Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 10. forduló

2021.10.30 - 12:00

Zalaegerszeg, Andráshida SC Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
MOLNÁR ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÁVID JÓZSEF, NAGY KRISZTIÁN
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

48'

HENDE MÁTÉ
HONFI FLÓRIÁN

63'

1 - 1

 

SZŐKE BENCE

68'

2 - 1

 

 

2 - 2

85'

BÜKI MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 10 10 0 0 52 6 46 30 8.2
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 10 8 0 2 65 12 53 24 7.7
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 9 8 0 1 30 7 23 24 8.9
4 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 10 7 1 2 37 12 25 22 8.4
5 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 9 5 0 4 28 23 5 15 8.3
6 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 10 5 0 5 24 21 3 15 7.6
7 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 9 4 1 4 29 15 14 13 6.7
8 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 9 4 0 5 23 24 -1 12 6.9
9 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 9 4 0 5 17 24 -7 12 6.9
10 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 9 3 1 5 25 30 -5 10 8.3
11 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 9 3 1 5 10 20 -10 10 7.4
12 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 10 2 2 6 11 26 -15 8 8.3
13 CSORNAI SE CSORNAI SE 9 2 0 7 16 64 -48 6 8.1
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 9 1 0 8 9 42 -33 3 8.2
15 MITE MITE 9 1 0 8 6 56 -50 3 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 5 4 1 0 12 1 11 13 5 4 1 0 12 1 11 13 10 8 2 0 24 2 22 26
2 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 4 1 0 8 2 6 13 5 3 1 1 15 2 13 10 10 7 2 1 23 4 19 23
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 5 3 2 0 16 1 15 11 5 2 2 1 9 5 4 8 10 5 4 1 25 6 19 19
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 3 0 2 7 4 3 9 4 2 2 0 7 1 6 8 9 5 2 2 14 5 9 17
5 MITE KIRÁLY SE 5 1 1 3 7 6 1 4 5 4 1 0 6 2 4 13 10 5 2 3 13 8 5 17
6 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 2 1 1 4 2 2 7 5 2 3 0 7 2 5 9 9 4 4 1 11 4 7 16
7 MITE LURKÓ UFC 3 2 0 1 5 5 0 6 6 3 0 3 4 8 -4 9 9 5 0 4 9 13 -4 15
8 MITE PÁPAI ELC 4 3 0 1 11 1 10 9 5 1 1 3 2 5 -3 4 9 4 1 4 13 6 7 13
9 MITE ANDRÁSHIDA SC 5 1 3 1 1 2 -1 6 5 2 0 3 4 8 -4 6 10 3 3 4 5 10 -5 12
10 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 1 1 2 2 3 -1 4 5 2 0 3 7 10 -3 6 9 3 1 5 9 13 -4 10
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 6 2 2 2 12 14 -2 8 3 0 1 2 0 3 -3 1 9 2 3 4 12 17 -5 9
12 MITE BALATONFÜREDI USC 5 1 1 3 3 3 0 4 4 1 0 3 4 5 -1 3 9 2 1 6 7 8 -1 7
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 5 1 1 3 2 13 -11 4 4 0 1 3 2 12 -10 1 9 1 2 6 4 25 -21 5
14 MITE CSORNAI SE 5 0 1 4 1 13 -12 1 4 1 1 2 3 13 -10 4 9 1 2 6 4 26 -22 5
15 MITE MITE 4 0 0 4 2 13 -11 0 5 0 1 4 1 16 -15 1 9 0 1 8 3 29 -26 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 5 5 0 0 29 4 25 15 5 5 0 0 23 2 21 15 10 10 0 0 52 6 46 30
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 5 5 0 0 37 2 35 15 5 3 0 2 28 10 18 9 10 8 0 2 65 12 53 24
3 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 4 0 1 17 5 12 12 4 4 0 0 13 2 11 12 9 8 0 1 30 7 23 24
4 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 5 4 1 0 17 5 12 13 5 3 0 2 20 7 13 9 10 7 1 2 37 12 25 22
5 MITE PÁPAI ELC 4 3 0 1 21 2 19 9 5 2 0 3 7 21 -14 6 9 5 0 4 28 23 5 15
6 MITE KIRÁLY SE 5 1 0 4 12 15 -3 3 5 4 0 1 12 6 6 12 10 5 0 5 24 21 3 15
7 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 4 2 0 2 16 4 12 6 5 2 1 2 13 11 2 7 9 4 1 4 29 15 14 13
8 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 4 2 0 2 4 7 -3 6 5 2 0 3 19 17 2 6 9 4 0 5 23 24 -1 12
9 MITE LURKÓ UFC 3 1 0 2 9 8 1 3 6 3 0 3 8 16 -8 9 9 4 0 5 17 24 -7 12
10 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 6 3 0 3 22 25 -3 9 3 0 1 2 3 5 -2 1 9 3 1 5 25 30 -5 10
11 MITE BALATONFÜREDI USC 5 2 1 2 5 6 -1 7 4 1 0 3 5 14 -9 3 9 3 1 5 10 20 -10 10
12 MITE ANDRÁSHIDA SC 5 1 1 3 5 10 -5 4 5 1 1 3 6 16 -10 4 10 2 2 6 11 26 -15 8
13 MITE CSORNAI SE 5 1 0 4 7 39 -32 3 4 1 0 3 9 25 -16 3 9 2 0 7 16 64 -48 6
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 5 1 0 4 5 16 -11 3 4 0 0 4 4 26 -22 0 9 1 0 8 9 42 -33 3
15 MITE MITE 4 0 0 4 4 24 -20 0 5 1 0 4 2 32 -30 3 9 1 0 8 6 56 -50 3
 
ANDRÁSHIDA SC
--1 - 3--0 - 30 - 1----2 - 22 - 1-
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-----0 - 1-3 - 0--1 - 0-
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 0---2 - 1--6 - 2-2 - 2-
CSORNAI SE
---0 - 104 - 0---2 - 4--1 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
-----0 - 3-1 - 42 - 0--1 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9------0 - 10 - 2---
FC AJKA
-5 - 1---9 - 1--3 - 0--6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
-2 - 1---5 - 01 - 3-7 - 0----2 - 1
KIRÁLY SE
---9 - 1--0 - 51 - 31 - 2--1 - 4--
LURKÓ UFC
--1 - 6------7 - 01 - 2---
MITE
1 - 4---0 - 8--0 - 73 - 5-----
PÁPAI ELC
7 - 0--8 - 06 - 1---0 - 1-----
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--2 - 0------1 - 2-12 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
---7 - 5-8 - 31 - 91 - 2--4 - 1--1 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 1-8 - 0-----18 - 02 - 1--

Meccsek

ANDRÁSHIDA SC

2021. 08. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
ANDRÁSHIDA SC
2021. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 18. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 09. 18. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
MITE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 01. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 01. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2021. 10. 22. 18:00
Perutz Stadion
2021. 10. 22. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 27. 14:00
ZTE Aréna
2021. 11. 27. 14:00
ZTE Aréna
ANDRÁSHIDA SC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 02. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 02. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 26. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 02. 26. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 24. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 24. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2022. 03. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 03. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 16. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 16. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI ELC
2022. 04. 20. 18:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 20. 18:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
KIRÁLY SE
2022. 05. 21. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
ANDRÁSHIDA SC

SZOMBATHELYI HALADÁS VSE

2021. 08. 27. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 08. 27. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 09. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 11. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 09. 18. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 09. 18. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
PÁPAI ELC
2021. 09. 29. 16:30
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 09. 29. 16:30
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2021. 10. 16. 11:30
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 16. 11:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 10. 27. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 27. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 10. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 06. 11:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 06. 11:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 10. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
2021. 11. 10. 16:00
ÜSTÖKÖS FC GYŐR Sporttelep
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 11. 20. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 27. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 11. 27. 12:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 12. 04. 12:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
MITE
2022. 03. 16. 18:30
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 03. 16. 18:30
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
FC AJKA
2022. 03. 23. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 23. 15:30
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 02. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 03. 02. 17:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
CSORNAI SE
2022. 05. 11. 17:00
Perutz Stadion
2022. 05. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 03. 26. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 03. 26. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 09. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 09. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
KIRÁLY SE
2022. 04. 16. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 16. 10:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 20. 18:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 20. 18:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 26. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
2022. 04. 26. 18:00
Győrszemere KSK sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 05. 07. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 14. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 05. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 05. 21. 10:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
2022. 05. 28. 12:00
MITE
MITE
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->