Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 1. forduló

2021.09.19 - 18:00

Érd, Treff Sportcsarnok (Érd)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
PÁLDI FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DR. MOLNÁR PÉTER , KOVÁCS PÉTER RÓBERT
AIRNERGY FC
UTE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 9 2 7 3 10
2 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 1 1 0 0 8 4 4 3 9
3 UTE UTE 1 1 0 0 3 0 3 3 8
4 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 1 1 0 0 4 3 1 3 7
5 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 1 0 1 0 3 3 0 1 6
6 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 1 0 1 0 3 3 0 1 5
7 TIHANYI FC TIHANYI FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 4
8 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 3
9 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 1 0 0 1 4 8 -4 0 2
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 1 0 0 1 2 9 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PTE PEAC-B BUILD&TRADE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
2 PTE PEAC-B BUILD&TRADE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 PTE PEAC-B BUILD&TRADE SÁRVÁRI FUTSAL 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
4 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KASTÉLYDOMBI SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 PTE PEAC-B BUILD&TRADE SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 PTE PEAC-B BUILD&TRADE TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
7 PTE PEAC-B BUILD&TRADE DUNAÚJVÁROS FUTSAL 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE REAC SPORTISKOLA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PTE PEAC-B BUILD&TRADE NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 1 1 0 0 9 2 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 2 7 3
2 PTE PEAC-B BUILD&TRADE SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 1 1 0 0 8 4 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 4 4 3
3 PTE PEAC-B BUILD&TRADE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 PTE PEAC-B BUILD&TRADE SÁRVÁRI FUTSAL 1 1 0 0 4 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3
5 PTE PEAC-B BUILD&TRADE KASTÉLYDOMBI SE 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
6 PTE PEAC-B BUILD&TRADE REAC SPORTISKOLA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
7 PTE PEAC-B BUILD&TRADE TIHANYI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE AIRNERGY FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
9 PTE PEAC-B BUILD&TRADE DUNAÚJVÁROS FUTSAL 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 8 -4 0 1 0 0 1 4 8 -4 0
10 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 9 -7 0 1 0 0 1 2 9 -7 0
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
----------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---9 - 2------
KASTÉLYDOMBI SE
----3 - 3-----
AIRNERGY FC
---------0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
----------
REAC SPORTISKOLA SE
----------
SÁRVÁRI FUTSAL
--------4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4---------
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
----------
UTE
----------

Meccsek

AIRNERGY FC

2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
UTE
2021. 10. 28. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 28. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2021. 10. 14. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
AIRNERGY FC
2021. 11. 21. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 21. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 28. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 28. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
AIRNERGY FC
2021. 12. 05. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 12. 05. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2021. 12. 16. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2021. 12. 16. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
AIRNERGY FC
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
AIRNERGY FC
2022. 03. 24. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2022. 03. 24. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 03. 27. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 03. 27. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
AIRNERGY FC
2022. 04. 03. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 04. 03. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 04. 19. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 04. 19. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
AIRNERGY FC
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE

UTE

2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
UTE
2021. 10. 03. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 03. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
UTE
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
UTE
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
UTE
2022. 01. 12. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 12. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
AIRNERGY FC
2022. 01. 30. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 27. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 27. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 04. 03. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 03. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
TIHANYI FC
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 28. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 04. 28. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL