSE
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DEAC
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚJPEST FC
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

KELEN SC

2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KELEN SC
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
DEAC
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KELEN SC
2021. 09. 18. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KELEN SC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KELEN SC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 11:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 06. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KELEN SC
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UTE
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
ZTE FC
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KELEN SC
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KTE LA
2022. 04. 27. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 27. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KELEN SC
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 08. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->