Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 11. forduló

2021.11.29 - 20:30

Budaörs, Aramis SE Futsal Csarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
IFJ. IMRŐ JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH-TOLNAY TAMÁS , BOROS RÓBERT
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

VÉNOSZ SOMA

 

0 - 2

10'

FÜZES DÁVID
ESZES MILÁN

24'

1 - 2

 

 

1 - 3

29'

VÉNOSZ SOMA

 

1 - 4

31'

BARTAL BENCE MÁTÉ

 

1 - 5

32'

BARTAL BENCE MÁTÉ

 

1 - 6

34'

ÖRSI MARTIN

 

1 - 7

40'

VÉNOSZ SOMA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 11 10 1 0 82 32 50 31 7
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 11 6 1 4 40 31 9 19 6.9
3 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 11 6 1 4 40 31 9 19 6.8
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 11 5 3 3 41 35 6 18 6.7
5 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 11 5 2 4 37 32 5 17 6.6
6 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  11 5 1 5 41 38 3 16 6.5
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 11 5 1 5 31 29 2 16 6.5
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 5 0 6 48 51 -3 15 6.4
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 11 4 2 5 39 48 -9 14 6.3
10 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 11 4 1 6 42 46 -4 13 6.2
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 11 3 2 6 36 55 -19 11 6.1
12 BAK  BAK  11 0 1 10 19 68 -49 1 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 6 5 1 0 22 8 14 16 5 4 0 1 15 7 8 12 11 9 1 1 37 15 22 28
2 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 6 4 0 2 10 9 1 12 5 3 1 1 6 5 1 10 11 7 1 3 16 14 2 22
3 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 6 3 1 2 12 10 2 10 5 2 1 2 9 11 -2 7 11 5 2 4 21 21 0 17
4 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 7 4 2 1 11 6 5 14 4 0 2 2 6 8 -2 2 11 4 4 3 17 14 3 16
5 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 2 2 1 9 5 4 8 6 2 1 3 9 14 -5 7 11 4 3 4 18 19 -1 15
6 BAK  ELTE-BEAC 4 1 1 2 6 6 0 4 7 3 1 3 8 10 -2 10 11 4 2 5 14 16 -2 14
7 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 5 1 3 1 6 6 0 6 6 2 2 2 6 9 -3 8 11 3 5 3 12 15 -3 14
8 BAK  HALADÁS VSE II. 6 3 3 0 13 6 7 12 5 0 1 4 3 9 -6 1 11 3 4 4 16 15 1 13
9 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 5 1 2 2 7 8 -1 5 6 2 2 2 11 13 -2 8 11 3 4 4 18 21 -3 13
10 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 3 0 2 10 5 5 9 6 0 3 3 8 15 -7 3 11 3 3 5 18 20 -2 12
11 BAK  TIHANYI FC 5 0 3 2 4 6 -2 3 6 1 2 3 5 9 -4 5 11 1 5 5 9 15 -6 8
12 BAK  BAK 6 0 1 5 4 14 -10 1 5 1 3 1 3 4 -1 6 11 1 4 6 7 18 -11 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 6 6 0 0 46 18 28 18 5 4 1 0 36 14 22 13 11 10 1 0 82 32 50 31
2 BAK  ELTE-BEAC 4 2 1 1 18 11 7 7 7 4 0 3 22 20 2 12 11 6 1 4 40 31 9 19
3 BAK  HALADÁS VSE II. 6 5 0 1 28 13 15 15 5 1 1 3 12 18 -6 4 11 6 1 4 40 31 9 19
4 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 7 4 2 1 25 17 8 14 4 1 1 2 16 18 -2 4 11 5 3 3 41 35 6 18
5 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 5 3 1 1 19 13 6 10 6 2 1 3 18 19 -1 7 11 5 2 4 37 32 5 17
6 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 5 3 0 2 19 16 3 9 6 2 1 3 22 22 0 7 11 5 1 5 41 38 3 16
7 BAK  TIHANYI FC 5 2 0 3 11 14 -3 6 6 3 1 2 20 15 5 10 11 5 1 5 31 29 2 16
8 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 3 0 2 23 15 8 9 6 2 0 4 25 36 -11 6 11 5 0 6 48 51 -3 15
9 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 6 2 1 3 23 28 -5 7 5 2 1 2 16 20 -4 7 11 4 2 5 39 48 -9 14
10 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 3 0 2 21 15 6 9 6 1 1 4 21 31 -10 4 11 4 1 6 42 46 -4 13
11 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 6 1 2 3 20 26 -6 5 5 2 0 3 16 29 -13 6 11 3 2 6 36 55 -19 11
12 BAK  BAK 6 0 1 5 14 43 -29 1 5 0 0 5 5 25 -20 0 11 0 1 10 19 68 -49 1
 
BAK
5 - 6--2 - 71 - 72 - 2---1 - 83 - 13
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-3 - 23 - 4-4 - 4--4 - 4-3 - 43 - 8
ELTE-BEAC
7 - 1--6 - 4--3 - 3-2 - 3--
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 1-1 - 5---1 - 411 - 35 - 2--
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
-8 - 3-4 - 72 - 0----2 - 13 - 5
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
--2 - 48 - 4-6 - 92 - 12 - 73 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE
-4 - 54 - 16 - 40 - 0-3 - 25 - 2-3 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
5 - 24 - 1--5 - 4----2 - 33 - 3
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 - 1-3 - 6-2 - 4--8 - 33 - 1--
HALADÁS VSE II.
3 - 08 - 1--7 - 3-4 - 32 - 5-4 - 1-
TIHANYI FC
--1 - 24 - 1-1 - 2--3 - 2-2 - 7
UTE
--6 - 211 - 5-12 - 36 - 2-6 - 35 - 3-

Meccsek

BAK

2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 09. 20. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 09. 20. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
BAK
2021. 09. 27. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 09. 27. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 10. 04. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
BAK
2021. 10. 11. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 10. 11. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 12. 17. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 17. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
BAK
2021. 10. 25. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 10. 25. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
TIHANYI FC
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2021. 11. 15. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 15. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
UTE
2021. 11. 22. 20:00
Sárvár Aréna
2021. 11. 22. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
BAK
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
BAK
2021. 12. 13. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 13. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 12. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 12. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
BAK
2022. 01. 17. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 17. 21:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2022. 01. 24. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 24. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
BAK
2022. 01. 28. 21:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 01. 28. 21:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
BAK
ELTE-BEAC
2022. 02. 07. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
BAK
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2022. 02. 21. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 21. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
BAK
2022. 02. 25. 21:25
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 02. 25. 21:25
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
BAK
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
BAK

PTE PEAC-B BUILD&TRADE

2021. 09. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 09. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 10. 04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 10. 04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
ELTE-BEAC
2021. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 08. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 08. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 06. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 12. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 31. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
TIHANYI FC
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 21. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 21. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
BAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL