Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 6. forduló

2021.11.28 - 17:00

Alsónémedi, Alsónémedi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
SZALMA BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSERNI TAMÁS , CSATLÓS ATTILA ZSOLT
KASTÉLYDOMBI SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
40'
20'

Gólok

ÁBRAHÁM MILÁN

2'

1 - 0

 

BIRKÁS SZABOLCS

8'

2 - 0

 

ÁBRAHÁM MILÁN

9'

3 - 0

 

 

3 - 1

11'

NAGY TAMÁS
FÉLEGYHÁZI MÁRTON

17'

4 - 1

 

PLUHÁR ÁKOS

17'

5 - 1

 

 

5 - 2

27'

SZABÓ ÁDÁM
VARGA ZSOMBOR

28'

6 - 2

 

 

6 - 3

33'

PETRÓCZI MÁTYÁS
FÉLEGYHÁZI MÁRTON

36'

7 - 3

 

ÁBRAHÁM MILÁN

40'

8 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 6 5 1 0 59 16 43 16 6.5
2 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 6 4 2 0 39 24 15 14 5.7
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 6 4 1 1 43 17 26 13 5.5
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 6 3 1 2 43 26 17 10 5.5
5 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 6 3 0 3 37 30 7 9 5.3
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 1 3 32 29 3 7 5.7
7 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 6 2 1 3 22 30 -8 7 4.7
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 6 2 0 4 14 39 -25 6 5.5
9 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 6 1 0 5 13 54 -41 3 5.3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 6 0 1 5 9 46 -37 1 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 2 2 0 0 15 2 13 6 4 3 1 0 17 5 12 10 6 5 1 0 32 7 25 16
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 13 3 10 6 3 3 0 0 14 5 9 9 6 5 0 1 27 8 19 15
3 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 3 2 0 1 11 8 3 6 3 2 0 1 8 4 4 6 6 4 0 2 19 12 7 12
4 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 3 2 1 0 10 8 2 7 3 1 1 1 7 5 2 4 6 3 2 1 17 13 4 11
5 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 3 2 1 0 7 2 5 7 3 0 0 3 4 12 -8 0 6 2 1 3 11 14 -3 7
6 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 5 4 1 4 3 1 0 2 6 11 -5 3 6 2 1 3 11 15 -4 7
7 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 4 2 0 2 5 12 -7 6 2 0 1 1 2 9 -7 1 6 2 1 3 7 21 -14 7
8 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 4 2 0 2 4 6 -2 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 6 2 0 4 6 10 -4 6
9 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 0 4 2 13 -11 0 6 0 2 4 2 13 -11 2
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 1 19 -18 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 0 2 4 3 22 -19 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 2 2 0 0 28 10 18 6 4 3 1 0 31 6 25 10 6 5 1 0 59 16 43 16
2 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 3 1 2 0 19 14 5 5 3 3 0 0 20 10 10 9 6 4 2 0 39 24 15 14
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 19 6 13 6 3 2 1 0 24 11 13 7 6 4 1 1 43 17 26 13
4 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 3 3 0 0 33 7 26 9 3 0 1 2 10 19 -9 1 6 3 1 2 43 26 17 10
5 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 3 2 0 1 20 17 3 6 3 1 0 2 17 13 4 3 6 3 0 3 37 30 7 9
6 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 12 6 6 4 3 1 0 2 20 23 -3 3 6 2 1 3 32 29 3 7
7 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 4 1 1 2 13 18 -5 4 2 1 0 1 9 12 -3 3 6 2 1 3 22 30 -8 7
8 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 2 0 0 5 1 4 6 4 0 0 4 9 38 -29 0 6 2 0 4 14 39 -25 6
9 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 4 1 0 3 10 28 -18 3 2 0 0 2 3 26 -23 0 6 1 0 5 13 54 -41 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 5 40 -35 0 3 0 1 2 4 6 -2 1 6 0 1 5 9 46 -37 1
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 60 - 86 - 2-----2 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-3 - 4-9 - 2----0 - 0-
KASTÉLYDOMBI SE
--8 - 8-3 - 3-8 - 3---
AIRNERGY FC
----8 - 211 - 1---0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
------3 - 0-2 - 1-
REAC SPORTISKOLA SE
-9 - 3--9 - 215 - 2----
SÁRVÁRI FUTSAL
4 - 50 - 102 - 10-----4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4----8 - 5---4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
---3 - 8---2 - 14-0 - 18
UTE
-14 - 7--14 - 3-----

Meccsek

KASTÉLYDOMBI SE

2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 03. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 10. 03. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 11. 13. 11:00
Sárvár Aréna
2021. 11. 13. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
AIRNERGY FC
2021. 11. 21. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 11. 28. 17:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 28. 17:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 10. 31. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 31. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
UTE
2022. 01. 16. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 30. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 02. 13. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 02. 27. 15:30
Pestszentimrei Sportkastély
2022. 02. 27. 15:30
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 04. 02. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 02. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 10. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
2022. 04. 10. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 30.
Alsónémedi Sportcsarnok
2022. 04. 30.
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
TIHANYI FC

SZIGETSZENTMIKLÓSI SC

2021. 11. 14. 10:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 14. 10:00
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2021. 10. 03. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 03. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
UTE
2021. 11. 07. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 28. 17:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 28. 17:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 12. 05. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 12. 05. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 12. 16. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2021. 12. 16. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 15. 10:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Tököl Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 01. 23. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 23. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 30. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 20. 12:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 12:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
TIHANYI FC
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 02. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 02. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 09. 10:30
Sárvár Aréna
2022. 04. 09. 10:30
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
AIRNERGY FC
2022. 05. 01. 10:00
Kanizsa Aréna
2022. 05. 01. 10:00
Kanizsa Aréna
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL