Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat 12. forduló

2021.11.13 - 15:00

Zalaegerszeg, Andráshida SC Sporttelep

Győr-Moson-Sopron

MLSZ Regionális U-17 Észak-Nyugat

Játékvezető
BORS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BELSŐ MÁTYÁS, CSISZÁR ZSOLT
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
90'
45'

Gólok

SZŐKE BENCE

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

8'

WÁGNER LEVENTE ANDOR

 

1 - 2

33'

MAKKOS MÁTÉ JÁNOS

 

1 - 3

39'

WÁGNER LEVENTE ANDOR

 

1 - 4

58'

VÉR KRISTÓF

 

1 - 5

60'

WÁGNER LEVENTE ANDOR

 

1 - 6

73'

VÉR KRISTÓF

 

1 - 7

85'

VARGA MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 11 11 0 0 70 6 64 33 8.9
2 VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 12 10 0 2 80 13 67 30 7.6
3 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 12 9 1 2 45 14 31 28 8.7
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 11 9 0 2 34 9 25 27 8.9
5 SZOMBATHELYI HALADÁS VSE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 11 6 1 4 37 17 20 19 7.8
6 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 11 6 0 5 35 28 7 18 8.5
7 DANA GYŐRÚJFALU SE DANA GYŐRÚJFALU SE 11 5 0 6 27 29 -2 15 8
8 KIRÁLY SE KIRÁLY SE 11 5 0 6 25 31 -6 15 6.7
9 LURKÓ UFC LURKÓ UFC 11 5 0 6 24 30 -6 15 6.9
10 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 11 4 1 6 14 23 -9 13 8.1
11 ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 11 3 1 7 27 41 -14 10 7.7
12 CSORNAI SE CSORNAI SE 11 3 0 8 19 67 -48 9 8.1
13 ANDRÁSHIDA SC ANDRÁSHIDA SC 12 2 2 8 13 36 -23 8 8.1
14 ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 11 2 0 9 14 47 -33 6 7.9
15 MITE MITE 11 1 0 10 7 80 -73 3 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 6 5 1 0 21 1 20 16 5 4 1 0 12 1 11 13 11 9 2 0 33 2 31 29
2 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 7 5 2 0 11 3 8 17 5 3 1 1 15 2 13 10 12 8 3 1 26 5 21 27
3 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 6 4 2 0 20 1 19 14 6 3 2 1 12 5 7 11 12 7 4 1 32 6 26 25
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 4 0 2 8 4 4 12 5 2 2 1 7 3 4 8 11 6 2 3 15 7 8 20
5 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 5 2 2 1 5 3 2 8 6 3 3 0 8 2 6 12 11 5 5 1 13 5 8 20
6 MITE LURKÓ UFC 4 2 0 2 5 8 -3 6 7 4 0 3 7 9 -2 12 11 6 0 5 12 17 -5 18
7 MITE KIRÁLY SE 5 1 1 3 7 6 1 4 6 4 1 1 6 6 0 13 11 5 2 4 13 12 1 17
8 MITE PÁPAI ELC 5 4 0 1 14 1 13 12 6 1 1 4 2 6 -4 4 11 5 1 5 16 7 9 16
9 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 5 2 1 2 4 4 0 7 6 2 0 4 7 11 -4 6 11 4 1 6 11 15 -4 13
10 MITE ANDRÁSHIDA SC 6 1 3 2 2 5 -3 6 6 2 0 4 5 10 -5 6 12 3 3 6 7 15 -8 12
11 MITE BALATONFÜREDI USC 6 2 1 3 4 3 1 7 5 1 0 4 4 6 -2 3 11 3 1 7 8 9 -1 10
12 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 7 2 2 3 12 15 -3 8 4 0 1 3 0 6 -6 1 11 2 3 6 12 21 -9 9
13 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 6 2 1 3 3 13 -10 7 5 0 2 3 3 13 -10 2 11 2 3 6 6 26 -20 9
14 MITE CSORNAI SE 6 1 1 4 2 13 -11 4 5 1 1 3 3 14 -11 4 11 2 2 7 5 27 -22 8
15 MITE MITE 4 0 0 4 2 13 -11 0 7 0 2 5 2 26 -24 2 11 0 2 9 4 39 -35 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MITE FC AJKA 6 6 0 0 47 4 43 18 5 5 0 0 23 2 21 15 11 11 0 0 70 6 64 33
2 MITE VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE 6 6 0 0 47 3 44 18 6 4 0 2 33 10 23 12 12 10 0 2 80 13 67 30
3 MITE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 7 6 1 0 25 7 18 19 5 3 0 2 20 7 13 9 12 9 1 2 45 14 31 28
4 MITE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 5 0 1 20 5 15 15 5 4 0 1 14 4 10 12 11 9 0 2 34 9 25 27
5 MITE SZOMBATHELYI HALADÁS VSE 5 3 0 2 20 5 15 9 6 3 1 2 17 12 5 10 11 6 1 4 37 17 20 19
6 MITE PÁPAI ELC 5 4 0 1 28 3 25 12 6 2 0 4 7 25 -18 6 11 6 0 5 35 28 7 18
7 MITE DANA GYŐRÚJFALU SE 5 3 0 2 7 8 -1 9 6 2 0 4 20 21 -1 6 11 5 0 6 27 29 -2 15
8 MITE KIRÁLY SE 5 1 0 4 12 15 -3 3 6 4 0 2 13 16 -3 12 11 5 0 6 25 31 -6 15
9 MITE LURKÓ UFC 4 1 0 3 9 13 -4 3 7 4 0 3 15 17 -2 12 11 5 0 6 24 30 -6 15
10 MITE BALATONFÜREDI USC 6 3 1 2 9 6 3 10 5 1 0 4 5 17 -12 3 11 4 1 6 14 23 -9 13
11 MITE ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE 7 3 0 4 23 29 -6 9 4 0 1 3 4 12 -8 1 11 3 1 7 27 41 -14 10
12 MITE CSORNAI SE 6 2 0 4 10 39 -29 6 5 1 0 4 9 28 -19 3 11 3 0 8 19 67 -48 9
13 MITE ANDRÁSHIDA SC 6 1 1 4 6 17 -11 4 6 1 1 4 7 19 -12 4 12 2 2 8 13 36 -23 8
14 MITE ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK 6 2 0 4 9 17 -8 6 5 0 0 5 5 30 -25 0 11 2 0 9 14 47 -33 6
15 MITE MITE 4 0 0 4 4 24 -20 0 7 1 0 6 3 56 -53 3 11 1 0 10 7 80 -73 3
 
ANDRÁSHIDA SC
--1 - 3--0 - 30 - 1-1 - 7--2 - 22 - 1-
BALATONFÜREDI USC
1 - 10 - 4-----0 - 1-3 - 04 - 0-1 - 0-
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
4 - 0--3 - 0--2 - 12 - 1-6 - 16 - 2-2 - 2-
CSORNAI SE
-3 - 0-0 - 104 - 0---2 - 4--1 - 6-0 - 19
DANA GYŐRÚJFALU SE
3 - 1----0 - 3-1 - 42 - 0--1 - 0--
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
3 - 12 - 30 - 9-4 - 1----0 - 10 - 2---
FC AJKA
-5 - 1---9 - 1--3 - 018 - 0-6 - 1-6 - 1
GYŐRSZENTIVÁN SE
-2 - 1-3 - 0-5 - 01 - 3-7 - 0----2 - 1
KIRÁLY SE
---9 - 1--0 - 51 - 31 - 2--1 - 4--
LURKÓ UFC
--1 - 6------7 - 01 - 2--0 - 5
MITE
1 - 4---0 - 8--0 - 73 - 5-----
PÁPAI ELC
7 - 0--8 - 06 - 1---0 - 1---7 - 1-
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
--2 - 0--4 - 1---1 - 2-12 - 0-1 - 2
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
---7 - 5-8 - 31 - 91 - 2--4 - 1-1 - 41 - 5
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
-5 - 04 - 1-8 - 0---10 - 1-18 - 02 - 1--

Meccsek

ANDRÁSHIDA SC

2021. 08. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 28. 10:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
ANDRÁSHIDA SC
2021. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 08. 31. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 11. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 09. 18. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 09. 18. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
2021. 09. 25. 11:00
MITE
MITE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 01. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 01. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
FC AJKA
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 10. 11:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 16. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CSORNAI SE
2021. 10. 22. 18:00
Perutz Stadion
2021. 10. 22. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ANDRÁSHIDA SC
2021. 10. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
2021. 11. 07. 14:00
Győrújfalu SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
2021. 11. 21. 12:30
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
ANDRÁSHIDA SC
2021. 11. 27. 14:00
ZTE Aréna
2021. 11. 27. 14:00
ZTE Aréna
ANDRÁSHIDA SC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2022. 02. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 02. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 26. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 02. 26. 11:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 05. 10:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 24. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 24. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 03. 19. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
MITE
2022. 03. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 03. 25. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 05. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 16. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 16. 13:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI ELC
2022. 04. 20. 18:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2022. 04. 20. 18:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
ANDRÁSHIDA SC
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 04. 30. 12:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
2022. 05. 11. 18:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
KIRÁLY SE
2022. 05. 21. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 12:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
ANDRÁSHIDA SC

LURKÓ UFC

2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 08. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
LURKÓ UFC
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 07. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
MITE
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 09. 10. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
LURKÓ UFC
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 09. 19. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 26. 12:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 10. 03. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
PÁPAI ELC
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
2021. 10. 07. 15:00
Szombathelyi Haladás Sportkomplexum
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
LURKÓ UFC
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
2021. 10. 17. 11:00
Győrzámoly SE sportpálya
DANA GYŐRÚJFALU SE
LURKÓ UFC
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
2021. 10. 30. 09:00
Király Sportlétesítmény
KIRÁLY SE
LURKÓ UFC
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 07. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2021. 11. 13. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
ANDRÁSHIDA SC
LURKÓ UFC
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 11. 21. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 25. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
LURKÓ UFC
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2021. 12. 04. 10:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
BALATONFÜREDI USC
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 02. 20. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
2022. 02. 26. 12:00
MITE
MITE
LURKÓ UFC
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 27. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
FC AJKA
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 13. 12:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LURKÓ UFC
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 16. 18:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
CSORNAI SE
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
2022. 03. 25. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
LURKÓ UFC
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 03. 29. 18:30
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
SZOMBATHELYI HALADÁS VSE
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 10. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
DANA GYŐRÚJFALU SE
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 04. 23. 14:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
KIRÁLY SE
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 30. 13:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
VESZPRÉMI FOCI CENTRUM USE
LURKÓ UFC
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 08. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ANDRÁSHIDA SC
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 13. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
ESK GYŐR-MÉNFŐCSANAK
LURKÓ UFC
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
2022. 05. 22. 12:00
Szombathelyi Illés Akadémia Sporttelep
LURKÓ UFC
ÜSTÖKÖS FC GYŐR USE
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 28. 12:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
LURKÓ UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->