Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U20 Nyugati csoport 6. forduló

2021.10.31 - 18:50

Budapest, Angyalföldi Sportközpont

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U20 Nyugati csoport

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÜNVALD GÁBOR, LANTOS TAMÁS
ÚJPEST FC-220VOLT
TFSE-BESTRONG
40'
20'

Gólok

BÉRES ROLAND

11'

1 - 0

 

 

1 - 1

12'

LIPL NOEL LUKÁCS

 

1 - 2

16'

SÓVÁRI BENEDEK
BÉRES DOMINIK

30'

2 - 2

 

PANYI KRISTÓF

31'

3 - 2

 

BÉRES DOMINIK

35'

4 - 2

 

PANYI KRISTÓF

35'

5 - 2

 

SZILVA MILÁN ATTILA

36'

6 - 2

 

 

6 - 3

36'

SÁGI DÁNIEL ATTILA

 

6 - 4

38'

PERESZLÉNYI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ARAMIS SE ARAMIS SE 6 5 1 0 39 13 26 16 6
2 CSŐ-MONTAGE BFK CSŐ-MONTAGE BFK 6 5 0 1 35 10 25 15 5.3
3 ÚJPEST FC-220VOLT ÚJPEST FC-220VOLT 6 4 0 2 26 28 -2 12 4.5
4 SZILÁGYI FUTSAL SZILÁGYI FUTSAL 6 3 1 2 29 22 7 10 6.5
5 ELTE SE ELTE SE 6 3 0 3 18 30 -12 9 4.5
6 TFSE-BESTRONG TFSE-BESTRONG 6 2 1 3 34 29 5 7 7
7 HALADÁS VSE HALADÁS VSE 6 2 1 3 24 26 -2 7 5.7
8 5 STARS SE 5 STARS SE 6 2 0 4 25 46 -21 6 6.8
9 KELEN SC KELEN SC 6 1 1 4 18 32 -14 4 4
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 6 0 1 5 13 25 -12 1 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC CSŐ-MONTAGE BFK 4 3 1 0 12 0 12 10 2 2 0 0 3 1 2 6 6 5 1 0 15 1 14 16
2 HIDEGKÚTI SC ARAMIS SE 4 3 0 1 19 4 15 9 2 2 0 0 5 2 3 6 6 5 0 1 24 6 18 15
3 HIDEGKÚTI SC SZILÁGYI FUTSAL 3 2 0 1 10 5 5 6 3 1 1 1 4 4 0 4 6 3 1 2 14 9 5 10
4 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE 3 2 0 1 8 6 2 6 3 1 1 1 3 5 -2 4 6 3 1 2 11 11 0 10
5 HIDEGKÚTI SC TFSE-BESTRONG 3 0 0 3 4 8 -4 0 3 3 0 0 9 5 4 9 6 3 0 3 13 13 0 9
6 HIDEGKÚTI SC ELTE SE 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 0 2 4 11 -7 3 6 2 2 2 8 14 -6 8
7 HIDEGKÚTI SC KELEN SC 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 1 1 1 4 11 -7 4 6 2 1 3 7 16 -9 7
8 HIDEGKÚTI SC 5 STARS SE 2 1 0 1 7 7 0 3 4 1 0 3 7 13 -6 3 6 2 0 4 14 20 -6 6
9 HIDEGKÚTI SC ÚJPEST FC-220VOLT 3 0 1 2 4 7 -3 1 3 1 1 1 6 6 0 4 6 1 2 3 10 13 -3 5
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 0 4 2 13 -11 0 6 0 0 6 2 15 -13 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HIDEGKÚTI SC ARAMIS SE 4 4 0 0 30 5 25 12 2 1 1 0 9 8 1 4 6 5 1 0 39 13 26 16
2 HIDEGKÚTI SC CSŐ-MONTAGE BFK 4 4 0 0 30 5 25 12 2 1 0 1 5 5 0 3 6 5 0 1 35 10 25 15
3 HIDEGKÚTI SC ÚJPEST FC-220VOLT 3 2 0 1 14 11 3 6 3 2 0 1 12 17 -5 6 6 4 0 2 26 28 -2 12
4 HIDEGKÚTI SC SZILÁGYI FUTSAL 3 2 0 1 19 12 7 6 3 1 1 1 10 10 0 4 6 3 1 2 29 22 7 10
5 HIDEGKÚTI SC ELTE SE 3 2 0 1 12 10 2 6 3 1 0 2 6 20 -14 3 6 3 0 3 18 30 -12 9
6 HIDEGKÚTI SC TFSE-BESTRONG 3 0 1 2 13 18 -5 1 3 2 0 1 21 11 10 6 6 2 1 3 34 29 5 7
7 HIDEGKÚTI SC HALADÁS VSE 3 2 0 1 15 12 3 6 3 0 1 2 9 14 -5 1 6 2 1 3 24 26 -2 7
8 HIDEGKÚTI SC 5 STARS SE 2 1 0 1 8 17 -9 3 4 1 0 3 17 29 -12 3 6 2 0 4 25 46 -21 6
9 HIDEGKÚTI SC KELEN SC 3 0 1 2 9 12 -3 1 3 1 0 2 9 20 -11 3 6 1 1 4 18 32 -14 4
10 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 0 0 4 9 20 -11 0 6 0 1 5 13 25 -12 1
 
5 STARS SE
---4 - 2-4 - 15---
ARAMIS SE
-3 - 29 - 2-13 - 0--5 - 1-
CSŐ-MONTAGE BFK
--9 - 18 - 2--3 - 2-10 - 0
ELTE SE
4 - 1------2 - 16 - 8
HIDEGKÚTI SC
-3 - 3---1 - 2---
KELEN SC
4 - 6-2 - 3---3 - 3--
TFSE-BESTRONG
---2 - 3-4 - 8-7 - 7-
SZILÁGYI FUTSAL
13 - 5---5 - 3---1 - 4
HALADÁS VSE
8 - 5---3 - 2--4 - 5-
ÚJPEST FC-220VOLT
-5 - 6---3 - 16 - 4--

Meccsek

ÚJPEST FC-220VOLT

2021. 09. 26. 20:10
Angyalföldi Sportközpont
2021. 09. 26. 20:10
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
KELEN SC
2021. 09. 19. 16:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 09. 19. 16:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 10. 02. 11:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 10. 02. 11:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 10. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2021. 10. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
ARAMIS SE
2021. 10. 17. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2021. 10. 17. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI FUTSAL
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 10. 31. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2021. 10. 31. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
TFSE-BESTRONG
2021. 11. 07. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 07. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS SE
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 04. 17.
Angyalföldi Sportközpont
2022. 04. 17.
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
04. 17.
HALADÁS VSE
2021. 11. 20. 11:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 11. 20. 11:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 11. 28. 12:00
Aréna Törökbálint
2021. 11. 28. 12:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
ÚJPEST FC-220VOLT
2021. 12. 05. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2021. 12. 05. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
ELTE SE
2021. 12. 18. 19:10
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 18. 19:10
UTE Labdarúgó Akadémia
ÚJPEST FC-220VOLT
CSŐ-MONTAGE BFK
2022. 02. 06. 16:35
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 02. 06. 16:35
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
INFO
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 03. 20. 15:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 03. 20. 15:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
INFO
SZILÁGYI FUTSAL
2022. 01. 30. 16:00
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 01. 30. 16:00
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
INFO
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 02. 13. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 02. 13. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
02. 13. 18:50
5 STARS SE
2022. 02. 19.
Haladás Sportcsarnok
2022. 02. 19.
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
02. 19.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 02. 27. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 02. 27. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
02. 27. 18:50
HIDEGKÚTI SC
2022. 03. 06. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 03. 06. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
03. 06. 18:50
KELEN SC
2022. 03. 27.
BEAC Sportcsarnok
2022. 03. 27.
BEAC Sportcsarnok
ELTE SE
03. 27.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 04. 02.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 04. 02.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
04. 02.
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 04. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 04. 10. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
04. 10. 18:50
ARAMIS SE
2022. 04. 24. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI FUTSAL
04. 24. 11:45
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 04. 30. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 04. 30. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
04. 30. 18:50
TFSE-BESTRONG
2022. 05. 15. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 05. 15. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS SE
05. 15. 12:30
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 05. 29. 15:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 05. 29. 15:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
05. 29. 15:50
HALADÁS VSE
2022. 06. 04.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 06. 04.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
06. 04.
ÚJPEST FC-220VOLT

TFSE-BESTRONG

2021. 12. 12. 16:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 12. 12. 16:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
ELTE SE
2022. 01. 08. 20:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 01. 08. 20:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS SE
TFSE-BESTRONG
2021. 10. 03. 13:30
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2021. 10. 03. 13:30
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
HALADÁS VSE
2021. 11. 17. 20:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 11. 17. 20:00
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
TFSE-BESTRONG
2021. 10. 17. 18:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 10. 17. 18:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
KELEN SC
2021. 10. 31. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2021. 10. 31. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
TFSE-BESTRONG
2021. 11. 07. 18:20
Vasas Sportcsarnok
2021. 11. 07. 18:20
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
CSŐ-MONTAGE BFK
2021. 12. 22. 17:45
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 22. 17:45
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
TFSE-BESTRONG
2022. 01. 09. 16:00
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 01. 09. 16:00
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
SZILÁGYI FUTSAL
2021. 11. 28. 15:00
NKE Sportcsarnok
2021. 11. 28. 15:00
NKE Sportcsarnok
ELTE SE
TFSE-BESTRONG
2021. 12. 05. 13:00
Vasas Sportcsarnok
2021. 12. 05. 13:00
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
5 STARS SE
2021. 12. 18. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 12. 18. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE
TFSE-BESTRONG
2022. 01. 16. 17:00
Vasas Sportcsarnok
2022. 01. 16. 17:00
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
HIDEGKÚTI SC
2022. 05. 08. 18:00
Aréna Törökbálint
2022. 05. 08. 18:00
Aréna Törökbálint
KELEN SC
INFO
TFSE-BESTRONG
2022. 01. 30. 16:00
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 01. 30. 16:00
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
INFO
ÚJPEST FC-220VOLT
2022. 02. 12.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 02. 12.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFK
02. 12.
TFSE-BESTRONG
2022. 02. 20. 17:00
Vasas Sportcsarnok
2022. 02. 20. 17:00
Vasas Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
02. 20. 17:00
ARAMIS SE
2022. 02. 27. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
2022. 02. 27. 11:45
Március 15 Sportcsarnok
SZILÁGYI FUTSAL
02. 27. 11:45
TFSE-BESTRONG
2022. 03. 05.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 03. 05.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
03. 05.
ELTE SE
2022. 03. 27. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 27. 12:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
5 STARS SE
03. 27. 12:30
TFSE-BESTRONG
2022. 04. 02.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 04. 02.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
04. 02.
HALADÁS VSE
2022. 04. 09.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 04. 09.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
04. 09.
TFSE-BESTRONG
2022. 04. 23.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 04. 23.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
04. 23.
KELEN SC
2022. 04. 30. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
2022. 04. 30. 18:50
Angyalföldi Sportközpont
ÚJPEST FC-220VOLT
04. 30. 18:50
TFSE-BESTRONG
2022. 05. 14.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 05. 14.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
05. 14.
CSŐ-MONTAGE BFK
2022. 05. 28.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 05. 28.
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
05. 28.
TFSE-BESTRONG
2022. 06. 04.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
2022. 06. 04.
Vasas-Sterbinszky Amália Sportcsarnok
TFSE-BESTRONG
06. 04.
SZILÁGYI FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->