Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Országos U15 Alap csoport 11. forduló

2021.11.13 - 09:00

Budapest, Kelen SC Sporttelep

MLSZ

MLSZ Országos U15 Alap csoport

Játékvezető
GÁL MARTIN RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SARLAKGOUDARZI FARHANG, GAJZÁGÓ IMRE
KELEN SC
UTE
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

29'

ULVICZKI TAMÁS
HERCZEG ZALÁN

42'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 11 8 1 2 32 6 26 25 7
2 ÚJPEST FC ÚJPEST FC 11 8 0 3 24 12 12 24 6.9
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 11 6 3 2 21 13 8 21 6.8
4 SZEGED-CSANÁD GROSICS A. SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 11 6 1 4 29 30 -1 19 6.7
5 KELEN SC KELEN SC 11 5 4 2 16 13 3 19 6.6
6 KTE LA KTE LA 11 5 0 6 25 19 6 15 6.5
7 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 4 3 4 15 14 1 15 6.5
8 UTE UTE 11 3 5 3 19 17 2 14 6.4
9 ZTE FC ZTE FC 11 3 0 8 13 26 -13 9 6.3
10 SAJÓVÖLGYE FSE SAJÓVÖLGYE FSE 11 2 3 6 26 38 -12 9 6.2
11 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 11 2 2 7 13 28 -15 8 6.1
12 DEAC DEAC 11 2 2 7 10 27 -17 8 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 4 1 0 9 1 8 13 6 3 3 0 6 1 5 12 11 7 4 0 15 2 13 25
2 DEAC IKARUS BSE 5 3 2 0 6 3 3 11 6 2 3 1 4 3 1 9 11 5 5 1 10 6 4 20
3 DEAC ÚJPEST FC 4 3 1 0 6 0 6 10 7 2 3 2 5 5 0 9 11 5 4 2 11 5 6 19
4 DEAC KTE LA 6 3 3 0 10 4 6 12 5 1 1 3 2 5 -3 4 11 4 4 3 12 9 3 16
5 DEAC KELEN SC 5 2 2 1 2 1 1 8 6 2 2 2 4 6 -2 8 11 4 4 3 6 7 -1 16
6 DEAC UTE 6 3 2 1 4 2 2 11 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 4 3 4 8 8 0 15
7 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 3 1 2 10 8 2 10 5 1 1 3 3 6 -3 4 11 4 2 5 13 14 -1 14
8 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 5 3 1 1 7 4 3 10 6 1 0 5 6 15 -9 3 11 4 1 6 13 19 -6 13
9 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 2 1 3 4 6 -2 7 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 3 2 6 8 12 -4 11
10 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 2 2 2 6 5 1 8 5 0 3 2 1 3 -2 3 11 2 5 4 7 8 -1 11
11 DEAC DEAC 6 2 2 2 4 5 -1 8 5 0 2 3 1 5 -4 2 11 2 4 5 5 10 -5 10
12 DEAC ZTE FC 6 1 2 3 2 5 -3 5 5 1 0 4 4 9 -5 3 11 2 2 7 6 14 -8 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DEAC ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS 5 4 0 1 17 3 14 12 6 4 1 1 15 3 12 13 11 8 1 2 32 6 26 25
2 DEAC ÚJPEST FC 4 4 0 0 11 0 11 12 7 4 0 3 13 12 1 12 11 8 0 3 24 12 12 24
3 DEAC IKARUS BSE 5 4 1 0 11 6 5 13 6 2 2 2 10 7 3 8 11 6 3 2 21 13 8 21
4 DEAC SZEGED-CSANÁD GROSICS A. 6 4 0 2 20 19 1 12 5 2 1 2 9 11 -2 7 11 6 1 4 29 30 -1 19
5 DEAC KELEN SC 5 2 3 0 7 3 4 9 6 3 1 2 9 10 -1 10 11 5 4 2 16 13 3 19
6 DEAC KTE LA 6 4 0 2 20 9 11 12 5 1 0 4 5 10 -5 3 11 5 0 6 25 19 6 15
7 DEAC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 6 4 0 2 12 8 4 12 5 0 3 2 3 6 -3 3 11 4 3 4 15 14 1 15
8 DEAC UTE 6 1 4 1 7 7 0 7 5 2 1 2 12 10 2 7 11 3 5 3 19 17 2 14
9 DEAC ZTE FC 6 2 0 4 6 11 -5 6 5 1 0 4 7 15 -8 3 11 3 0 8 13 26 -13 9
10 DEAC SAJÓVÖLGYE FSE 5 1 2 2 13 11 2 5 6 1 1 4 13 27 -14 4 11 2 3 6 26 38 -12 9
11 DEAC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 6 2 0 4 6 14 -8 6 5 0 2 3 7 14 -7 2 11 2 2 7 13 28 -15 8
12 DEAC DEAC 6 1 2 3 8 14 -6 5 5 1 0 4 2 13 -11 3 11 2 2 7 10 27 -17 8
 
DEAC
1 - 1-0 - 24 - 3---0 - 02 - 4-1 - 4
IKARUS BSE
-2 - 13 - 2--1 - 13 - 22 - 0---
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
1 - 2-4 - 05 - 0--5 - 0--2 - 1-
ÚJPEST FC
---1 - 03 - 0---4 - 0-3 - 0
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-0 - 3--0 - 20 - 4-3 - 20 - 2-3 - 1
KTE LA
2 - 03 - 21 - 3--0 - 110 - 1--4 - 2-
KELEN SC
3 - 0-0 - 02 - 1--1 - 1--1 - 1-
SAJÓVÖLGYE FSE
5 - 0--2 - 32 - 2--1 - 1-3 - 5-
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
--0 - 21 - 3-2 - 12 - 1-3 - 1-4 - 0
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
-1 - 00 - 6--4 - 27 - 14 - 8--4 - 2
UTE
2 - 01 - 1-0 - 22 - 2---0 - 02 - 2-
ZTE FC
-1 - 30 - 3--1 - 00 - 14 - 1--0 - 3

Meccsek

KELEN SC

2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 08. 28. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KELEN SC
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 05. 16:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
DEAC
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 09. 11. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
KELEN SC
2021. 09. 18. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ÚJPEST FC
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 25. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
KELEN SC
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
2021. 10. 02. 14:00
Kaposvári Rákóczi BFLA Puskin úti Sporttelepe
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
KELEN SC
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 08. 13:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2021. 10. 16. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KELEN SC
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SAJÓVÖLGYE FSE
2021. 11. 06. 11:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 06. 11:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
KELEN SC
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UTE
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 05. 04. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
ZTE FC
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 03. 12. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
KELEN SC
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 21. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KTE LA
2022. 04. 27. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 27. 16:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
KELEN SC
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 03. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
IKARUS BSE
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 09. 10:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
2022. 04. 15. 12:00
Szombathelyi Haladás Stadion
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
KELEN SC
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 04. 23. 14:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
KELEN SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2022. 04. 30. 11:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
KELEN SC
2022. 05. 08. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KELEN SC

UTE

2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 08. 28. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 04. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
UTE
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 10. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
2021. 09. 18. 12:00
Sajóvölgye focisuli - Elek Ákos Utánpótlás Központ
SAJÓVÖLGYE FSE
UTE
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 25. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 02. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
IKARUS BSE
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
2021. 10. 09. 13:00
ZTE Aréna
ZTE FC
UTE
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 16. 14:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
DEAC
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2021. 11. 20. 14:00
Kecskeméti Széktói Stadion
KTE LA
UTE
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 06. 09:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ÚJPEST FC
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 13. 09:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
UTE
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2022. 04. 06. 12:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
UTE
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 23. 16:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ILLÉS AKADÉMIA-HALADÁS
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Nyíregyháza Örökösföld Sporttelep
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
UTE
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 03. 26. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SAJÓVÖLGYE FSE
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 02. 12:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS A.
UTE
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
UTE
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 15. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ZTE FC
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
UTE
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 30. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KTE LA
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 05. 07. 09:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC
UTE
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 05. 14. 10:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
KELEN SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->