Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY 8. forduló

2021.10.18 - 19:30

Budapest, Budai II. László Stadion

Budapest

ÖREGFIÚK II. OSZTÁLY

Játékvezető
LANTOS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÓZSA GERGELY, TÖRÖK ZSOLT
REAC SPORT KFT.
FABULON SC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

31'

NAGY TIBOR
GALAMB PÉTER

36'

1 - 1

 

GROZA SERGIU CRISTIAN

48'

2 - 1

 

HEBERLING GÁBOR

70'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KELEN SC KELEN SC 8 5 2 1 18 7 11 17 5.5
2 IKARUS BSE IKARUS BSE 7 5 0 2 15 13 2 15 5.9
3 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 8 4 1 3 20 16 4 13 5.4
4 B&K MÉLYKÚT B&K MÉLYKÚT 7 4 0 3 24 21 3 12 5.9
5 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 7 3 3 1 12 10 2 12 6.1
6 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 7 3 2 2 24 14 10 11 7
7 MŰEGYETEMI FC MŰEGYETEMI FC 8 3 1 4 15 13 2 10 5.3
8 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 7 3 1 3 17 29 -12 10 6.3
9 MUN SE MUN SE 7 2 1 4 18 19 -1 7 6.4
10 FABULON SC FABULON SC 7 1 2 4 12 20 -8 5 5.7
11 MAC MAC 7 0 1 6 14 27 -13 1 5.9
12 KISE (Kizárva) KISE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISE (Kizárva) KELEN SC 4 2 1 1 3 2 1 7 4 2 2 0 5 2 3 8 8 4 3 1 8 4 4 15
2 KISE (Kizárva) B&K MÉLYKÚT 4 3 1 0 8 3 5 10 3 1 0 2 4 5 -1 3 7 4 1 2 12 8 4 13
3 KISE (Kizárva) IKARUS BSE 3 2 0 1 3 3 0 6 4 2 1 1 4 2 2 7 7 4 1 2 7 5 2 13
4 KISE (Kizárva) DUNAHARASZTI MTK 4 3 1 0 4 1 3 10 4 1 0 3 3 6 -3 3 8 4 1 3 7 7 0 13
5 KISE (Kizárva) MŰEGYETEMI FC 3 1 0 2 1 2 -1 3 5 2 2 1 7 3 4 8 8 3 2 3 8 5 3 11
6 KISE (Kizárva) REAC SPORT KFT. 4 1 2 1 6 5 1 5 3 1 1 1 3 2 1 4 7 2 3 2 9 7 2 9
7 KISE (Kizárva) 1908 SZAC BUDAPEST 3 0 3 0 0 0 0 3 4 2 0 2 4 4 0 6 7 2 3 2 4 4 0 9
8 KISE (Kizárva) MAC 4 1 2 1 5 4 1 5 3 1 0 2 1 3 -2 3 7 2 2 3 6 7 -1 8
9 KISE (Kizárva) FABULON SC 3 1 0 2 4 6 -2 3 4 1 2 1 3 3 0 5 7 2 2 3 7 9 -2 8
10 KISE (Kizárva) MUN SE 4 1 0 3 2 6 -4 3 3 1 0 2 5 7 -2 3 7 2 0 5 7 13 -6 6
11 KISE (Kizárva) PESTSZENTIMREI SK 4 1 0 3 5 7 -2 3 3 0 2 1 0 4 -4 2 7 1 2 4 5 11 -6 5
12 KISE (Kizárva) KISE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISE (Kizárva) KELEN SC 4 3 0 1 9 2 7 9 4 2 2 0 9 5 4 8 8 5 2 1 18 7 11 17
2 KISE (Kizárva) IKARUS BSE 3 2 0 1 6 6 0 6 4 3 0 1 9 7 2 9 7 5 0 2 15 13 2 15
3 KISE (Kizárva) DUNAHARASZTI MTK 4 3 1 0 11 4 7 10 4 1 0 3 9 12 -3 3 8 4 1 3 20 16 4 13
4 KISE (Kizárva) B&K MÉLYKÚT 4 3 0 1 17 11 6 9 3 1 0 2 7 10 -3 3 7 4 0 3 24 21 3 12
5 KISE (Kizárva) 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 2 0 2 1 1 5 4 2 1 1 10 9 1 7 7 3 3 1 12 10 2 12
6 KISE (Kizárva) REAC SPORT KFT. 4 2 1 1 18 7 11 7 3 1 1 1 6 7 -1 4 7 3 2 2 24 14 10 11
7 KISE (Kizárva) MŰEGYETEMI FC 3 0 0 3 1 6 -5 0 5 3 1 1 14 7 7 10 8 3 1 4 15 13 2 10
8 KISE (Kizárva) PESTSZENTIMREI SK 4 3 1 0 15 11 4 10 3 0 0 3 2 18 -16 0 7 3 1 3 17 29 -12 10
9 KISE (Kizárva) MUN SE 4 1 1 2 7 9 -2 4 3 1 0 2 11 10 1 3 7 2 1 4 18 19 -1 7
10 KISE (Kizárva) FABULON SC 3 1 0 2 8 13 -5 3 4 0 2 2 4 7 -3 2 7 1 2 4 12 20 -8 5
11 KISE (Kizárva) MAC 4 0 1 3 10 15 -5 1 3 0 0 3 4 12 -8 0 7 0 1 6 14 27 -13 1
12 KISE (Kizárva) KISE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--0 - 0-1 - 1----1 - 0--
B&K MÉLYKÚT
-3 - 2-3 - 4--6 - 1-5 - 4---
DUNAHARASZTI MTK
3 - 1--------2 - 23 - 13 - 0
FABULON SC
--5 - 32 - 4-----1 - 6--
IKARUS BSE
1 - 3-4 - 3---1 - 0-----
KELEN SC
-4 - 10 - 1-2 - 0-----3 - 0-
KISE
------------
MAC
3 - 4-------2 - 52 - 3-3 - 3
Szigetszentmiklós
------------
MUN SE
2 - 2--2 - 1-2 - 3-----1 - 3
MŰEGYETEMI FC
-1 - 2--0 - 10 - 3------
PESTSZENTIMREI SK
-5 - 4-2 - 2---5 - 3-3 - 2--
REAC SPORT KFT.
---3 - 1-2 - 2----1 - 312 - 1

Meccsek

REAC SPORT KFT.

2021. 08. 30. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 08. 30. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MŰEGYETEMI FC
2021. 09. 06. 20:15
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2021. 09. 06. 20:15
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 13. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 09. 13. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
KELEN SC
2021. 09. 20. 19:45
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
2021. 09. 20. 19:45
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
MAC
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 05. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2021. 10. 05. 19:45
Kelen SC Sporttelep
MUN SE
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 11. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 10. 11. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SK
2021. 10. 18. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 10. 18. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FABULON SC
2021. 10. 25. 20:30
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 10. 25. 20:30
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
B&K MÉLYKÚT
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 08. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 11. 08. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 11. 15. 19:15
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 15. 19:15
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
REAC SPORT KFT.
2022. 03. 07. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 03. 07. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
MŰEGYETEMI FC
REAC SPORT KFT.
2022. 03. 21. 19:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 21. 19:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
DUNAHARASZTI MTK
2022. 03. 28. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2022. 03. 28. 19:45
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 04. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 04. 04. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MAC
2022. 04. 25. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 04. 25. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MUN SE
2022. 05. 02. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 05. 02. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 09.
Kocsis Sándor Sportközpont
2022. 05. 09.
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 05. 16. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
B&K MÉLYKÚT
2022. 05. 23. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 05. 23. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 30. 19:30
Budai II. László Stadion
2022. 05. 30. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
IKARUS BSE

FABULON SC

2021. 08. 30. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 08. 30. 20:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FABULON SC
2021. 09. 13. 20:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2021. 09. 13. 20:00
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
IKARUS BSE
2021. 09. 21. 19:45
Kelen SC Sporttelep
2021. 09. 21. 19:45
Kelen SC Sporttelep
MUN SE
FABULON SC
2021. 09. 27. 20:00
Kocsis Sándor Sportközpont
2021. 09. 27. 20:00
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
MŰEGYETEMI FC
2021. 10. 04. 19:15
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 04. 19:15
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
FABULON SC
2021. 10. 11. 19:45
Kocsis Sándor Sportközpont
2021. 10. 11. 19:45
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
DUNAHARASZTI MTK
2021. 10. 18. 19:30
Budai II. László Stadion
2021. 10. 18. 19:30
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FABULON SC
2021. 10. 25. 19:45
Kocsis Sándor Sportközpont
2021. 10. 25. 19:45
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
KELEN SC
2021. 11. 08. 20:30
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
2021. 11. 08. 20:30
Angyalföldi Sport- és Szabadidő Központ
B&K MÉLYKÚT
FABULON SC
2021. 11. 15. 19:45
Kocsis Sándor Sportközpont
2021. 11. 15. 19:45
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
MAC
2022. 03. 07. 19:15
Kocsis Sándor Sportközpont
2022. 03. 07. 19:15
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 03. 28. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 03. 28. 19:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FABULON SC
2022. 04. 04. 19:15
Kocsis Sándor Sportközpont
2022. 04. 04. 19:15
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
MUN SE
2022. 04. 11. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 04. 11. 19:30
Budafoki MTE Sporttelep
MŰEGYETEMI FC
FABULON SC
2022. 04. 25. 19:15
Kocsis Sándor Sportközpont
2022. 04. 25. 19:15
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
PESTSZENTIMREI SK
2022. 05. 02. 20:15
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2022. 05. 02. 20:15
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
FABULON SC
2022. 05. 09.
Kocsis Sándor Sportközpont
2022. 05. 09.
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 16. 18:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 05. 16. 18:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
FABULON SC
2022. 05. 23. 19:15
Kocsis Sándor Sportközpont
2022. 05. 23. 19:15
Kocsis Sándor Sportközpont
FABULON SC
B&K MÉLYKÚT
2022. 05. 30. 20:30
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
2022. 05. 30. 20:30
NSK-BOK Fehér úti Sporttelep
MAC
FABULON SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->