Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat 1. forduló

2021.08.26 - 17:00

Győr, Bácsa FC SE sportpálya

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat

Játékvezető
CSIRKE RUDOLF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FEHÉR VIKTOR, CSERESZNYÁK CSABA ÁDÁM
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SFAC 1900 SE
90'
45'

Gólok

GERENCSÉR PÉTER

19'

1 - 0

 

GYŐRI BÁNK

22'

2 - 0

 

MÁTÉ PÉTER

50'

3 - 0

 

MILOS BENCE MILÁN

69'

4 - 0

 

KOVACSICS MÁRK BENCE

81'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 9 2 7 3 15
2 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 1 0 0 5 0 5 3 14
3 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 1 1 0 0 4 0 4 3 13
4 SC SOPRON SC SOPRON 1 1 0 0 3 0 3 3 12
5 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 1 1 0 0 2 0 2 3 11
6 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 2 0 2 3 10
7 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 1 0 1 3 9
8 CSORNAI SE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 6
11 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 5
12 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
13 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 4 -4 0 3
14 SFAC 1900 SE SFAC 1900 SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2
15 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 1 0 0 1 2 9 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÁPAI ELC CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 PÁPAI ELC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 PÁPAI ELC DAC NÁDORVÁROS 1912 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 PÁPAI ELC DANA GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 PÁPAI ELC KIRÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 PÁPAI ELC SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 PÁPAI ELC ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 PÁPAI ELC ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 PÁPAI ELC CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 PÁPAI ELC HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 PÁPAI ELC LURKÓ UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 PÁPAI ELC SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 PÁPAI ELC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 PÁPAI ELC SFAC 1900 SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÁPAI ELC CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 9 2 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 2 7 3
2 PÁPAI ELC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
3 PÁPAI ELC KIRÁLY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 PÁPAI ELC SC SOPRON 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 PÁPAI ELC DAC NÁDORVÁROS 1912 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
6 PÁPAI ELC DANA GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
7 PÁPAI ELC ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 PÁPAI ELC CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 PÁPAI ELC ANDRÁSHIDA SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 PÁPAI ELC SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 PÁPAI ELC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 PÁPAI ELC LURKÓ UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 PÁPAI ELC HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
14 PÁPAI ELC SFAC 1900 SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
15 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 9 -7 0 1 0 0 1 2 9 -7 0
 
ANDRÁSHIDA SC
--------------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
--------9 - 2-----
CSORNAI SE
--------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
------------2 - 0-
DANA GYŐRÚJFALU SE
---------2 - 0----
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
1 - 0-------------
HÉVÍZ SK
------0 - 4-------
KIRÁLY SE
--------------
LURKÓ UFC
--------------
PÁPAI ELC
--------------
SÁRVÁR FC
--------------
SC SOPRON
--------3 - 0-----
SFAC 1900 SE
--------------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--------------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
------------5 - 0-

Meccsek

ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE

2021. 08. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 08. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SFAC 1900 SE
2021. 08. 31. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 08. 31. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 09. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 23. 17:00
Hévízi Sportpálya
2021. 09. 23. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 01. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 10. 01. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SC SOPRON
2021. 10. 07. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2021. 10. 07. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 14. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 10. 14. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 26. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 26. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 28. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 28. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CSORNAI SE
2021. 11. 04. 16:00
Perutz Stadion
2021. 11. 04. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 11. 10. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 10. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 17. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 17. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 24. 17:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 24. 17:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 12. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
2021. 12. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 19. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 02. 19. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 26. 13:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 02. 26. 13:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 09. 16:30
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2022. 03. 09. 16:30
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 03. 18. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 18. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
HÉVÍZ SK
2022. 03. 26. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 03. 29. 18:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 29. 18:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SÁRVÁR FC
2022. 05. 11. 17:00
DAC sporttelep
2022. 05. 11. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 12. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 12. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
PÁPAI ELC
2022. 05. 04. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 05. 04. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 15. 13:30
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 15. 13:30
Bácsa FC SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 18. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
KIRÁLY SE

SFAC 1900 SE

2021. 08. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 08. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SFAC 1900 SE
2021. 09. 04. 11:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 04. 11:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
HÉVÍZ SK
2021. 09. 11. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2021. 09. 11. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
SFAC 1900 SE
2021. 09. 16. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 16. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
SÁRVÁR FC
2021. 09. 25. 10:00
DAC sporttelep
2021. 09. 25. 10:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
SFAC 1900 SE
2021. 10. 01. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 01. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 13. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 13. 19:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SFAC 1900 SE
2021. 10. 17. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 17. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
PÁPAI ELC
2021. 11. 03. 16:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 03. 16:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
SFAC 1900 SE
2021. 11. 21. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 11. 21. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SFAC 1900 SE
2021. 11. 07. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 07. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SFAC 1900 SE
2021. 11. 13. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 13. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
KIRÁLY SE
2021. 11. 27. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SFAC 1900 SE
2021. 12. 04. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 19. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 02. 19. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 27. 11:00
Hévízi Sportpálya
2022. 02. 27. 11:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SFAC 1900 SE
2022. 03. 04. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 04. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
SC SOPRON
2022. 03. 14. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
2022. 03. 14. 10:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
SFAC 1900 SE
2022. 05. 19. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 19. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 03. 24. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 24. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SFAC 1900 SE
2022. 04. 01. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 01. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
CSORNAI SE
2022. 04. 06. 17:00
Perutz Stadion
2022. 04. 06. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SFAC 1900 SE
2022. 04. 13. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 13. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 24. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 24. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 05. 01. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 01. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
LURKÓ UFC
2022. 05. 08. 10:00
Király Sportlétesítmény
2022. 05. 08. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
SFAC 1900 SE
2022. 05. 21. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 21. 12:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 26. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 26. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
SFAC 1900 SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->