Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 2. forduló

2021.09.07 - 18:00

Szombathely, Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
IMRE BENJÁMIN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAZSÓ FERENC, FÜLÖP ZOLTÁN
LURKÓ UFC
MITE
90'
45'

Gólok

MAKKOS MÁTÉ JÁNOS

20'

1 - 0

 

HOLTAY BENJÁMIN

22'

2 - 0

 

HOLTAY BENJÁMIN

34'

3 - 0

 

MAKKOS MÁTÉ JÁNOS

44'

4 - 0

 

VÉR KRISTÓF

48'

5 - 0

 

WÁGNER LEVENTE ANDOR

57'

6 - 0

 

FÁBIÁN DÁNIEL

66'

7 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 10 1 9 6 9
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 2 2 0 0 10 1 9 6 12.5
3 FC AJKA FC AJKA 2 2 0 0 9 1 8 6 7.5
4 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 2 1 0 1 8 3 5 3 9
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 2 1 0 1 10 6 4 3 10
6 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 1 0 1 6 4 2 3 8
7 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 9
8 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 2 1 0 1 7 7 0 3 8
9 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 2 1 0 1 3 4 -1 3 9.5
10 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 2 1 0 1 2 3 -1 3 7
11 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2 1 0 1 3 6 -3 3 4.5
12 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 0 0 2 2 7 -5 0 5.5
13 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 2 0 0 2 0 6 -6 0 6
14 CSORNAI SE CSORNAI SE 1 0 0 1 0 8 -8 0 5
15 MITE MITE 2 0 0 2 0 15 -15 0 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 MITE FC AJKA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 MITE PÁPAI ELC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 6 2 4 3
6 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 5 2 3 3
7 MITE LURKÓ UFC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 4 2 2 3
8 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
9 MITE ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
10 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
11 MITE KIRÁLY SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
12 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 MITE BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
14 MITE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 10 1 9 6
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 10 1 9 6
3 MITE FC AJKA 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 1 8 6
4 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 8 0 8 3 2 1 0 1 8 3 5 3
5 MITE PÁPAI ELC 1 1 0 0 8 0 8 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 10 6 4 3
6 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 1 1 0 0 6 2 4 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 6 4 2 3
7 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
8 MITE LURKÓ UFC 1 1 0 0 7 0 7 3 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 1 0 1 7 7 0 3
9 MITE ANDRÁSHIDA SC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 MITE KIRÁLY SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
12 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 7 -5 0
13 MITE BALATONFÜREDI USC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
14 MITE CSORNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 8 -8 0
15 MITE MITE 1 0 0 1 0 8 -8 0 1 0 0 1 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 15 -15 0
 
ANDRÁSHIDA SC
------------2 - 1-
BALATONFÜREDI USC
-------0 - 1------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
----------6 - 2---
CSORNAI SE
--------------
DANA GYŐRÚJFALU SE
-----0 - 3--------
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 1-------------
FC AJKA
-----------6 - 1--
GYŐRSZENTIVÁN SE
--------7 - 0-----
KIRÁLY SE
-------1 - 3------
LURKÓ UFC
---------7 - 0----
MITE
----0 - 8---------
PÁPAI ELC
---8 - 0----------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--2 - 0-----------
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-------------1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 0------------

Meccsek

LURKÓ UFC

2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LURKÓ UFC
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
LURKÓ UFC
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
LURKÓ UFC
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
FC AJKA
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
KIRÁLY SE
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
LURKÓ UFC
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
LURKÓ UFC
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC

MITE

2021. 08. 28. 12:00
MITE
2021. 08. 28. 12:00
MITE
MITE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
2021. 09. 11. 12:00
MITE
MITE
KIRÁLY SE
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
MITE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
MITE
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 10. 11. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
MITE
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
2021. 10. 27. 12:00
MITE
MITE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 11. 05. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MITE
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2021. 12. 14. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
MITE
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 18. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
2021. 12. 06. 14:00
MITE
MITE
PÁPAI ELC
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MITE
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 02. 19. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 03. 03. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
2022. 03. 12. 11:00
MITE
MITE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
MITE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 02. 12:00
MITE
2022. 04. 02. 12:00
MITE
MITE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
2022. 05. 17. 17:00
MITE
MITE
FC AJKA
2022. 05. 09. 17:00
MITE
2022. 05. 09. 17:00
MITE
MITE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 02. 15. 17:30
Kocsis István Városi Sporttelep
MITE
CSORNAI SE
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
2022. 05. 23. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
MITE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->