Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport 18. forduló

2022.02.07 - 19:30

Szombathely, Haladás Sportcsarnok (Szombathelyi Haladás Sportkomplexum)

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
KUBICSEK MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KONDÁKOR TRISZTÁN , KONDÁKOR MÁRK
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

5'

BARTAL BENCE MÁTÉ
HAJMÁSI MILÁN

8'

1 - 1

 

 

1 - 2

11'

BARTAL BENCE MÁTÉ
PUHR BÁLINT PÉTER

12'

2 - 2

 

KNIZS OLIVÉR

13'

3 - 2

 

PUHR BÁLINT PÉTER

14'

4 - 2

 

FEHÉR DÁNIEL

27'

5 - 2

 

KNIZS OLIVÉR

31'

6 - 2

 

PAPP ZSOMBOR

32'

7 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 18 15 2 1 119 55 64 47 6.9
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 18 11 2 5 77 49 28 35 6.9
3 MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA  18 10 1 7 67 50 17 31 7.3
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 18 9 4 5 70 50 20 31 6.7
5 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 18 9 1 8 85 79 6 28 6.9
6 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 18 8 2 8 61 60 1 26 6.3
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 18 8 2 8 49 49 0 26 6.3
8 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 18 8 1 9 56 59 -3 25 6.1
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 18 6 3 9 66 82 -16 21 6.4
10 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 18 6 3 9 60 84 -24 21 6.2
11 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 18 6 2 10 66 74 -8 20 5.9
12 BAK  BAK  18 0 1 17 29 114 -85 1 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 9 7 2 0 36 15 21 23 9 5 1 3 21 13 8 16 18 12 3 3 57 28 29 39
2 BAK  ELTE-BEAC 8 4 1 3 16 10 6 13 10 6 1 3 19 12 7 19 18 10 2 6 35 22 13 32
3 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 9 4 3 2 15 10 5 15 9 4 3 2 16 15 1 15 18 8 6 4 31 25 6 30
4 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 10 6 1 3 14 12 2 19 8 3 1 4 9 18 -9 10 18 9 2 7 23 30 -7 29
5 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 10 5 4 1 16 9 7 19 8 2 3 3 12 14 -2 9 18 7 7 4 28 23 5 28
6 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 6 1 2 21 10 11 19 9 1 3 5 16 24 -8 6 18 7 4 7 37 34 3 25
7 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 9 4 3 2 17 12 5 15 9 3 1 5 13 22 -9 10 18 7 4 7 30 34 -4 25
8 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 9 4 1 4 16 14 2 13 9 3 2 4 16 20 -4 11 18 7 3 8 32 34 -2 24
9 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 8 2 3 3 13 13 0 9 10 3 4 3 12 15 -3 13 18 5 7 6 25 28 -3 22
10 BAK  HALADÁS VSE II. 9 4 3 2 19 15 4 15 9 1 3 5 6 11 -5 6 18 5 6 7 25 26 -1 21
11 BAK  TIHANYI FC 9 1 4 4 7 8 -1 7 9 2 2 5 8 16 -8 8 18 3 6 9 15 24 -9 15
12 BAK  BAK 9 0 1 8 7 26 -19 1 9 1 3 5 6 17 -11 6 18 1 4 13 13 43 -30 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BAK  UTE 9 9 0 0 66 28 38 27 9 6 2 1 53 27 26 20 18 15 2 1 119 55 64 47
2 BAK  ELTE-BEAC 8 5 2 1 37 23 14 17 10 6 0 4 40 26 14 18 18 11 2 5 77 49 28 35
3 BAK  MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA 9 6 0 3 32 21 11 18 9 4 1 4 35 29 6 13 18 10 1 7 67 50 17 31
4 BAK  REAC SPORTISKOLA SE 10 6 2 2 40 22 18 20 8 3 2 3 30 28 2 11 18 9 4 5 70 50 20 31
5 BAK  NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 9 6 1 2 47 31 16 19 9 3 0 6 38 48 -10 9 18 9 1 8 85 79 6 28
6 BAK  SÁRVÁRI FUTSAL 8 5 1 2 33 24 9 16 10 3 1 6 28 36 -8 10 18 8 2 8 61 60 1 26
7 BAK  TIHANYI FC 9 4 1 4 20 19 1 13 9 4 1 4 29 30 -1 13 18 8 2 8 49 49 0 26
8 BAK  HALADÁS VSE II. 9 6 0 3 38 29 9 18 9 2 1 6 18 30 -12 7 18 8 1 9 56 59 -3 25
9 BAK  PTE PEAC-B BUILD&TRADE 9 3 1 5 34 40 -6 10 9 3 2 4 32 42 -10 11 18 6 3 9 66 82 -16 21
10 BAK  DUNAÚJVÁROS FUTSAL 10 4 2 4 34 37 -3 14 8 2 1 5 26 47 -21 7 18 6 3 9 60 84 -24 21
11 BAK  KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 9 4 1 4 33 32 1 13 9 2 1 6 33 42 -9 7 18 6 2 10 66 74 -8 20
12 BAK  BAK 9 0 1 8 19 66 -47 1 9 0 0 9 10 48 -38 0 18 0 1 17 29 114 -85 1
 
BAK
5 - 60 - 73 - 82 - 71 - 72 - 2-2 - 8-1 - 83 - 13
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
6 - 23 - 23 - 41 - 64 - 4-4 - 14 - 43 - 23 - 43 - 8
ELTE-BEAC
7 - 1-7 - 46 - 45 - 5-3 - 3-2 - 34 - 13 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
5 - 16 - 61 - 54 - 27 - 57 - 31 - 411 - 35 - 2--
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
5 - 08 - 3-4 - 72 - 01 - 45 - 12 - 0-2 - 13 - 5
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
-6 - 02 - 48 - 42 - 56 - 92 - 12 - 73 - 33 - 7-
REAC SPORTISKOLA SE
7 - 24 - 54 - 16 - 40 - 0-3 - 25 - 26 - 03 - 32 - 3
SÁRVÁRI FUTSAL
5 - 24 - 15 - 3-5 - 4--7 - 42 - 42 - 33 - 3
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
5 - 1-3 - 62 - 12 - 43 - 41 - 68 - 33 - 1-6 - 6
HALADÁS VSE II.
3 - 08 - 11 - 8-7 - 37 - 24 - 32 - 5-4 - 12 - 6
TIHANYI FC
5 - 1-1 - 24 - 1-1 - 21 - 12 - 33 - 21 - 02 - 7
UTE
-6 - 46 - 211 - 5-12 - 36 - 26 - 56 - 35 - 38 - 1

Meccsek

HALADÁS VSE II.

2021. 09. 13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 09. 13. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
2021. 09. 20. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 09. 27. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 04. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 11. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 11. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
HALADÁS VSE II.
2021. 10. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 10. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 05.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2021. 11. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 22. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 22. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 29. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 12. 06. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
HALADÁS VSE II.
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 12. 13. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 12. 17. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 17. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
HALADÁS VSE II.
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 01. 24. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2022. 01. 31. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 31. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
HALADÁS VSE II.
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:45
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2022. 02. 21.
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 21.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 02. 28. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 28. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
HALADÁS VSE II.
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 03. 04. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS

PTE PEAC-B BUILD&TRADE

2021. 09. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 09. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 20. 19:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 09. 27. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 10. 04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 10. 04. 19:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 11. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
ELTE-BEAC
2021. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 18. 19:30
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 25. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
HALADÁS VSE II.
2021. 11. 08. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 08. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 15. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 22. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 11. 29. 20:30
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 06. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 12. 06. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 12. 13. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
MAGYAR FUTSAL AKADÉMIA
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 20. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 17. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 24. 21:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 31. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 31. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
TIHANYI FC
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 14. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 21. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 21. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 28. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 03. 07. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
BAK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL