Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat 2. forduló

2021.09.04 - 10:00

Szombathely, Szombathelyi Haladás Sportkomplexum (Haladás Stadion)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat

Játékvezető
TALABÉR NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LUKÁCS LÍVIA, PAPP JÁNOS
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

BARÓTI BENEDEK
KISS ZOLTÁN

21'

1 - 1

 

 

1 - 2

75'

VINGLER GYULA LÁSZLÓ

 

1 - 3

81'

BORSODI BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 2 0 0 12 3 9 6 13.5
2 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 2 2 0 0 10 1 9 6 9.5
3 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 2 0 0 9 2 7 6 12.5
4 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 2 2 0 0 5 2 3 6 9.5
5 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 2 1 0 1 7 4 3 3 11.5
6 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 15
7 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 2 1 0 1 4 3 1 3 8.5
8 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 1 0 1 3 11
9 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 2 1 0 1 4 5 -1 3 8
10 SC SOPRON SC SOPRON 2 1 0 1 4 6 -2 3 3.5
11 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 2 0 0 2 2 5 -3 0 5.5
12 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2.5
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 2 0 0 2 1 9 -8 0 6
14 SFAC 1900 SE SFAC 1900 SE 2 0 0 2 1 9 -8 0 6
15 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 2 0 0 2 4 13 -9 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÁPAI ELC KIRÁLY SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 PÁPAI ELC DAC NÁDORVÁROS 1912 2 2 0 0 3 1 2 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 1 2 6
3 PÁPAI ELC CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
4 PÁPAI ELC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 4 2 2 4
5 PÁPAI ELC HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
6 PÁPAI ELC DANA GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
7 PÁPAI ELC LURKÓ UFC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 PÁPAI ELC SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 PÁPAI ELC ANDRÁSHIDA SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 PÁPAI ELC ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 PÁPAI ELC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 PÁPAI ELC SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 PÁPAI ELC CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 PÁPAI ELC SFAC 1900 SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÁPAI ELC CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 9 2 7 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 12 3 9 6
2 PÁPAI ELC KIRÁLY SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 10 1 9 6
3 PÁPAI ELC ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6
4 PÁPAI ELC DAC NÁDORVÁROS 1912 2 2 0 0 5 2 3 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 5 2 3 6
5 PÁPAI ELC LURKÓ UFC 1 1 0 0 7 1 6 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 7 4 3 3
6 PÁPAI ELC CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
7 PÁPAI ELC DANA GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
8 PÁPAI ELC ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
9 PÁPAI ELC HÉVÍZ SK 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 4 5 -1 3
10 PÁPAI ELC SC SOPRON 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
11 PÁPAI ELC ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
12 PÁPAI ELC SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0
13 PÁPAI ELC SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
14 PÁPAI ELC SFAC 1900 SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
15 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 9 -7 0 2 0 0 2 4 13 -9 0
 
ANDRÁSHIDA SC
-------------2 - 4
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
--------9 - 2-----
CSORNAI SE
--------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
---3 - 2--------2 - 0-
DANA GYŐRÚJFALU SE
---------2 - 0----
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
1 - 0-------------
HÉVÍZ SK
------0 - 4-------
KIRÁLY SE
----------6 - 1---
LURKÓ UFC
---------7 - 1----
PÁPAI ELC
--2 - 4-----------
SÁRVÁR FC
--------------
SC SOPRON
--------3 - 0-----
SFAC 1900 SE
------1 - 4-------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-1 - 3------------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
------------5 - 0-

Meccsek

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

2021. 08. 28. 10:00
DAC sporttelep
2021. 08. 28. 10:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 09. 04. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 04. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 11. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 18. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
PÁPAI ELC
2021. 10. 02. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 02. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 09. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 09. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2021. 10. 16. 09:30
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 16. 09:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 03. 16:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 03. 16:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
SFAC 1900 SE
2021. 10. 30. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 06. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 06. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 10. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 10. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 20. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
HÉVÍZ SK
2021. 11. 27. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2021. 11. 27. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 12. 01. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 12. 01. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
SÁRVÁR FC
2022. 02. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 02. 19. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 02. 26. 09:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 02. 26. 09:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 03. 05. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2022. 03. 09. 16:00
Perutz Stadion
2022. 03. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 02. 23. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 02. 23. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 03. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 03. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 06. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 06. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
KIRÁLY SE
2022. 04. 13. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 13. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 20. 16:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 20. 16:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 28. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 04. 28. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 04. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 05. 04. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 12. 16:00
Hévízi Sportpálya
2022. 05. 12. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 18. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 05. 18. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
SC SOPRON
2022. 05. 25. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2022. 05. 25. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT

2021. 08. 26. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 26. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PÁPAI ELC
2021. 09. 04. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 04. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 09. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 09. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KIRÁLY SE
2021. 10. 01. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 01. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 10. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 10. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 17. 10:00
ALCUFER Stadion
2021. 10. 17. 10:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 26. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 26. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 29. 13:00
Hévízi Sportpálya
2021. 10. 29. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 06. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SC SOPRON
2021. 11. 13. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 19. 19:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 19. 19:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 20. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 20. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 18. 16:00
Perutz Stadion
2022. 02. 18. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 26. 09:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 02. 26. 09:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 06. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 06. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 13. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 20. 10:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 20. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 24. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 24. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SFAC 1900 SE
2022. 05. 05. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 05. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 07. 19:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 07. 19:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 24. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 24. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
HÉVÍZ SK
2022. 04. 28. 16:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2022. 04. 28. 16:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 11. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 11. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SÁRVÁR FC
2022. 05. 14. 10:00
DAC sporttelep
2022. 05. 14. 10:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 25. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 25. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CSORNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->