Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 6. forduló

2021.12.11 - 12:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
KUPECZ NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LIEBHARDT ANDRÁS, BODOR MARIANNA
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
40'
20'

Gólok

KISS KRISZTIÁN

14'

1 - 0

 

LAKATOS CSABA

22'

2 - 0

 

RIHA RONALD FERENC

22'

3 - 0

 

KISS KRISZTIÁN

25'

4 - 0

 

 

4 - 1

25'

AKNAI MÁRTON
RIHA RONALD FERENC

27'

5 - 1

 

RIHA RONALD FERENC

32'

6 - 1

 

KISS KRISZTIÁN

36'

7 - 1

 

TÖRÖK SÁNDOR

38'

8 - 1

 

TÖRÖK SÁNDOR

38'

9 - 1

 

 

9 - 2

40'

GODÓ BÁLINT MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 6 5 1 0 59 16 43 16 6.5
2 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 6 4 2 0 39 24 15 14 5.7
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 6 4 1 1 43 17 26 13 5.5
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 6 3 1 2 43 26 17 10 5.5
5 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 6 3 0 3 37 30 7 9 5.3
6 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 1 3 32 29 3 7 5.7
7 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 6 2 1 3 22 30 -8 7 4.7
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 6 2 0 4 14 39 -25 6 5.5
9 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 6 1 0 5 13 54 -41 3 5.3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 6 0 1 5 9 46 -37 1 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 2 2 0 0 15 2 13 6 4 3 1 0 17 5 12 10 6 5 1 0 32 7 25 16
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 13 3 10 6 3 3 0 0 14 5 9 9 6 5 0 1 27 8 19 15
3 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 3 2 0 1 11 8 3 6 3 2 0 1 8 4 4 6 6 4 0 2 19 12 7 12
4 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 3 2 1 0 10 8 2 7 3 1 1 1 7 5 2 4 6 3 2 1 17 13 4 11
5 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 3 2 1 0 7 2 5 7 3 0 0 3 4 12 -8 0 6 2 1 3 11 14 -3 7
6 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 5 4 1 4 3 1 0 2 6 11 -5 3 6 2 1 3 11 15 -4 7
7 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 4 2 0 2 5 12 -7 6 2 0 1 1 2 9 -7 1 6 2 1 3 7 21 -14 7
8 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 4 2 0 2 4 6 -2 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 6 2 0 4 6 10 -4 6
9 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 0 4 2 13 -11 0 6 0 2 4 2 13 -11 2
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 1 19 -18 0 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 0 2 4 3 22 -19 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 2 2 0 0 28 10 18 6 4 3 1 0 31 6 25 10 6 5 1 0 59 16 43 16
2 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 3 1 2 0 19 14 5 5 3 3 0 0 20 10 10 9 6 4 2 0 39 24 15 14
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 19 6 13 6 3 2 1 0 24 11 13 7 6 4 1 1 43 17 26 13
4 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 3 3 0 0 33 7 26 9 3 0 1 2 10 19 -9 1 6 3 1 2 43 26 17 10
5 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 3 2 0 1 20 17 3 6 3 1 0 2 17 13 4 3 6 3 0 3 37 30 7 9
6 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 3 1 1 1 12 6 6 4 3 1 0 2 20 23 -3 3 6 2 1 3 32 29 3 7
7 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 4 1 1 2 13 18 -5 4 2 1 0 1 9 12 -3 3 6 2 1 3 22 30 -8 7
8 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 2 2 0 0 5 1 4 6 4 0 0 4 9 38 -29 0 6 2 0 4 14 39 -25 6
9 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 4 1 0 3 10 28 -18 3 2 0 0 2 3 26 -23 0 6 1 0 5 13 54 -41 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 5 40 -35 0 3 0 1 2 4 6 -2 1 6 0 1 5 9 46 -37 1
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 60 - 86 - 2-----2 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-3 - 4-9 - 2----0 - 0-
KASTÉLYDOMBI SE
--8 - 8-3 - 3-8 - 3---
AIRNERGY FC
----8 - 211 - 1---0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
------3 - 0-2 - 1-
REAC SPORTISKOLA SE
-9 - 3--9 - 215 - 2----
SÁRVÁRI FUTSAL
4 - 50 - 102 - 10-----4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4----8 - 5---4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
---3 - 8---2 - 14-0 - 18
UTE
-14 - 7--14 - 3-----

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL

PTE PEAC-B BUILD&TRADE

2021. 09. 19. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 09. 19. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 03. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 03. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 09. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 09. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 07. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 11. 07. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 21. 12:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 21. 12:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
TIHANYI FC
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 10. 31. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 31. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 12. 18. 13:00
Sárvár Aréna
2021. 12. 18. 13:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
AIRNERGY FC
2022. 01. 23. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 23. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 01. 30. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 13. 10:00
PTE-TTK
2022. 02. 13. 10:00
PTE-TTK
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 27. 12:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 02. 27. 12:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 10. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
2022. 04. 10. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 04. 24. 14:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 24. 14:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->