Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat 8. forduló

2021.10.14 - 17:00

Győrújfalu, Győrújfalu SE sportpálya (Győrújfalu SE)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat

Játékvezető
FEHÉR VIKTOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FERENCZ KRISTÓF, HOLPÁR GERGELY
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
90'
45'

Gólok

FEHÉR ANDRÁS

78'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 8 8 0 0 47 7 40 24 9.9
2 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 7 5 2 0 24 9 15 17 10.3
3 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 8 5 2 1 22 9 13 17 8
4 CSORNAI SE CSORNAI SE 7 5 2 0 14 6 8 17 9.9
5 SC SOPRON SC SOPRON 7 5 1 1 38 14 24 16 8.3
6 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 8 4 0 4 17 10 7 12 7.8
7 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 7 4 0 3 11 10 1 12 8
8 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 8 4 0 4 10 9 1 12 8.8
9 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 7 3 1 3 16 22 -6 10 8.6
10 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 7 3 0 4 10 25 -15 9 7.1
11 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 7 2 0 5 21 27 -6 6 7.1
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 8 2 0 6 12 25 -13 6 8.1
13 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 8 1 1 6 7 16 -9 4 6.4
14 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 7 0 1 6 4 16 -12 1 5.7
15 SFAC 1900 SE SFAC 1900 SE 8 0 0 8 5 53 -48 0 6.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SFAC 1900 SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 4 2 2 0 6 1 5 8 4 3 1 0 14 2 12 10 8 5 3 0 20 3 17 18
2 SFAC 1900 SE KIRÁLY SE 4 2 2 0 5 0 5 8 4 3 1 0 5 1 4 10 8 5 3 0 10 1 9 18
3 SFAC 1900 SE SC SOPRON 4 3 1 0 13 3 10 10 3 2 0 1 5 6 -1 6 7 5 1 1 18 9 9 16
4 SFAC 1900 SE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 2 1 1 7 5 2 7 3 2 1 0 6 3 3 7 7 4 2 1 13 8 5 14
5 SFAC 1900 SE CSORNAI SE 3 3 0 0 4 0 4 9 4 1 2 1 2 2 0 5 7 4 2 1 6 2 4 14
6 SFAC 1900 SE DAC NÁDORVÁROS 1912 5 3 2 0 6 1 5 11 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 3 3 2 7 5 2 12
7 SFAC 1900 SE PÁPAI ELC 3 1 1 1 3 3 0 4 4 2 0 2 3 4 -1 6 7 3 1 3 6 7 -1 10
8 SFAC 1900 SE ANDRÁSHIDA SC 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 2 2 0 5 8 2 4 2 5 5 0 10
9 SFAC 1900 SE LURKÓ UFC 3 2 0 1 3 2 1 6 5 0 3 2 0 2 -2 3 8 2 3 3 3 4 -1 9
10 SFAC 1900 SE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 2 1 1 2 2 0 7 3 0 1 2 2 5 -3 1 7 2 2 3 4 7 -3 8
11 SFAC 1900 SE HÉVÍZ SK 4 1 0 3 4 5 -1 3 3 1 1 1 6 7 -1 4 7 2 1 4 10 12 -2 7
12 SFAC 1900 SE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 4 2 1 1 4 4 0 7 3 0 0 3 0 8 -8 0 7 2 1 4 4 12 -8 7
13 SFAC 1900 SE SÁRVÁR FC 3 1 0 2 1 3 -2 3 5 1 0 4 3 6 -3 3 8 2 0 6 4 9 -5 6
14 SFAC 1900 SE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 0 2 1 1 2 -1 2 4 0 1 3 0 4 -4 1 7 0 3 4 1 6 -5 3
15 SFAC 1900 SE SFAC 1900 SE 4 0 0 4 2 15 -13 0 4 0 1 3 0 8 -8 1 8 0 1 7 2 23 -21 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SFAC 1900 SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 4 4 0 0 17 4 13 12 4 4 0 0 30 3 27 12 8 8 0 0 47 7 40 24
2 SFAC 1900 SE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 3 1 0 15 5 10 10 3 2 1 0 9 4 5 7 7 5 2 0 24 9 15 17
3 SFAC 1900 SE KIRÁLY SE 4 2 2 0 9 2 7 8 4 3 0 1 13 7 6 9 8 5 2 1 22 9 13 17
4 SFAC 1900 SE CSORNAI SE 3 3 0 0 6 2 4 9 4 2 2 0 8 4 4 8 7 5 2 0 14 6 8 17
5 SFAC 1900 SE SC SOPRON 4 4 0 0 31 3 28 12 3 1 1 1 7 11 -4 4 7 5 1 1 38 14 24 16
6 SFAC 1900 SE LURKÓ UFC 3 2 0 1 12 4 8 6 5 2 0 3 5 6 -1 6 8 4 0 4 17 10 7 12
7 SFAC 1900 SE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 3 0 1 5 2 3 9 3 1 0 2 6 8 -2 3 7 4 0 3 11 10 1 12
8 SFAC 1900 SE DAC NÁDORVÁROS 1912 5 4 0 1 9 4 5 12 3 0 0 3 1 5 -4 0 8 4 0 4 10 9 1 12
9 SFAC 1900 SE HÉVÍZ SK 4 2 1 1 8 8 0 7 3 1 0 2 8 14 -6 3 7 3 1 3 16 22 -6 10
10 SFAC 1900 SE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 4 3 0 1 9 10 -1 9 3 0 0 3 1 15 -14 0 7 3 0 4 10 25 -15 9
11 SFAC 1900 SE PÁPAI ELC 3 0 0 3 7 11 -4 0 4 2 0 2 14 16 -2 6 7 2 0 5 21 27 -6 6
12 SFAC 1900 SE SÁRVÁR FC 3 1 0 2 3 8 -5 3 5 1 0 4 9 17 -8 3 8 2 0 6 12 25 -13 6
13 SFAC 1900 SE ANDRÁSHIDA SC 4 1 1 2 6 8 -2 4 4 0 0 4 1 8 -7 0 8 1 1 6 7 16 -9 4
14 SFAC 1900 SE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 3 0 0 3 2 9 -7 0 4 0 1 3 2 7 -5 1 7 0 1 6 4 16 -12 1
15 SFAC 1900 SE SFAC 1900 SE 4 0 0 4 5 34 -29 0 4 0 0 4 0 19 -19 0 8 0 0 8 5 53 -48 0
 
ANDRÁSHIDA SC
-2 - 21 - 0-------1 - 2--2 - 4
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
1 - 0--3 - 1--4 - 1-9 - 2-----
CSORNAI SE
-------2 - 1---2 - 02 - 1-
DAC NÁDORVÁROS 1912
---3 - 23 - 1--0 - 1---1 - 02 - 0-
DANA GYŐRÚJFALU SE
--0 - 2----1 - 0-2 - 0--2 - 0-
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
1 - 01 - 8---4 - 1---3 - 1----
HÉVÍZ SK
3 - 0-----0 - 4--3 - 2---2 - 2
KIRÁLY SE
--0 - 02 - 0------6 - 1-1 - 1-
LURKÓ UFC
-0 - 2------5 - 17 - 1----
PÁPAI ELC
--2 - 4-2 - 3--3 - 4------
SÁRVÁR FC
3 - 1------0 - 4-----0 - 3
SC SOPRON
-----8 - 09 - 3-3 - 0--11 - 0--
SFAC 1900 SE
-1 - 17----1 - 4--1 - 82 - 5---
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-1 - 3------0 - 31 - 3----
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
---2 - 1-4 - 0-----4 - 45 - 0-

Meccsek

DANA GYŐRÚJFALU SE

2021. 08. 26. 18:30
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 08. 26. 18:30
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SÁRVÁR FC
2021. 09. 05. 14:00
DAC sporttelep
2021. 09. 05. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 09. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 09. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 18. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 09. 18. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CSORNAI SE
2021. 09. 30. 17:00
Perutz Stadion
2021. 09. 30. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 10. 02. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 02. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 14. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 14. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 27. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 27. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
KIRÁLY SE
2021. 11. 21. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 11. 21. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SFAC 1900 SE
2021. 11. 07. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 11. 07. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 12. 01. 18:30
ALCUFER Stadion
2021. 12. 01. 18:30
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 17. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 17. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 28. 11:00
Hévízi Sportpálya
2021. 11. 28. 11:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 10. 20. 16:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 20. 16:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SC SOPRON
2022. 02. 19. 12:30
Sárvár FC Sporttelep
2022. 02. 19. 12:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 27. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 02. 27. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 03. 06. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 06. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 13. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 03. 13. 10:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 03. 29. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 29. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
PÁPAI ELC
2022. 02. 23. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 02. 23. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 10. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 17. 10:00
Király Sportlétesítmény
2022. 04. 17. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 24. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 04. 24. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 05. 18. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 18. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 05. 08. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 08. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 15. 13:30
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 15. 13:30
Bácsa FC SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 22. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 22. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
HÉVÍZ SK
2022. 05. 26. 17:30
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2022. 05. 26. 17:30
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
DANA GYŐRÚJFALU SE

LURKÓ UFC

2021. 08. 28. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2021. 08. 28. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
LURKÓ UFC
2021. 09. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 05. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SÁRVÁR FC
2021. 09. 11. 14:00
DAC sporttelep
2021. 09. 11. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
LURKÓ UFC
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 26. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2021. 10. 09. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 09. 09:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2021. 10. 14. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 10. 14. 17:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 30. 11:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 30. 11:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
LURKÓ UFC
2021. 11. 07. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 07. 16:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SFAC 1900 SE
2021. 11. 13. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 24. 17:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 24. 17:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 08. 25. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 08. 25. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
HÉVÍZ SK
2022. 02. 20. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 02. 20. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SC SOPRON
2022. 02. 28. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2022. 02. 28. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
LURKÓ UFC
2022. 03. 06. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 06. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 03. 13. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2022. 03. 25. 16:00
Perutz Stadion
2022. 03. 25. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2022. 04. 03. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 03. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 10. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
KIRÁLY SE
2022. 05. 01. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 01. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
LURKÓ UFC
2022. 05. 08. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 12. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 12. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
LURKÓ UFC
2022. 05. 18. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 26. 16:00
Hévízi Sportpálya
2022. 05. 26. 16:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
LURKÓ UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->