Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 3. forduló

2021.09.27 - 20:00

Pécs, Lauber Dezső Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KARSAI ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BLUM DÁNIEL , BABOS PATRÍCIA
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
40'
20'

Gólok

BARTAL BENCE MÁTÉ

2'

1 - 0

 

BARTAL BENCE MÁTÉ

4'

2 - 0

 

 

2 - 1

9'

KOVÁCS ATTILA

 

2 - 2

16'

CSAPÓ ANDRÁS

 

2 - 3

17'

NAGY ROLAND

 

2 - 4

20'

NAGY ROLAND

 

2 - 5

21'

NAGY ROLAND

 

2 - 6

28'

KOVÁCS ATTILA

 

2 - 7

37'

KOVÁCS ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 3 3 0 0 20 8 12 9 8
2 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 15 4 11 9 10.3
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 3 2 0 1 18 11 7 6 4.7
4 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  3 2 0 1 13 7 6 6 8
5 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 3 2 0 1 12 13 -1 6 6.3
6 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 3 1 2 0 11 9 2 5 9.3
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 0 2 13 15 -2 3 8.3
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 1 0 2 10 13 -3 3 4.7
9 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 3 1 0 2 6 10 -4 3 4.3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 1 2 5 9 -4 1 5.7
11 BAK  BAK  3 0 1 2 5 14 -9 1 5.7
12 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3 0 0 3 5 20 -15 0 2.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS FUTSAL UTE 2 2 0 0 7 1 6 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 10 1 9 9
2 DUNAÚJVÁROS FUTSAL MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 6 3 3 6 3 2 1 0 6 3 3 7
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 0 1 4 5 -1 3 3 2 0 1 9 6 3 6
4 DUNAÚJVÁROS FUTSAL HALADÁS VSE II. 2 1 1 0 4 1 3 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 6 3 3 5
5 DUNAÚJVÁROS FUTSAL REAC SPORTISKOLA SE 2 1 1 0 4 2 2 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 4 2 2 5
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 1 0 1 6 5 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 6 5 1 4
7 DUNAÚJVÁROS FUTSAL NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 1 1 1 4 5 -1 4
8 DUNAÚJVÁROS FUTSAL TIHANYI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
9 DUNAÚJVÁROS FUTSAL ELTE-BEAC 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 0 2 1 3 6 -3 2
10 DUNAÚJVÁROS FUTSAL BAK 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 1 5 -4 1
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 0 1 2 3 8 -5 1
12 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 1 2 0 6 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS FUTSAL UTE 2 2 0 0 12 5 7 6 1 1 0 0 8 3 5 3 3 3 0 0 20 8 12 9
2 DUNAÚJVÁROS FUTSAL HALADÁS VSE II. 2 2 0 0 12 2 10 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 15 4 11 9
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 1 1 0 0 8 3 5 3 2 1 0 1 10 8 2 3 3 2 0 1 18 11 7 6
4 DUNAÚJVÁROS FUTSAL MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 11 7 4 3 3 2 0 1 13 7 6 6
5 DUNAÚJVÁROS FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 2 2 0 0 9 5 4 6 1 0 0 1 3 8 -5 0 3 2 0 1 12 13 -1 6
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL REAC SPORTISKOLA SE 2 1 1 0 9 7 2 4 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 2 0 11 9 2 5
7 DUNAÚJVÁROS FUTSAL NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 5 1 4 3 2 0 0 2 8 14 -6 0 3 1 0 2 13 15 -2 3
8 DUNAÚJVÁROS FUTSAL PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 1 0 1 10 11 -1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 10 13 -3 3
9 DUNAÚJVÁROS FUTSAL ELTE-BEAC 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 4 7 -3 3 3 1 0 2 6 10 -4 3
10 DUNAÚJVÁROS FUTSAL TIHANYI FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 4 7 -3 1 3 0 1 2 5 9 -4 1
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL BAK 2 0 1 1 4 9 -5 1 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 0 1 2 5 14 -9 1
12 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 1 0 0 1 3 8 -5 0 2 0 0 2 2 12 -10 0 3 0 0 3 5 20 -15 0
 
BAK
---2 - 7-2 - 2-----
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
----------3 - 8
ELTE-BEAC
--------2 - 3--
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 1----------
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
----2 - 0------
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
---8 - 4---2 - 7---
REAC SPORTISKOLA SE
---6 - 4-----3 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
-4 - 1--5 - 4------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
-------8 - 3---
HALADÁS VSE II.
-8 - 1-------4 - 1-
TIHANYI FC
--1 - 2--------
UTE
--6 - 2-----6 - 3--

Meccsek

PTE PEAC-B BUILD&TRADE

2021. 09. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 09. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 10. 04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 10. 04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
ELTE-BEAC
2021. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 08. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 08. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 06. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 12. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 31. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
TIHANYI FC
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 21. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 21. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
BAK

KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

2021. 09. 13. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 09. 13. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 09. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 09. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 10. 04. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
BAK
2021. 10. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 10. 18. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 18. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 11. 08. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 08. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 11. 15. 20:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
ELTE-BEAC
2021. 11. 22. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 11. 22. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 06. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
UTE
2021. 12. 13. 20:00
Sárvár Aréna
2021. 12. 13. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 17. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 17. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2022. 01. 24. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 01. 24. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 01. 31. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 01. 31. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 14. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 02. 21. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 21. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
ELTE-BEAC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2022. 02. 28. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
TIHANYI FC
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL