Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat 9. forduló

2021.10.26 - 13:00

Mosonmagyaróvár, MTE 1904 Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-19 Észak-Nyugat

Játékvezető
FEHÉR VIKTOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH RICHÁRD, HOLPÁR GERGELY
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

5'

MÁTÉ PÉTER

 

0 - 2

16'

BELLA PATRIK
BODA BENCE

62'

1 - 2

 

BERTÓK RAUL

72'

2 - 2

 

KÓCZÁN BERTALAN

89'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 9 9 0 0 50 9 41 27 9.6
2 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 9 6 2 1 27 11 16 20 7.3
3 CSORNAI SE CSORNAI SE 8 6 2 0 20 7 13 20 10.1
4 SC SOPRON SC SOPRON 8 6 1 1 42 15 27 19 9
5 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 8 5 2 1 26 12 14 17 8.9
6 HÉVÍZ SK HÉVÍZ SK 8 4 1 3 18 22 -4 13 8.9
7 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 8 4 0 4 17 10 7 12 7.5
8 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 9 4 0 5 10 11 -1 12 9.1
9 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 8 4 0 4 13 15 -2 12 7
10 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 8 3 0 5 26 27 -1 9 8
11 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 8 3 0 5 11 31 -20 9 6.6
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 2 0 7 13 29 -16 6 8.1
13 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 8 1 1 6 6 17 -11 4 6.9
14 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 9 1 1 7 7 21 -14 4 6.7
15 SFAC 1900 SE SFAC 1900 SE 9 0 0 9 6 55 -49 0 6.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SFAC 1900 SE KIRÁLY SE 4 2 2 0 5 0 5 8 5 4 1 0 8 2 6 13 9 6 3 0 13 2 11 21
2 SFAC 1900 SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 2 2 1 6 3 3 8 4 3 1 0 14 2 12 10 9 5 3 1 20 5 15 18
3 SFAC 1900 SE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 2 1 1 7 5 2 7 4 3 1 0 8 3 5 10 8 5 2 1 15 8 7 17
4 SFAC 1900 SE CSORNAI SE 4 4 0 0 7 0 7 12 4 1 2 1 2 2 0 5 8 5 2 1 9 2 7 17
5 SFAC 1900 SE SC SOPRON 4 3 1 0 13 3 10 10 4 2 0 2 5 7 -2 6 8 5 1 2 18 10 8 16
6 SFAC 1900 SE PÁPAI ELC 4 2 1 1 4 3 1 7 4 2 0 2 3 4 -1 6 8 4 1 3 7 7 0 13
7 SFAC 1900 SE DAC NÁDORVÁROS 1912 6 3 2 1 6 2 4 11 3 0 1 2 1 4 -3 1 9 3 3 3 7 6 1 12
8 SFAC 1900 SE HÉVÍZ SK 4 1 0 3 4 5 -1 3 4 2 1 1 7 7 0 7 8 3 1 4 11 12 -1 10
9 SFAC 1900 SE ANDRÁSHIDA SC 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 2 2 2 3 -1 5 9 2 4 3 5 6 -1 10
10 SFAC 1900 SE SÁRVÁR FC 4 2 0 2 2 3 -1 6 5 1 0 4 3 6 -3 3 9 3 0 6 5 9 -4 9
11 SFAC 1900 SE LURKÓ UFC 3 2 0 1 3 2 1 6 5 0 3 2 0 2 -2 3 8 2 3 3 3 4 -1 9
12 SFAC 1900 SE DANA GYŐRÚJFALU SE 5 2 1 2 3 5 -2 7 3 0 1 2 2 5 -3 1 8 2 2 4 5 10 -5 8
13 SFAC 1900 SE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 4 2 1 1 4 4 0 7 4 0 0 4 0 11 -11 0 8 2 1 5 4 15 -11 7
14 SFAC 1900 SE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 1 2 1 3 2 1 5 4 0 1 3 0 4 -4 1 8 1 3 4 3 6 -3 6
15 SFAC 1900 SE SFAC 1900 SE 4 0 0 4 2 15 -13 0 5 0 1 4 0 10 -10 1 9 0 1 8 2 25 -23 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SFAC 1900 SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 5 0 0 20 6 14 15 4 4 0 0 30 3 27 12 9 9 0 0 50 9 41 27
2 SFAC 1900 SE KIRÁLY SE 4 2 2 0 9 2 7 8 5 4 0 1 18 9 9 12 9 6 2 1 27 11 16 20
3 SFAC 1900 SE CSORNAI SE 4 4 0 0 12 3 9 12 4 2 2 0 8 4 4 8 8 6 2 0 20 7 13 20
4 SFAC 1900 SE SC SOPRON 4 4 0 0 31 3 28 12 4 2 1 1 11 12 -1 7 8 6 1 1 42 15 27 19
5 SFAC 1900 SE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 4 3 1 0 15 5 10 10 4 2 1 1 11 7 4 7 8 5 2 1 26 12 14 17
6 SFAC 1900 SE HÉVÍZ SK 4 2 1 1 8 8 0 7 4 2 0 2 10 14 -4 6 8 4 1 3 18 22 -4 13
7 SFAC 1900 SE LURKÓ UFC 3 2 0 1 12 4 8 6 5 2 0 3 5 6 -1 6 8 4 0 4 17 10 7 12
8 SFAC 1900 SE DAC NÁDORVÁROS 1912 6 4 0 2 9 6 3 12 3 0 0 3 1 5 -4 0 9 4 0 5 10 11 -1 12
9 SFAC 1900 SE DANA GYŐRÚJFALU SE 5 3 0 2 7 7 0 9 3 1 0 2 6 8 -2 3 8 4 0 4 13 15 -2 12
10 SFAC 1900 SE PÁPAI ELC 4 1 0 3 12 11 1 3 4 2 0 2 14 16 -2 6 8 3 0 5 26 27 -1 9
11 SFAC 1900 SE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 4 3 0 1 9 10 -1 9 4 0 0 4 2 21 -19 0 8 3 0 5 11 31 -20 9
12 SFAC 1900 SE SÁRVÁR FC 4 1 0 3 4 12 -8 3 5 1 0 4 9 17 -8 3 9 2 0 7 13 29 -16 6
13 SFAC 1900 SE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 1 0 3 4 10 -6 3 4 0 1 3 2 7 -5 1 8 1 1 6 6 17 -11 4
14 SFAC 1900 SE ANDRÁSHIDA SC 4 1 1 2 6 8 -2 4 5 0 0 5 1 13 -12 0 9 1 1 7 7 21 -14 4
15 SFAC 1900 SE SFAC 1900 SE 4 0 0 4 5 34 -29 0 5 0 0 5 1 21 -20 0 9 0 0 9 6 55 -49 0
 
ANDRÁSHIDA SC
-2 - 21 - 0-------1 - 2--2 - 4
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
1 - 0--3 - 1--4 - 1-9 - 2----3 - 2
CSORNAI SE
----6 - 1--2 - 1---2 - 02 - 1-
DAC NÁDORVÁROS 1912
---3 - 23 - 10 - 2-0 - 1---1 - 02 - 0-
DANA GYŐRÚJFALU SE
--0 - 2---2 - 51 - 0-2 - 0--2 - 0-
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
1 - 01 - 8---4 - 1---3 - 1----
HÉVÍZ SK
3 - 0-----0 - 4--3 - 2---2 - 2
KIRÁLY SE
--0 - 02 - 0------6 - 1-1 - 1-
LURKÓ UFC
-0 - 2------5 - 17 - 1----
PÁPAI ELC
5 - 0-2 - 4-2 - 3--3 - 4------
SÁRVÁR FC
3 - 1------0 - 4--1 - 4--0 - 3
SC SOPRON
-----8 - 09 - 3-3 - 0--11 - 0--
SFAC 1900 SE
-1 - 17----1 - 4--1 - 82 - 5---
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
-1 - 3------0 - 31 - 3--2 - 1-
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
---2 - 1-4 - 0-----4 - 45 - 0-

Meccsek

CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT

2021. 08. 26. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 26. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PÁPAI ELC
2021. 09. 04. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 04. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 09. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 09. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 23. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KIRÁLY SE
2021. 10. 01. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 01. 15:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 10. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 10. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 17. 10:00
ALCUFER Stadion
2021. 10. 17. 10:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 26. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 26. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 29. 13:00
Hévízi Sportpálya
2021. 10. 29. 13:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 06. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SC SOPRON
2021. 11. 13. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 19. 19:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 19. 19:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 20. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 20. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 18. 16:00
Perutz Stadion
2022. 02. 18. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 26. 09:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 02. 26. 09:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 06. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 03. 06. 10:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 13. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 10:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 20. 10:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 20. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 24. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 24. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SFAC 1900 SE
2022. 05. 05. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 05. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 07. 19:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 07. 19:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 24. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 24. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
HÉVÍZ SK
2022. 04. 28. 16:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2022. 04. 28. 16:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 11. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 11. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SÁRVÁR FC
2022. 05. 14. 10:00
DAC sporttelep
2022. 05. 14. 10:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 25. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 25. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CSORNAI SE

ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE

2021. 08. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 08. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SFAC 1900 SE
2021. 08. 31. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 08. 31. 11:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 09. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 23. 17:00
Hévízi Sportpálya
2021. 09. 23. 17:00
Hévízi Sportpálya
HÉVÍZ SK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 01. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 10. 01. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SC SOPRON
2021. 10. 07. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2021. 10. 07. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 14. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 10. 14. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 26. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 26. 13:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 28. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 28. 18:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CSORNAI SE
2021. 11. 04. 16:00
Perutz Stadion
2021. 11. 04. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 11. 10. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 10. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 17. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 17. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 24. 17:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 24. 17:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 12. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
2021. 12. 05. 10:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 19. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 02. 19. 10:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SFAC 1900 SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 02. 26. 13:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 02. 26. 13:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 09. 16:30
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2022. 03. 09. 16:30
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 03. 18. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 18. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
HÉVÍZ SK
2022. 03. 26. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
2022. 03. 26. 10:00
Sopron Ágfalvi Sporttelep
SC SOPRON
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 03. 29. 18:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 29. 18:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SÁRVÁR FC
2022. 05. 11. 17:00
DAC sporttelep
2022. 05. 11. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 14. 10:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 12. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 12. 13:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
PÁPAI ELC
2022. 05. 04. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 05. 04. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 15. 13:30
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 15. 13:30
Bácsa FC SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 18. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 26. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
KIRÁLY SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->