Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 13. forduló

2021.12.13 - 19:30

Szombathely, Haladás Sportcsarnok (Szombathelyi Haladás Sportkomplexum)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
WITTNER JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BLUM DÁNIEL , IBRIKSZ MÁTÉ
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

1'

TARJÁNI PÉTER MÁTÉ

 

0 - 2

3'

BOROS ROLAND

 

0 - 3

10'

SZINI LÁSZLÓ
SZALMÁS ZOLTÁN

11'

1 - 3

 

 

1 - 4

16'

SPÁTH HENRIK MÁRTON

 

1 - 5

27'

TÓTH DÁVID

 

1 - 6

29'

DUNAI ANDRÁS

 

1 - 7

29'

DUNAI ANDRÁS

 

1 - 8

40'

HORVÁTH BARNABÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 13 11 2 0 94 42 52 35 7.5
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 13 8 1 4 52 33 19 25 7
3 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  13 7 1 5 51 41 10 22 7
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 13 6 4 3 49 38 11 22 7.2
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 13 7 0 6 63 59 4 21 7.3
6 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 13 6 2 5 45 41 4 20 6.5
7 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 13 6 1 6 43 42 1 19 6.5
8 TIHANYI FC TIHANYI FC 13 5 2 6 33 34 -1 17 5.8
9 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 13 4 2 7 52 59 -7 14 5.8
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 13 4 2 7 46 60 -14 14 5.8
11 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 13 4 2 7 43 63 -20 14 5.8
12 BAK  BAK  13 0 1 12 24 83 -59 1 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 7 6 1 0 28 10 18 19 6 4 0 2 17 10 7 12 13 10 1 2 45 20 25 31
2 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 7 5 0 2 11 9 2 15 6 3 1 2 8 11 -3 10 13 8 1 4 19 20 -1 25
3 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 8 5 2 1 15 8 7 17 5 1 2 2 7 8 -1 5 13 6 4 3 22 16 6 22
4 BAK  ELTE-BEAC 5 2 1 2 9 6 3 7 8 4 1 3 12 11 1 13 13 6 2 5 21 17 4 20
5 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 6 2 2 2 9 9 0 8 7 3 2 2 13 14 -1 11 13 5 4 4 22 23 -1 19
6 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 4 0 2 12 6 6 12 7 1 3 3 13 17 -4 6 13 5 3 5 25 23 2 18
7 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 6 3 2 1 12 7 5 11 7 2 1 4 10 19 -9 7 13 5 3 5 22 26 -4 18
8 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 7 3 1 3 13 12 1 10 6 2 1 3 10 13 -3 7 13 5 2 6 23 25 -2 17
9 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 6 2 3 1 11 7 4 9 7 2 2 3 7 11 -4 8 13 4 5 4 18 18 0 17
10 BAK  HALADÁS VSE II. 7 3 3 1 14 10 4 12 6 0 1 5 3 10 -7 1 13 3 4 6 17 20 -3 13
11 BAK  TIHANYI FC 6 0 3 3 4 7 -3 3 7 1 2 4 5 12 -7 5 13 1 5 7 9 19 -10 8
12 BAK  BAK 7 0 1 6 6 19 -13 1 6 1 3 2 5 8 -3 6 13 1 4 8 11 27 -16 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 7 7 0 0 52 22 30 21 6 4 2 0 42 20 22 14 13 11 2 0 94 42 52 35
2 BAK  ELTE-BEAC 5 3 1 1 22 12 10 10 8 5 0 3 30 21 9 15 13 8 1 4 52 33 19 25
3 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 6 4 0 2 24 17 7 12 7 3 1 3 27 24 3 10 13 7 1 5 51 41 10 22
4 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 8 5 2 1 32 19 13 17 5 1 2 2 17 19 -2 5 13 6 4 3 49 38 11 22
5 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 4 0 2 30 20 10 12 7 3 0 4 33 39 -6 9 13 7 0 6 63 59 4 21
6 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 6 4 1 1 26 17 9 13 7 2 1 4 19 24 -5 7 13 6 2 5 45 41 4 20
7 BAK  HALADÁS VSE II. 7 5 0 2 29 21 8 15 6 1 1 4 14 21 -7 4 13 6 1 6 43 42 1 19
8 BAK  TIHANYI FC 6 2 1 3 12 15 -3 7 7 3 1 3 21 19 2 10 13 5 2 6 33 34 -1 17
9 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 6 3 1 2 27 21 6 10 7 1 1 5 25 38 -13 4 13 4 2 7 52 59 -7 14
10 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 7 2 1 4 25 33 -8 7 6 2 1 3 21 27 -6 7 13 4 2 7 46 60 -14 14
11 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 7 2 2 3 23 28 -5 8 6 2 0 4 20 35 -15 6 13 4 2 7 43 63 -20 14
12 BAK  BAK 7 0 1 6 17 51 -34 1 6 0 0 6 7 32 -25 0 13 0 1 12 24 83 -59 1
 
BAK
5 - 6-3 - 82 - 71 - 72 - 2---1 - 83 - 13
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-3 - 23 - 4-4 - 4--4 - 43 - 23 - 43 - 8
ELTE-BEAC
7 - 1--6 - 4--3 - 3-2 - 34 - 1-
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 1-1 - 5-7 - 5-1 - 411 - 35 - 2--
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
-8 - 3-4 - 72 - 0-5 - 1--2 - 13 - 5
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
--2 - 48 - 42 - 56 - 92 - 12 - 73 - 3--
REAC SPORTISKOLA SE
7 - 24 - 54 - 16 - 40 - 0-3 - 25 - 2-3 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
5 - 24 - 1--5 - 4--7 - 4-2 - 33 - 3
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 - 1-3 - 6-2 - 4--8 - 33 - 1-6 - 6
HALADÁS VSE II.
3 - 08 - 11 - 8-7 - 3-4 - 32 - 5-4 - 1-
TIHANYI FC
--1 - 24 - 1-1 - 21 - 1-3 - 2-2 - 7
UTE
-6 - 46 - 211 - 5-12 - 36 - 2-6 - 35 - 3-

Meccsek

HALADÁS VSE II.

2021. 09. 13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 09. 13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 09. 27. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 11. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 11. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
HALADÁS VSE II.
2021. 10. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2021. 11. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 22. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 22. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 12. 06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 12. 17. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 17. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HALADÁS VSE II.
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2022. 01. 31. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 31. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
HALADÁS VSE II.
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2022. 02. 21.
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 21.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 02. 28. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 28. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
HALADÁS VSE II.
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

ELTE-BEAC

2021. 09. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 09. 13. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
ELTE-BEAC
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 09. 27. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 09. 27. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
ELTE-BEAC
2021. 12. 10. 21:10
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 10. 21:10
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
ELTE-BEAC
2021. 12. 17. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 17. 20:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
BAK
2021. 10. 25. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
ELTE-BEAC
2021. 11. 08. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 08. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 11. 15. 20:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
ELTE-BEAC
2021. 11. 22. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 22. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
ELTE-BEAC
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
ELTE-BEAC
2021. 12. 06. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 06. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
TIHANYI FC
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 12. 20. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 12. 20. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
ELTE-BEAC
UTE
2022. 01. 17. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 17. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
ELTE-BEAC
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 28. 21:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 01. 28. 21:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
BAK
ELTE-BEAC
2022. 02. 07. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 02. 07. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 02. 24. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 24. 21:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
ELTE-BEAC
2022. 02. 21. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 21. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
ELTE-BEAC
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2022. 02. 28. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 02. 28. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 03. 07. 21:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL