Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 4. forduló

2021.10.04 - 20:45

Szombathely, Haladás Sportcsarnok (Szombathelyi Haladás Sportkomplexum)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KARSAI ROLAND
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUBICSEK MÁTÉ, BABOS PATRÍCIA
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
40'
20'

Gólok

PUHR BÁLINT PÉTER

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

8'

SZTOJANOVITS ZOLTÁN
VIDÁK BALÁZS

10'

2 - 1

 

VIDÁK BALÁZS

28'

3 - 1

 

 

3 - 2

34'

KISS TAMÁS
HORVÁTH FÉLIX GÁSPÁR

39'

4 - 2

 

 

4 - 3

40'

LÜCKL LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 4 4 0 0 27 10 17 12 8.5
2 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 4 4 0 0 19 7 12 12 9.5
3 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 4 3 0 1 23 12 11 9 6
4 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 4 2 1 1 15 16 -1 7 7.3
5 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  4 2 0 2 17 14 3 6 7.3
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 2 0 2 20 19 1 6 7.8
7 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 4 1 2 1 14 13 1 5 7.3
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 4 1 1 2 14 17 -3 4 6.5
9 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 1 1 2 9 13 -4 4 4.3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 0 1 3 7 16 -9 1 4.8
11 BAK  BAK  4 0 1 3 6 19 -13 1 5.3
12 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 4 0 1 3 9 24 -15 1 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS FUTSAL UTE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 2 0 0 5 1 4 6 4 4 0 0 12 2 10 12
2 DUNAÚJVÁROS FUTSAL HALADÁS VSE II. 3 2 1 0 6 2 4 7 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 2 0 8 4 4 8
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 2 0 2 0 3 3 0 2 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 2 0 9 6 3 8
4 DUNAÚJVÁROS FUTSAL KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 1 1 0 6 2 4 4 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 2 1 1 10 7 3 7
5 DUNAÚJVÁROS FUTSAL REAC SPORTISKOLA SE 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 5 4 1 5
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 2 0 2 3 3 0 2 1 5 8 -3 2 4 1 2 1 7 8 -1 5
7 DUNAÚJVÁROS FUTSAL PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 1 0 1 6 5 1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 8 8 0 4
8 DUNAÚJVÁROS FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 1 1 2 4 8 -4 4
9 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2 1 0 1 3 5 -2 3 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 1 1 2 3 8 -5 4
10 DUNAÚJVÁROS FUTSAL TIHANYI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 2 4 -2 1 4 0 2 2 3 6 -3 2
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL ELTE-BEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
12 DUNAÚJVÁROS FUTSAL BAK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAÚJVÁROS FUTSAL UTE 2 2 0 0 12 5 7 6 2 2 0 0 15 5 10 6 4 4 0 0 27 10 17 12
2 DUNAÚJVÁROS FUTSAL HALADÁS VSE II. 3 3 0 0 16 5 11 9 1 1 0 0 3 2 1 3 4 4 0 0 19 7 12 12
3 DUNAÚJVÁROS FUTSAL KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 2 0 0 13 4 9 6 2 1 0 1 10 8 2 3 4 3 0 1 23 12 11 9
4 DUNAÚJVÁROS FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 2 2 0 0 9 5 4 6 2 0 1 1 6 11 -5 1 4 2 1 1 15 16 -1 7
5 DUNAÚJVÁROS FUTSAL MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 1 0 1 11 7 4 3 4 2 0 2 17 14 3 6
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 5 1 4 3 3 1 0 2 15 18 -3 3 4 2 0 2 20 19 1 6
7 DUNAÚJVÁROS FUTSAL REAC SPORTISKOLA SE 2 1 1 0 9 7 2 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 4 1 2 1 14 13 1 5
8 DUNAÚJVÁROS FUTSAL PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 1 0 1 10 11 -1 3 2 0 1 1 4 6 -2 1 4 1 1 2 14 17 -3 4
9 DUNAÚJVÁROS FUTSAL ELTE-BEAC 2 0 1 1 5 6 -1 1 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 1 1 2 9 13 -4 4
10 DUNAÚJVÁROS FUTSAL TIHANYI FC 2 0 0 2 3 9 -6 0 2 0 1 1 4 7 -3 1 4 0 1 3 7 16 -9 1
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL BAK 2 0 1 1 4 9 -5 1 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 0 1 3 6 19 -13 1
12 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2 0 1 1 7 12 -5 1 2 0 0 2 2 12 -10 0 4 0 1 3 9 24 -15 1
 
BAK
---2 - 7-2 - 2-----
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
----4 - 4-----3 - 8
ELTE-BEAC
------3 - 3-2 - 3--
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 1----------
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
---4 - 72 - 0------
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
---8 - 4---2 - 7---
REAC SPORTISKOLA SE
---6 - 4-----3 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
-4 - 1--5 - 4------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 - 1------8 - 3---
HALADÁS VSE II.
-8 - 1----4 - 3--4 - 1-
TIHANYI FC
--1 - 2-------2 - 7
UTE
--6 - 2-----6 - 3--

Meccsek

HALADÁS VSE II.

2021. 09. 13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 09. 13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 09. 27. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 11. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 11. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2021. 10. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2021. 11. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 22. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 22. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 12. 06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 12. 17. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 17. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HALADÁS VSE II.
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2022. 01. 31. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 31. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
HALADÁS VSE II.
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2022. 02. 21.
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 21.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 02. 28. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 28. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
HALADÁS VSE II.
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 09. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 09. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2021. 09. 27. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 09. 27. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 12. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
BAK
2021. 12. 10. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 10. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 20. 20:00
Kanizsa Aréna
2021. 12. 20. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HALADÁS VSE II.
2022. 03. 02. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 02. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 14. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 14. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 02. 21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->