Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 4. forduló

2021.11.07 - 13:00

Budapest, UTE Atlétikai Stadion (UTE Labdarúgó Akadémia)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÖRÖK ZSOLT , SZINGAJEVSZKIJ JULIAN
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

PÁPAI BENEDEK
MIZÁK BENCE

6'

1 - 1

 

MÉSZÁROS TIBOR ANDRÁS

13'

2 - 1

 

BÁRÁNY-DOÓR BARNA

13'

3 - 1

 

BARÁTH ZALÁN

15'

4 - 1

 

BARÁTH ZALÁN

17'

5 - 1

 

BARÁTH ZALÁN

18'

6 - 1

 

MIZÁK BENCE

20'

7 - 1

 

RAJNAI GYÖRGY

20'

8 - 1

 

RAJNAI GYÖRGY

22'

9 - 1

 

JOVA BÁLINT PÉTER

30'

10 - 1

 

BARÁTH ZALÁN

32'

11 - 1

 

BÁRÁNY-DOÓR BARNA

34'

12 - 1

 

RAJNAI GYÖRGY

36'

13 - 1

 

 

13 - 2

38'

VINCZE LÁSZLÓ
RAJNAI GYÖRGY

40'

14 - 2

 

 

14 - 3

40'

TOPA SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 4 4 0 0 39 14 25 12 6
2 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 4 2 2 0 27 18 9 8 5.5
3 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 4 2 1 1 29 16 13 7 5.5
4 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 4 2 1 1 24 16 8 7 4
5 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 4 2 0 2 26 17 9 6 6.3
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 4 2 0 2 20 20 0 6 6
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 1 1 2 19 25 -6 4 5.5
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 4 1 0 3 10 29 -19 3 4.8
9 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 4 1 0 3 12 33 -21 3 5.3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 4 0 1 3 8 26 -18 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 2 2 0 0 15 2 13 6 2 1 1 0 7 4 3 4 4 3 1 0 22 6 16 10
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 2 1 0 1 6 3 3 3 2 2 0 0 11 5 6 6 4 3 0 1 17 8 9 9
3 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 2 1 1 0 6 5 1 4 2 1 1 0 6 0 6 4 4 2 2 0 12 5 7 8
4 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 3 2 0 1 5 7 -2 6 1 0 1 0 2 2 0 1 4 2 1 1 7 9 -2 7
5 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 1 0 1 5 2 3 3 4 2 0 2 11 9 2 6
6 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2 2 0 0 3 1 2 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 2 0 2 5 5 0 6
7 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 2 1 1 0 6 2 4 4 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 1 1 2 7 10 -3 4
8 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 1 1 2 4 12 -8 4
9 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 0 3 2 12 -10 0 4 0 1 3 2 12 -10 1
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 0 0 2 1 11 -10 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 1 3 3 14 -11 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 2 2 0 0 28 10 18 6 2 2 0 0 11 4 7 6 4 4 0 0 39 14 25 12
2 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 2 0 2 0 11 11 0 2 2 2 0 0 16 7 9 6 4 2 2 0 27 18 9 8
3 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 2 2 0 0 24 5 19 6 2 0 1 1 5 11 -6 1 4 2 1 1 29 16 13 7
4 TIHANYI FC AIRNERGY FC 2 1 0 1 8 5 3 3 2 1 1 0 16 11 5 4 4 2 1 1 24 16 8 7
5 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 2 1 0 1 12 12 0 3 2 1 0 1 14 5 9 3 4 2 0 2 26 17 9 6
6 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 2 1 0 1 11 8 3 3 2 1 0 1 9 12 -3 3 4 2 0 2 20 20 0 6
7 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 2 1 1 0 9 2 7 4 2 0 0 2 10 23 -13 0 4 1 1 2 19 25 -6 4
8 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 1 1 0 0 3 0 3 3 3 0 0 3 7 29 -22 0 4 1 0 3 10 29 -19 3
9 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 3 1 0 2 10 18 -8 3 1 0 0 1 2 15 -13 0 4 1 0 3 12 33 -21 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 0 0 2 5 22 -17 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 1 3 8 26 -18 1
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 6-6 - 2------
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
---9 - 2----0 - 0-
KASTÉLYDOMBI SE
--8 - 8-3 - 3-----
AIRNERGY FC
----8 - 2----0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
------3 - 0---
REAC SPORTISKOLA SE
-9 - 3---15 - 2----
SÁRVÁRI FUTSAL
4 - 5-2 - 10-----4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4--------4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
---3 - 8---2 - 14--
UTE
-14 - 7--14 - 3-----

Meccsek

UTE

2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
UTE
2021. 10. 03. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 03. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
UTE
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
UTE
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
UTE
2022. 01. 12. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 12. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
AIRNERGY FC
2022. 01. 30. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 27. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 27. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 04. 03. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 03. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
TIHANYI FC
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 28. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 04. 28. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
UTE

PTE PEAC-B BUILD&TRADE

2021. 09. 19. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 09. 19. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 03. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 03. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 09. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 09. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 21. 12:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 21. 12:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
TIHANYI FC
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 31. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 31. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 12. 18. 13:00
Sárvár Aréna
2021. 12. 18. 13:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
AIRNERGY FC
2022. 01. 23. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 23. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 01. 30. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 13. 10:00
PTE-TTK
2022. 02. 13. 10:00
PTE-TTK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 27. 12:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 02. 27. 12:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 10. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
2022. 04. 10. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 04. 24. 14:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 24. 14:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL