Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 5. forduló

2021.11.21 - 10:30

Szigetszentmiklós, Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
SOÓS KRISTÓF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH IMRE, DÉVÉNYI BALÁZS
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
40'
20'

Gólok

NAGY TAMÁS

2'

1 - 0

 

MAYER LEVENTE

3'

2 - 0

 

SZABÓ MÁTÉ

8'

3 - 0

 

 

3 - 1

8'

BALÁZS KRISZTOFER TIBOR

 

3 - 2

10'

BALÁZS KRISZTOFER TIBOR
MAYER LEVENTE

11'

4 - 2

 

 

4 - 3

18'

TÖRÖK SÁNDOR
MAYER LEVENTE

25'

5 - 3

 

NAGY TAMÁS

29'

6 - 3

 

 

6 - 4

30'

BALÁZS KRISZTOFER TIBOR

 

6 - 5

31'

SZENDRŐDI NOEL
NAGY TAMÁS

39'

7 - 5

 

PETRÓCZI MÁTYÁS

40'

8 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 5 4 1 0 41 16 25 13 5.6
2 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 5 3 2 0 31 21 10 11 6.2
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 5 3 1 1 35 17 18 10 5.4
4 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 5 3 0 2 34 22 12 9 5.8
5 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 5 2 1 2 34 24 10 7 5.2
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 5 2 1 2 22 22 0 7 4.6
7 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 5 2 0 3 12 30 -18 6 5.8
8 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 1 1 3 22 29 -7 4 5
9 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 5 1 0 4 13 44 -31 3 5.2
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 5 0 1 4 9 28 -19 1 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 2 2 0 0 15 2 13 6 3 2 1 0 9 5 4 7 5 4 1 0 24 7 17 13
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 13 3 10 6 2 2 0 0 11 5 6 6 5 4 0 1 24 8 16 12
3 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 3 2 1 0 10 8 2 7 2 1 1 0 6 0 6 4 5 3 2 0 16 8 8 11
4 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 2 1 0 1 6 7 -1 3 3 2 0 1 8 4 4 6 5 3 0 2 14 11 3 9
5 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 3 2 0 1 5 7 -2 6 2 0 1 1 2 9 -7 1 5 2 1 2 7 16 -9 7
6 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3 2 0 1 4 3 1 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 6 7 -1 6
7 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 2 1 1 0 6 2 4 4 3 0 0 3 4 12 -8 0 5 1 1 3 10 14 -4 4
8 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 5 4 1 4 2 0 0 2 1 11 -10 0 5 1 1 3 6 15 -9 4
9 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 0 3 2 12 -10 0 5 0 2 3 2 12 -10 2
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 0 0 2 1 11 -10 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 0 2 3 3 14 -11 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 2 2 0 0 28 10 18 6 3 2 1 0 13 6 7 7 5 4 1 0 41 16 25 13
2 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 2 0 2 0 11 11 0 2 3 3 0 0 20 10 10 9 5 3 2 0 31 21 10 11
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 19 6 13 6 2 1 1 0 16 11 5 4 5 3 1 1 35 17 18 10
4 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 3 2 0 1 20 17 3 6 2 1 0 1 14 5 9 3 5 3 0 2 34 22 12 9
5 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 2 2 0 0 24 5 19 6 3 0 1 2 10 19 -9 1 5 2 1 2 34 24 10 7
6 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 3 1 1 1 13 10 3 4 2 1 0 1 9 12 -3 3 5 2 1 2 22 22 0 7
7 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 2 0 0 5 1 4 6 3 0 0 3 7 29 -22 0 5 2 0 3 12 30 -18 6
8 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 12 6 6 4 2 0 0 2 10 23 -13 0 5 1 1 3 22 29 -7 4
9 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 3 1 0 2 10 18 -8 3 2 0 0 2 3 26 -23 0 5 1 0 4 13 44 -31 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 2 0 0 2 5 22 -17 0 3 0 1 2 4 6 -2 1 5 0 1 4 9 28 -19 1
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 6-6 - 2-----2 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-3 - 4-9 - 2----0 - 0-
KASTÉLYDOMBI SE
--8 - 8-3 - 3-----
AIRNERGY FC
----8 - 211 - 1---0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
------3 - 0-2 - 1-
REAC SPORTISKOLA SE
-9 - 3---15 - 2----
SÁRVÁRI FUTSAL
4 - 5-2 - 10-----4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4----8 - 5---4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
---3 - 8---2 - 14--
UTE
-14 - 7--14 - 3-----

Meccsek

SZIGETSZENTMIKLÓSI SC

2021. 11. 14. 10:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 14. 10:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 10. 03. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 03. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
UTE
2021. 11. 07. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 28. 17:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 28. 17:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 12. 05. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 05. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 12. 16. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2021. 12. 16. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 15. 10:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 01. 23. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 23. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 30. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 13. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 02. 13. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 20. 12:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 12:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
TIHANYI FC
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 02. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 02. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 09. 10:30
Sárvár Aréna
2022. 04. 09. 10:30
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
AIRNERGY FC
2022. 05. 01. 10:00
Kanizsa Aréna
2022. 05. 01. 10:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->