Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 11. forduló

2021.11.29 - 20:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
TÓTH-TOLNAY ANNAMÁRIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STREHÓ ERIK, FRANK VIKTOR LÁSZLÓ
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

KISS TAMÁS

3'

1 - 0

 

SZÁNTOVSZKI SOMA

5'

2 - 0

 

 

2 - 1

13'

SZINI LÁSZLÓ
OROSZ ÁKOS

37'

3 - 1

 

HEGYI PÉTER

39'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 11 10 1 0 82 32 50 31 7
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 11 6 1 4 40 31 9 19 6.9
3 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 11 6 1 4 40 31 9 19 6.8
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 11 5 3 3 41 35 6 18 6.7
5 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 11 5 2 4 37 32 5 17 6.6
6 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  11 5 1 5 41 38 3 16 6.5
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 11 5 1 5 31 29 2 16 6.5
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 11 5 0 6 48 51 -3 15 6.4
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 11 4 2 5 39 48 -9 14 6.3
10 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 11 4 1 6 42 46 -4 13 6.2
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 11 3 2 6 36 55 -19 11 6.1
12 BAK  BAK  11 0 1 10 19 68 -49 1 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 6 5 1 0 22 8 14 16 5 4 0 1 15 7 8 12 11 9 1 1 37 15 22 28
2 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 6 4 0 2 10 9 1 12 5 3 1 1 6 5 1 10 11 7 1 3 16 14 2 22
3 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 6 3 1 2 12 10 2 10 5 2 1 2 9 11 -2 7 11 5 2 4 21 21 0 17
4 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 7 4 2 1 11 6 5 14 4 0 2 2 6 8 -2 2 11 4 4 3 17 14 3 16
5 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 2 2 1 9 5 4 8 6 2 1 3 9 14 -5 7 11 4 3 4 18 19 -1 15
6 BAK  ELTE-BEAC 4 1 1 2 6 6 0 4 7 3 1 3 8 10 -2 10 11 4 2 5 14 16 -2 14
7 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 5 1 3 1 6 6 0 6 6 2 2 2 6 9 -3 8 11 3 5 3 12 15 -3 14
8 BAK  HALADÁS VSE II. 6 3 3 0 13 6 7 12 5 0 1 4 3 9 -6 1 11 3 4 4 16 15 1 13
9 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 5 1 2 2 7 8 -1 5 6 2 2 2 11 13 -2 8 11 3 4 4 18 21 -3 13
10 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 3 0 2 10 5 5 9 6 0 3 3 8 15 -7 3 11 3 3 5 18 20 -2 12
11 BAK  TIHANYI FC 5 0 3 2 4 6 -2 3 6 1 2 3 5 9 -4 5 11 1 5 5 9 15 -6 8
12 BAK  BAK 6 0 1 5 4 14 -10 1 5 1 3 1 3 4 -1 6 11 1 4 6 7 18 -11 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 6 6 0 0 46 18 28 18 5 4 1 0 36 14 22 13 11 10 1 0 82 32 50 31
2 BAK  ELTE-BEAC 4 2 1 1 18 11 7 7 7 4 0 3 22 20 2 12 11 6 1 4 40 31 9 19
3 BAK  HALADÁS VSE II. 6 5 0 1 28 13 15 15 5 1 1 3 12 18 -6 4 11 6 1 4 40 31 9 19
4 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 7 4 2 1 25 17 8 14 4 1 1 2 16 18 -2 4 11 5 3 3 41 35 6 18
5 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 5 3 1 1 19 13 6 10 6 2 1 3 18 19 -1 7 11 5 2 4 37 32 5 17
6 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 5 3 0 2 19 16 3 9 6 2 1 3 22 22 0 7 11 5 1 5 41 38 3 16
7 BAK  TIHANYI FC 5 2 0 3 11 14 -3 6 6 3 1 2 20 15 5 10 11 5 1 5 31 29 2 16
8 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 3 0 2 23 15 8 9 6 2 0 4 25 36 -11 6 11 5 0 6 48 51 -3 15
9 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 6 2 1 3 23 28 -5 7 5 2 1 2 16 20 -4 7 11 4 2 5 39 48 -9 14
10 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 5 3 0 2 21 15 6 9 6 1 1 4 21 31 -10 4 11 4 1 6 42 46 -4 13
11 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 6 1 2 3 20 26 -6 5 5 2 0 3 16 29 -13 6 11 3 2 6 36 55 -19 11
12 BAK  BAK 6 0 1 5 14 43 -29 1 5 0 0 5 5 25 -20 0 11 0 1 10 19 68 -49 1
 
BAK
5 - 6--2 - 71 - 72 - 2---1 - 83 - 13
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-3 - 23 - 4-4 - 4--4 - 4-3 - 43 - 8
ELTE-BEAC
7 - 1--6 - 4--3 - 3-2 - 3--
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 1-1 - 5---1 - 411 - 35 - 2--
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
-8 - 3-4 - 72 - 0----2 - 13 - 5
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
--2 - 48 - 4-6 - 92 - 12 - 73 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE
-4 - 54 - 16 - 40 - 0-3 - 25 - 2-3 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
5 - 24 - 1--5 - 4----2 - 33 - 3
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 - 1-3 - 6-2 - 4--8 - 33 - 1--
HALADÁS VSE II.
3 - 08 - 1--7 - 3-4 - 32 - 5-4 - 1-
TIHANYI FC
--1 - 24 - 1-1 - 2--3 - 2-2 - 7
UTE
--6 - 211 - 5-12 - 36 - 2-6 - 35 - 3-

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 09. 13. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 09. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 09. 20. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2021. 09. 27. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 09. 27. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 10. 18. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 12. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
BAK
2021. 12. 10. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 10. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 20. 20:00
Kanizsa Aréna
2021. 12. 20. 20:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HALADÁS VSE II.
2022. 03. 02. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 02. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 07. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 14. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 14. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 02. 21. 20:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE

ELTE-BEAC

2021. 09. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 09. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 09. 27. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 09. 27. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
ELTE-BEAC
2021. 12. 10. 21:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 10. 21:10
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
ELTE-BEAC
2021. 12. 17. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 17. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
BAK
2021. 10. 25. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2021. 11. 08. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 08. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 11. 15. 20:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
ELTE-BEAC
2021. 11. 22. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 22. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
ELTE-BEAC
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
2021. 12. 06. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 06. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 12. 20. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 20. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
ELTE-BEAC
UTE
2022. 01. 17. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 17. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
ELTE-BEAC
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 28. 21:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 01. 28. 21:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
BAK
ELTE-BEAC
2022. 02. 07. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 02. 07. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 02. 24. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 24. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
ELTE-BEAC
2022. 02. 21. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 21. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
ELTE-BEAC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2022. 02. 28. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 02. 28. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->