Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 10. forduló

2021.11.06 - 15:00

Putnok, Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
KALLÓ ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY MARTIN
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

3'

SZABÓ MILÁN

 

0 - 2

19'

FÜLÖP FERENC
MENYHÉRT KRISTÓF

22'

1 - 2

 

MISKOLCZI DONÁT

75'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 10 7 1 2 27 6 21 22 6.7
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 10 7 0 3 21 12 9 21 6.7
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 10 5 3 2 19 13 6 18 6.9
4 KELEN SC KELEN SC 10 5 3 2 15 12 3 18 6.7
5 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 10 5 1 4 27 30 -3 16 6.2
6 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 4 3 3 15 12 3 15 6.9
7 UTE UTE 10 3 4 3 18 16 2 13 6.7
8 KTE LA KTE LA 10 4 0 6 23 19 4 12 5.8
9 ZTE FC ZTE FC 10 3 0 7 13 23 -10 9 6.7
10 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 10 2 3 5 26 33 -7 9 6.7
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 10 2 2 6 13 26 -13 8 6.2
12 DEAC DEAC 10 2 2 6 10 25 -15 8 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 1 0 5 1 4 10 6 3 3 0 6 1 5 12 10 6 4 0 11 2 9 22
2 DEAC IKARUS BSE 4 2 2 0 5 3 2 8 6 2 3 1 4 3 1 9 10 4 5 1 9 6 3 17
3 DEAC ÚJPEST FC 3 2 1 0 3 0 3 7 7 2 3 2 5 5 0 9 10 4 4 2 8 5 3 16
4 DEAC KELEN SC 4 2 2 0 2 0 2 8 6 2 2 2 4 6 -2 8 10 4 4 2 6 6 0 16
5 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 5 3 1 1 7 4 3 10 5 1 0 4 6 11 -5 3 10 4 1 5 13 15 -2 13
6 DEAC KTE LA 5 2 3 0 9 4 5 9 5 1 1 3 2 5 -3 4 10 3 4 3 11 9 2 13
7 DEAC UTE 6 3 2 1 4 2 2 11 4 0 1 3 3 6 -3 1 10 3 3 4 7 8 -1 12
8 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 3 1 2 10 8 2 10 4 0 1 3 2 6 -4 1 10 3 2 5 12 14 -2 11
9 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 2 1 2 4 5 -1 7 5 1 1 3 4 6 -2 4 10 3 2 5 8 11 -3 11
10 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 2 2 6 5 1 8 4 0 3 1 1 2 -1 3 10 2 5 3 7 7 0 11
11 DEAC DEAC 6 2 2 2 4 5 -1 8 4 0 2 2 1 4 -3 2 10 2 4 4 5 9 -4 10
12 DEAC ZTE FC 6 1 2 3 2 5 -3 5 4 1 0 3 4 6 -2 3 10 2 2 6 6 11 -5 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 4 3 0 1 12 3 9 9 6 4 1 1 15 3 12 13 10 7 1 2 27 6 21 22
2 DEAC ÚJPEST FC 3 3 0 0 8 0 8 9 7 4 0 3 13 12 1 12 10 7 0 3 21 12 9 21
3 DEAC IKARUS BSE 4 3 1 0 9 6 3 10 6 2 2 2 10 7 3 8 10 5 3 2 19 13 6 18
4 DEAC KELEN SC 4 2 2 0 6 2 4 8 6 3 1 2 9 10 -1 10 10 5 3 2 15 12 3 18
5 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 4 0 2 20 19 1 12 4 1 1 2 7 11 -4 4 10 5 1 4 27 30 -3 16
6 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 0 2 12 8 4 12 4 0 3 1 3 4 -1 3 10 4 3 3 15 12 3 15
7 DEAC UTE 6 1 4 1 7 7 0 7 4 2 0 2 11 9 2 6 10 3 4 3 18 16 2 13
8 DEAC KTE LA 5 3 0 2 18 9 9 9 5 1 0 4 5 10 -5 3 10 4 0 6 23 19 4 12
9 DEAC ZTE FC 6 2 0 4 6 11 -5 6 4 1 0 3 7 12 -5 3 10 3 0 7 13 23 -10 9
10 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 5 1 2 2 13 11 2 5 5 1 1 3 13 22 -9 4 10 2 3 5 26 33 -7 9
11 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 5 2 0 3 6 12 -6 6 5 0 2 3 7 14 -7 2 10 2 2 6 13 26 -13 8
12 DEAC DEAC 6 1 2 3 8 14 -6 5 4 1 0 3 2 11 -9 3 10 2 2 6 10 25 -15 8
 
DEAC
1 - 1-0 - 24 - 3---0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2--1 - 13 - 2----
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0-----2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0---4 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4-3 - 2--3 - 1
KTE LA
-3 - 21 - 3--0 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1--1 - 1----
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0--2 - 32 - 2--1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--0 - 21 - 3-2 - 12 - 1-3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 8--4 - 2
UTE
2 - 01 - 1-0 - 22 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3--1 - 00 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

SAJÓVÖLGYE FSE

2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 08. 28. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 04. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 11. 13:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 09. 25. 13:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 03. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
DEAC
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 10. 09. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 10. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ÚJPEST FC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 05. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 12. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 03. 19. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 02. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ZTE FC
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 09. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 16. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KTE LA
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 24. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 05. 14. 10:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS

KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA

2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 09. 04. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ZTE FC
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 20. 11:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KTE LA
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2021. 10. 26. 12:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KELEN SC
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
IKARUS BSE
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 16. 13:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 30. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 11. 06. 15:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2021. 12. 01. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 20. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 03. 19. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
DEAC
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2022. 04. 27. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 04. 13. 13:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ÚJPEST FC
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 16. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 04. 30. 14:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2022. 05. 07. 10:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
2022. 05. 14. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->