Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 7. forduló

2021.12.05 - 13:00

Budapest, UTE Atlétikai Stadion (UTE Labdarúgó Akadémia)

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
GYANA GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER , KECSKEMÉTI ISTVÁN
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
40'
20'

Gólok

BÁRÁNY-DOÓR BARNA

3'

1 - 0

 

BARÁTH ZALÁN

7'

2 - 0

 

SZABÓ MILÁN

9'

3 - 0

 

SZABÓ MILÁN

11'

4 - 0

 

 

4 - 1

19'

HUSZÁR TAMÁS
JOVA BÁLINT PÉTER

20'

5 - 1

 

BARÁTH ZALÁN

28'

6 - 1

 

 

6 - 2

31'

SZENDRŐDI NOEL

 

6 - 3

32'

TÖRÖK SÁNDOR

 

6 - 4

33'

SZENDRŐDI NOEL

 

6 - 5

36'

TÖRÖK SÁNDOR
SZOKOLAY BENCE

38'

7 - 5

 

 

7 - 6

39'

TÖRÖK SÁNDOR
BÁRÁNY-DOÓR BARNA

40'

8 - 6

 

 

8 - 7

40'

KISS KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UTE UTE 7 6 1 0 67 23 44 19 6.1
2 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 7 5 2 0 47 25 22 17 6
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 7 5 1 1 48 20 28 16 5.7
4 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 7 4 0 3 48 33 15 12 5.9
5 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 7 3 1 3 50 34 16 10 4.9
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 7 3 1 3 37 31 6 10 5.3
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 7 2 1 4 35 34 1 7 5.4
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 7 2 0 5 15 47 -32 6 5
9 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 7 1 0 6 16 65 -49 3 5.3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 7 0 1 6 10 61 -51 1 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 3 3 0 0 20 3 17 9 4 3 1 0 17 5 12 10 7 6 1 0 37 8 29 19
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 13 3 10 6 4 4 0 0 17 6 11 12 7 6 0 1 30 9 21 18
3 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 3 2 0 1 11 8 3 6 4 3 0 1 11 5 6 9 7 5 0 2 22 13 9 15
4 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 4 3 1 0 15 10 5 10 3 1 1 1 7 5 2 4 7 4 2 1 22 15 7 14
5 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 5 3 0 2 11 7 4 9 2 0 0 2 2 4 -2 0 7 3 0 4 13 11 2 9
6 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 1 1 2 6 7 -1 4 3 1 0 2 6 11 -5 3 7 2 1 4 12 18 -6 7
7 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 3 2 1 0 7 2 5 7 4 0 0 4 5 17 -12 0 7 2 1 4 12 19 -7 7
8 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 4 2 0 2 5 12 -7 6 3 0 1 2 4 14 -10 1 7 2 1 4 9 26 -17 7
9 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 0 4 2 13 -11 0 7 0 2 5 3 16 -13 2
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 1 19 -18 0 4 0 2 2 3 10 -7 2 7 0 2 5 4 29 -25 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 3 3 0 0 36 17 19 9 4 3 1 0 31 6 25 10 7 6 1 0 67 23 44 19
2 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 3 1 2 0 19 14 5 5 4 4 0 0 28 11 17 12 7 5 2 0 47 25 22 17
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 3 2 0 1 19 6 13 6 4 3 1 0 29 14 15 10 7 5 1 1 48 20 28 16
4 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 4 3 0 1 31 20 11 9 3 1 0 2 17 13 4 3 7 4 0 3 48 33 15 12
5 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 3 3 0 0 33 7 26 9 4 0 1 3 17 27 -10 1 7 3 1 3 50 34 16 10
6 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 5 2 1 2 28 19 9 7 2 1 0 1 9 12 -3 3 7 3 1 3 37 31 6 10
7 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 4 1 1 2 15 11 4 4 3 1 0 2 20 23 -3 3 7 2 1 4 35 34 1 7
8 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 2 0 1 6 9 -3 6 4 0 0 4 9 38 -29 0 7 2 0 5 15 47 -32 6
9 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 4 1 0 3 10 28 -18 3 3 0 0 3 6 37 -31 0 7 1 0 6 16 65 -49 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 5 40 -35 0 4 0 1 3 5 21 -16 1 7 0 1 6 10 61 -51 1
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 60 - 86 - 2----15 - 12 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
-3 - 43 - 59 - 2----0 - 0-
KASTÉLYDOMBI SE
--8 - 8-3 - 3-8 - 3---
AIRNERGY FC
----8 - 211 - 1---0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
--1 - 8---3 - 0-2 - 1-
REAC SPORTISKOLA SE
-9 - 3--9 - 215 - 2----
SÁRVÁRI FUTSAL
4 - 50 - 102 - 10-----4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4----8 - 511 - 3--4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
---3 - 8---2 - 14-0 - 18
UTE
-14 - 7--14 - 38 - 7----

Meccsek

UTE

2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
UTE
2021. 10. 03. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 03. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
UTE
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
UTE
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
UTE
2022. 01. 12. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 12. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
AIRNERGY FC
2022. 01. 30. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 27. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 27. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 04. 03. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 03. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
TIHANYI FC
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 28. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 04. 28. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
UTE

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 14. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL