Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 8. forduló

2021.10.16 - 12:00

Kecskemét, Kecskeméti Széktói Stadion

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
KÁDÁR NÉMETH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ RICHÁRD, BORKA CSANÁD
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
80'
40'

Gólok

MOLNÁR ALEX

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

12'

PETÉNYI KEVIN
MÁDI SZABOLCS

37'

2 - 1

 

ILYÉS HUNOR

42'

3 - 1

 

 

3 - 2

57'

LŐRINCZ MÁTYÁS
PAP BOTOND

73'

4 - 2

 

Csapatok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 8 6 1 1 24 4 20 19 7.4
2 KELEN SC KELEN SC 8 5 2 1 13 4 9 17 6.8
3 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 8 5 0 3 15 12 3 15 6.3
4 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 4 3 1 13 7 6 15 7.1
5 IKARUS BSE IKARUS BSE 8 4 2 2 16 11 5 14 7.3
6 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 8 4 1 3 20 25 -5 13 7
7 UTE UTE 8 3 4 1 16 10 6 13 7.3
8 KTE LA KTE LA 8 3 0 5 19 16 3 9 5.1
9 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 8 2 1 5 23 30 -7 7 6.9
10 DEAC DEAC 8 2 1 5 8 20 -12 7 5.4
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 8 1 1 6 8 22 -14 4 6
12 ZTE FC ZTE FC 8 1 0 7 8 22 -14 3 5.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 1 0 5 1 4 10 4 2 2 0 5 1 4 8 8 5 3 0 10 2 8 18
2 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 4 3 1 0 6 2 4 10 4 1 0 3 6 10 -4 3 8 4 1 3 12 12 0 13
3 ZTE FC KELEN SC 3 1 2 0 1 0 1 5 5 2 2 1 4 2 2 8 8 3 4 1 5 2 3 13
4 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 5 3 2 7 5 1 3 1 3 3 0 6 8 3 4 1 8 6 2 13
5 ZTE FC UTE 5 3 2 0 4 1 3 11 3 0 1 2 2 4 -2 1 8 3 3 2 6 5 1 12
6 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 2 2 1 6 4 2 8 3 0 3 0 0 0 0 3 8 2 5 1 6 4 2 11
7 ZTE FC ÚJPEST FC 2 1 1 0 1 0 1 4 6 1 3 2 4 5 -1 6 8 2 4 2 5 5 0 10
8 ZTE FC DEAC 4 2 2 0 4 2 2 8 4 0 2 2 1 4 -3 2 8 2 4 2 5 6 -1 10
9 ZTE FC KTE LA 4 1 3 0 7 3 4 6 4 1 0 3 2 5 -3 3 8 2 3 3 9 8 1 9
10 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 2 1 2 6 8 -2 7 3 0 1 2 2 4 -2 1 8 2 2 4 8 12 -4 8
11 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 1 2 2 4 -2 4 4 0 1 3 2 5 -3 1 8 1 2 5 4 9 -5 5
12 ZTE FC ZTE FC 5 1 1 3 2 5 -3 4 3 0 0 3 2 6 -4 0 8 1 1 6 4 11 -7 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZTE FC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 0 1 12 3 9 9 4 3 1 0 12 1 11 10 8 6 1 1 24 4 20 19
2 ZTE FC KELEN SC 3 2 1 0 5 1 4 7 5 3 1 1 8 3 5 10 8 5 2 1 13 4 9 17
3 ZTE FC ÚJPEST FC 2 2 0 0 4 0 4 6 6 3 0 3 11 12 -1 9 8 5 0 3 15 12 3 15
4 ZTE FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 5 4 0 1 12 6 6 12 3 0 3 0 1 1 0 3 8 4 3 1 13 7 6 15
5 ZTE FC IKARUS BSE 3 2 1 0 7 5 2 7 5 2 1 2 9 6 3 7 8 4 2 2 16 11 5 14
6 ZTE FC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 5 3 0 2 13 18 -5 9 3 1 1 1 7 7 0 4 8 4 1 3 20 25 -5 13
7 ZTE FC UTE 5 1 4 0 7 5 2 7 3 2 0 1 9 5 4 6 8 3 4 1 16 10 6 13
8 ZTE FC KTE LA 4 2 0 2 14 7 7 6 4 1 0 3 5 9 -4 3 8 3 0 5 19 16 3 9
9 ZTE FC SAJÓVÖLGYE FSE 4 1 1 2 11 9 2 4 4 1 0 3 12 21 -9 3 8 2 1 5 23 30 -7 7
10 ZTE FC DEAC 4 1 1 2 6 9 -3 4 4 1 0 3 2 11 -9 3 8 2 1 5 8 20 -12 7
11 ZTE FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 4 1 0 3 3 10 -7 3 4 0 1 3 5 12 -7 1 8 1 1 6 8 22 -14 4
12 ZTE FC ZTE FC 5 1 0 4 5 11 -6 3 3 0 0 3 3 11 -8 0 8 1 0 7 8 22 -14 3
 
DEAC
--0 - 24 - 3---0 - 02 - 4--
IKARUS BSE
--3 - 2--1 - 13 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0-----2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4----3 - 1
KTE LA
-3 - 21 - 3--0 - 110 - 1----
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1-------
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0--2 - 3---1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---1 - 3-2 - 12 - 1-3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 2-4 - 8--4 - 2
UTE
2 - 01 - 1--2 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3---0 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

SZEGED-CSANÁD GROSICS A.

2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 28. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 09. 04. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 09. 04. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 27. 12:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 27. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
IKARUS BSE
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 02. 10:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ZTE FC
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 10. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
2021. 10. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 10. 31. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 11. 06. 11:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 06. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KELEN SC
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 13. 13:00
Szent Gellért Fórum
2022. 03. 13. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 09. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
2022. 04. 14. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
DEAC
2022. 04. 22. 14:00
Algyői Sportpálya
2022. 04. 22. 14:00
Algyői Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
2022. 04. 30. 15:00
Algyői Sportpálya
2022. 04. 30. 15:00
Algyői Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
ÚJPEST FC
2022. 05. 08. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

KTE LA

2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 08. 28. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
IKARUS BSE
2021. 09. 04. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 09. 04. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KTE LA
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KELEN SC
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LA
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 25. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 03. 13:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KTE LA
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 16. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
UTE
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 06. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KTE LA
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
DEAC
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KTE LA
2022. 05. 10. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 10. 16:30
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ÚJPEST FC
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KTE LA
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 02. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KTE LA
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 09. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 22. 14:00
Algyői Sportpálya
2022. 04. 22. 14:00
Algyői Sportpálya
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KTE LA
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 05. 07. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
ZTE FC
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 05. 14. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KTE LA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->