Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 4. forduló

2021.09.19 - 12:00

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak Sporttelep (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
GŐGÖS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VARGA DÁVID, SZABADOS RÓBERT
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 4 4 0 0 17 1 16 12 7.5
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 13 2 11 12 7.8
3 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 4 3 0 1 29 3 26 9 9
4 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 3 0 1 21 7 14 9 8
5 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 4 3 0 1 15 5 10 9 8.8
6 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 2 0 2 18 6 12 6 8.8
7 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 4 2 0 2 7 11 -4 6 6.8
8 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 4 1 1 2 4 6 -2 4 8
9 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 4 1 1 2 4 9 -5 4 7.3
10 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 3 1 0 2 10 10 0 3 7.3
11 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 3 1 0 2 8 12 -4 3 9
12 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 3 1 0 2 10 18 -8 3 7.7
13 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 4 1 0 3 8 16 -8 3 5.8
14 CSORNAI SE CSORNAI SE 3 0 0 3 1 24 -23 0 7.3
15 MITE MITE 4 0 0 4 3 38 -35 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 2 2 0 0 9 0 9 6 2 1 1 0 2 1 1 4 4 3 1 0 11 1 10 10
2 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 7 1 6 10
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 0 1 5 1 4 3 4 3 0 1 8 2 6 9
4 MITE FC AJKA 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 2 0 6 1 5 8
5 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 1 1 4 1 3 7
6 MITE ANDRÁSHIDA SC 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 1 1 3 2 1 7
7 MITE KIRÁLY SE 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 2 0 0 3 1 2 6 4 2 1 1 3 3 0 7
8 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 7 1 6 6 4 2 0 2 7 3 4 6
9 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 1 1 0 7 3 4 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 7 4 3 4
10 MITE PÁPAI ELC 1 1 0 0 5 0 5 3 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 1 0 2 6 4 2 3
11 MITE BALATONFÜREDI USC 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 2 1 3 4 1 0 3 3 4 -1 3
12 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 2 4 -2 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 3 1 0 2 4 10 -6 3
13 MITE LURKÓ UFC 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 1 0 3 4 10 -6 3
14 MITE CSORNAI SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 0 3 0 10 -10 0
15 MITE MITE 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 0 11 -11 0 4 0 0 4 1 18 -17 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 2 2 0 0 9 1 8 6 2 2 0 0 8 0 8 6 4 4 0 0 17 1 16 12
2 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 9 1 8 6 2 2 0 0 4 1 3 6 4 4 0 0 13 2 11 12
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 2 2 0 0 23 0 23 6 2 1 0 1 6 3 3 3 4 3 0 1 29 3 26 9
4 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 2 2 0 0 14 0 14 6 2 1 0 1 7 7 0 3 4 3 0 1 21 7 14 9
5 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 2 0 0 9 2 7 6 2 1 0 1 6 3 3 3 4 3 0 1 15 5 10 9
6 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 18 3 15 6 4 2 0 2 18 6 12 6
7 MITE KIRÁLY SE 2 0 0 2 1 8 -7 0 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 0 2 7 11 -4 6
8 MITE ANDRÁSHIDA SC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 1 1 2 4 6 -2 4
9 MITE BALATONFÜREDI USC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 3 7 -4 3 4 1 1 2 4 9 -5 4
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 2 1 0 1 9 8 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 10 10 0 3
11 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 5 4 1 3 1 0 0 1 3 8 -5 0 3 1 0 2 8 12 -4 3
12 MITE PÁPAI ELC 1 1 0 0 8 0 8 3 2 0 0 2 2 18 -16 0 3 1 0 2 10 18 -8 3
13 MITE LURKÓ UFC 2 1 0 1 8 6 2 3 2 0 0 2 0 10 -10 0 4 1 0 3 8 16 -8 3
14 MITE CSORNAI SE 2 0 0 2 1 16 -15 0 1 0 0 1 0 8 -8 0 3 0 0 3 1 24 -23 0
15 MITE MITE 2 0 0 2 3 13 -10 0 2 0 0 2 0 25 -25 0 4 0 0 4 3 38 -35 0
 
ANDRÁSHIDA SC
------0 - 1-----2 - 1-
BALATONFÜREDI USC
1 - 1------0 - 1------
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
---3 - 0------6 - 2---
CSORNAI SE
---0 - 10-------1 - 6--
DANA GYŐRÚJFALU SE
-----0 - 3--------
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 3------------
FC AJKA
--------3 - 0--6 - 1--
GYŐRSZENTIVÁN SE
--------7 - 0----2 - 1
KIRÁLY SE
------0 - 51 - 3------
LURKÓ UFC
--1 - 6------7 - 0----
MITE
----0 - 8---3 - 5-----
PÁPAI ELC
---8 - 0----------
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--2 - 0--------12 - 0--
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
-----8 - 3-------1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 0--------18 - 0---

Meccsek

ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK

2021. 08. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 10. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 10. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 13. 16:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 13. 16:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
2021. 10. 02. 10:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
MITE
2021. 10. 08. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 10. 08. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 17. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 17. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 28. 18:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 31. 12:00
ALCUFER Stadion
2021. 10. 31. 12:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
PÁPAI ELC
2021. 11. 06. 11:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 06. 11:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 13. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 13. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 27. 12:00
ALCUFER Stadion
2021. 11. 27. 12:00
ALCUFER Stadion
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
KIRÁLY SE
2021. 12. 04. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 02. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 03. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2022. 03. 03. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 20. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 20. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
2022. 03. 26. 12:00
MITE
MITE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 03. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 03. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
FC AJKA
2022. 04. 09. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
CSORNAI SE
2022. 04. 22. 18:00
Perutz Stadion
2022. 04. 22. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 26. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 04. 26. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 07. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 07. 12:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
LURKÓ UFC
2022. 05. 21. 14:00
Király Sportlétesítmény
2022. 05. 21. 14:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 08. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
KIRÁLY SE
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 09. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 25. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 09. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 16. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MITE
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 10. 22. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 30. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 11. 06. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
PÁPAI ELC
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2021. 11. 27. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
2022. 02. 20. 12:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 02. 24. 17:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 10. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI USC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 03. 19. 12:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 02. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
2022. 04. 08. 18:00
MITE
MITE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 14. 17:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
FC AJKA
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 23. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 30. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSORNAI SE
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
2022. 05. 06. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
2022. 05. 20. 15:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->