Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U20 Nyugati csoport 4. forduló

2021.10.10 - 18:50

Budapest, Angyalföldi Sportközpont

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U20 Nyugati csoport

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK ZSOLT, KECSKEMÉTI ISTVÁN
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

LÉVAI DÁNIEL MÁRK

 

0 - 2

8'

LÉVAI DÁNIEL MÁRK

 

0 - 3

12'

BÉRES ROLAND
BÉRES DOMINIK

14'

1 - 3

 

UJVÁRI DOMINIK

19'

2 - 3

 

 

2 - 4

19'

LUX BENCE GÁBOR
BÉRES ROLAND

22'

3 - 4

 

 

3 - 5

25'

KOROMPAY ÁBEL
BÉRES DOMINIK

32'

4 - 5

 

 

4 - 6

35'

LÉVAI DÁNIEL MÁRK
BALOGH LEVENTE

40'

5 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSŐ-MONTAGE BFK CSŐ-MONTAGE BFK 4 4 0 0 30 5 25 12 7.3
2 ARAMIS SE ARAMIS SE 4 3 1 0 27 9 18 10 6.3
3 SZILÁGYI FUTSAL SZILÁGYI FUTSAL 3 2 1 0 13 10 3 7 7
4 ÚJPEST FC-220VOLT ÚJPEST FC-220VOLT 4 2 0 2 16 23 -7 6 5.3
5 TFSE-BESTRONG TFSE-BESTRONG 2 1 1 0 9 8 1 4 6.5
6 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 3 0 1 2 12 17 -5 1 3.3
7 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 4 0 1 3 9 18 -9 1 2.8
8 KELEN SC KELEN SC 4 0 1 3 6 22 -16 1 2.5
9 5 STARS SE 5 STARS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ELTE SE ELTE SE 2 0 0 2 7 17 -10 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE SE ARAMIS SE 2 2 0 0 11 0 11 6 2 2 0 0 5 2 3 6 4 4 0 0 16 2 14 12
2 ELTE SE CSŐ-MONTAGE BFK 3 3 0 0 12 0 12 9 1 1 0 0 1 0 1 3 4 4 0 0 13 0 13 12
3 ELTE SE SZILÁGYI FUTSAL 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 4 4 0 3 3 2 0 1 6 4 2 6
4 ELTE SE KELEN SC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 1 9 -8 1 4 1 1 2 3 11 -8 4
5 ELTE SE TFSE-BESTRONG 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3
6 ELTE SE HALADÁS VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 1 0 2 5 8 -3 3
7 ELTE SE ÚJPEST FC-220VOLT 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 0 2 2 6 11 -5 2
8 ELTE SE ELTE SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 3 7 -4 1
9 ELTE SE 5 STARS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ELTE SE HIDEGKÚTI SC 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 0 4 0 9 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE SE CSŐ-MONTAGE BFK 3 3 0 0 27 3 24 9 1 1 0 0 3 2 1 3 4 4 0 0 30 5 25 12
2 ELTE SE ARAMIS SE 2 2 0 0 18 1 17 6 2 1 1 0 9 8 1 4 4 3 1 0 27 9 18 10
3 ELTE SE SZILÁGYI FUTSAL 1 1 0 0 5 3 2 3 2 1 1 0 8 7 1 4 3 2 1 0 13 10 3 7
4 ELTE SE ÚJPEST FC-220VOLT 2 1 0 1 8 7 1 3 2 1 0 1 8 16 -8 3 4 2 0 2 16 23 -7 6
5 ELTE SE TFSE-BESTRONG 1 0 1 0 7 7 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 9 8 1 4
6 ELTE SE HALADÁS VSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 2 0 1 1 8 12 -4 1 3 0 1 2 12 17 -5 1
7 ELTE SE HIDEGKÚTI SC 2 0 1 1 4 5 -1 1 2 0 0 2 5 13 -8 0 4 0 1 3 9 18 -9 1
8 ELTE SE KELEN SC 2 0 1 1 5 6 -1 1 2 0 0 2 1 16 -15 0 4 0 1 3 6 22 -16 1
9 ELTE SE 5 STARS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ELTE SE ELTE SE 1 0 0 1 6 8 -2 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 7 17 -10 0
 
5 STARS SE
---------
ARAMIS SE
----13 - 0--5 - 1-
CSŐ-MONTAGE BFK
--9 - 18 - 2----10 - 0
ELTE SE
--------6 - 8
HIDEGKÚTI SC
-3 - 3---1 - 2---
KELEN SC
--2 - 3---3 - 3--
TFSE-BESTRONG
-------7 - 7-
SZILÁGYI FUTSAL
----5 - 3----
HALADÁS VSE
-------4 - 5-
ÚJPEST FC-220VOLT
-5 - 6---3 - 1---

Meccsek

ÚJPEST FC-220VOLT

2021. 09. 26. 20:10
Angyalföldi Sportközpont
2021. 09. 26. 20:10
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
KELEN SC
2021. 09. 19. 16:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 09. 19. 16:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 10. 02. 11:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 10. 02. 11:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 10. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2021. 10. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
2021. 10. 17. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2021. 10. 17. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI FUTSAL
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 10. 31. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2021. 10. 31. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
TFSE-BESTRONG
2021. 11. 07. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 07. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS SE
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 04. 17.
Angyalföldi Sportközpont
2022. 04. 17.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
04. 17.
HALADÁS VSE
2021. 11. 20. 11:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 11. 20. 11:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 11. 28. 12:00
Aréna Törökbálint
2021. 11. 28. 12:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 12. 05. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2021. 12. 05. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
ELTE SE
2021. 12. 18. 19:10
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 18. 19:10
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
12. 18. 19:10
CSŐ-MONTAGE BFK
2022. 01. 15.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 15.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
01. 15.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 01. 23. 15:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 01. 23. 15:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
01. 23. 15:50
SZILÁGYI FUTSAL
2022. 01. 29.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 01. 29.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
01. 29.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 02. 13. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 02. 13. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
02. 13. 18:50
5 STARS SE
2022. 02. 19.
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 19.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
02. 19.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 02. 27. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 02. 27. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
02. 27. 18:50
HIDEGKÚTI SC
2022. 03. 06. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 03. 06. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
03. 06. 18:50
KELEN SC
2022. 03. 27.
BEAC Sportcsarnok
2022. 03. 27.
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
03. 27.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 04. 02.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 04. 02.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
04. 02.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 04. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 04. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
04. 10. 18:50
ARAMIS SE
2022. 04. 24. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI FUTSAL
04. 24. 11:45
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 04. 30. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 04. 30. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
04. 30. 18:50
TFSE-BESTRONG
2022. 05. 15. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 05. 15. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS SE
05. 15. 12:30
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 05. 29. 15:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 05. 29. 15:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
05. 29. 15:50
HALADÁS VSE
2022. 06. 04.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 06. 04.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
06. 04.
ÚJPEST FC-220VOLT

ARAMIS SE

2021. 09. 12. 14:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 09. 12. 14:20
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HALADÁS VSE
2021. 09. 19. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 09. 19. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
ARAMIS SE
2021. 10. 03. 14:05
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 10. 03. 14:05
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
KELEN SC
2021. 10. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2021. 10. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
2021. 10. 17. 17:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 10. 17. 17:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
CSŐ-MONTAGE BFK
2021. 10. 31. 16:50
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 10. 31. 16:50
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
ELTE SE
2021. 11. 07. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2021. 11. 07. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI FUTSAL
ARAMIS SE
2021. 12. 22. 17:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 22. 17:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
12. 22. 17:45
TFSE-BESTRONG
2021. 11. 21. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 21. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS SE
ARAMIS SE
2021. 11. 27. 18:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 11. 27. 18:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
ARAMIS SE
2021. 12. 15. 18:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 15. 18:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
INFO
HIDEGKÚTI SC
2021. 12. 18. 12:00
Aréna Törökbálint
2021. 12. 18. 12:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
12. 18. 12:00
ARAMIS SE
2022. 01. 15.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 01. 15.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
01. 15.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 01. 22.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 01. 22.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
01. 22.
ARAMIS SE
2022. 01. 29.
BEAC Sportcsarnok
2022. 01. 29.
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
01. 29.
ARAMIS SE
2022. 02. 12.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 02. 12.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
02. 12.
SZILÁGYI FUTSAL
2022. 02. 19.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 02. 19.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
02. 19.
ARAMIS SE
2022. 02. 26.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 02. 26.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
02. 26.
5 STARS SE
2022. 03. 05.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 03. 05.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
03. 05.
HALADÁS VSE
2022. 03. 27.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 03. 27.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
03. 27.
ARAMIS SE
2022. 04. 02.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 04. 02.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
04. 02.
KELEN SC
2022. 04. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 04. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
04. 10. 18:50
ARAMIS SE
2022. 04. 23.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 04. 23.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
04. 23.
CSŐ-MONTAGE BFK
2022. 04. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 04. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
04. 30.
ELTE SE
2022. 05. 15. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2022. 05. 15. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI FUTSAL
05. 15. 11:45
ARAMIS SE
2022. 05. 28.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 05. 28.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
05. 28.
TFSE-BESTRONG
2022. 06. 04. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 06. 04. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS SE
06. 04. 12:30
ARAMIS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->