Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 8. forduló

2021.12.19 - 09:00

Alsónémedi, Alsónémedi Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
PETŐ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FICSOR MÁRK , JÓZAN CSABA
KASTÉLYDOMBI SE
UTE
40'
20'

Gólok

VARGA ZSOMBOR

2'

1 - 0

 

FÉLEGYHÁZI MÁRTON

12'

2 - 0

 

 

2 - 1

18'

SZABÓ MILÁN

 

2 - 2

22'

MÉSZÁROS TIBOR ANDRÁS

 

2 - 3

25'

KORÓGYI SZABOLCS
HORVÁTH ISTVÁN

27'

3 - 3

 

HORVÁTH ISTVÁN

28'

4 - 3

 

VARGA ZSOMBOR

32'

5 - 3

 

BIRKÁS GERGELY

35'

6 - 3

 

 

6 - 4

35'

KORÓGYI SZABOLCS

 

6 - 5

36'

KORÓGYI SZABOLCS
PLUHÁR ÁKOS

38'

7 - 5

 

FÉLEGYHÁZI MÁRTON

40'

8 - 5

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 8 6 2 0 55 30 25 20 5.5
2 UTE UTE 8 6 1 1 72 31 41 19 5.5
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 8 6 1 1 55 26 29 19 5.5
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 8 4 1 3 56 37 19 13 5.6
5 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 8 4 0 4 54 40 14 12 5.4
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 8 3 1 4 39 35 4 10 5.6
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 3 1 4 39 36 3 10 5.4
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 8 2 1 5 16 48 -32 7 5.5
9 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 8 1 1 6 17 66 -49 4 5.5
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 8 0 1 7 13 67 -54 1 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 3 3 0 0 20 3 17 9 5 3 1 1 18 7 11 10 8 6 1 1 38 10 28 19
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 4 2 0 2 15 6 9 6 4 4 0 0 17 6 11 12 8 6 0 2 32 12 20 18
3 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 4 3 0 1 13 9 4 9 4 3 0 1 11 5 6 9 8 6 0 2 24 14 10 18
4 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 4 3 1 0 15 10 5 10 4 2 1 1 10 7 3 7 8 5 2 1 25 17 8 17
5 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 1 2 9 7 2 7 3 1 0 2 6 11 -5 3 8 3 1 4 15 18 -3 10
6 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 4 3 1 0 9 3 6 10 4 0 0 4 5 17 -12 0 8 3 1 4 14 20 -6 10
7 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 5 3 0 2 11 7 4 9 3 0 0 3 2 7 -5 0 8 3 0 5 13 14 -1 9
8 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 5 2 1 2 5 12 -7 7 3 0 1 2 4 14 -10 1 8 2 2 4 9 26 -17 8
9 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 1 4 2 13 -11 1 8 0 3 5 3 16 -13 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 1 19 -18 0 5 0 2 3 4 12 -8 2 8 0 2 6 5 31 -26 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 4 2 2 0 27 19 8 8 4 4 0 0 28 11 17 12 8 6 2 0 55 30 25 20
2 TIHANYI FC UTE 3 3 0 0 36 17 19 9 5 3 1 1 36 14 22 10 8 6 1 1 72 31 41 19
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 4 3 0 1 26 12 14 9 4 3 1 0 29 14 15 10 8 6 1 1 55 26 29 19
4 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 4 4 0 0 39 10 29 12 4 0 1 3 17 27 -10 1 8 4 1 3 56 37 19 13
5 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 4 3 0 1 31 20 11 9 4 1 0 3 23 20 3 3 8 4 0 4 54 40 14 12
6 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 5 2 1 2 28 19 9 7 3 1 0 2 11 16 -5 3 8 3 1 4 39 35 4 10
7 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 1 2 19 13 6 7 3 1 0 2 20 23 -3 3 8 3 1 4 39 36 3 10
8 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 2 0 1 6 9 -3 6 5 0 1 4 10 39 -29 1 8 2 1 5 16 48 -32 7
9 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 5 1 1 3 11 29 -18 4 3 0 0 3 6 37 -31 0 8 1 1 6 17 66 -49 4
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 5 40 -35 0 5 0 1 4 8 27 -19 1 8 0 1 7 13 67 -54 1
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 60 - 86 - 2----15 - 12 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
4 - 23 - 43 - 59 - 2----0 - 0-
KASTÉLYDOMBI SE
--8 - 8-3 - 3-8 - 3--8 - 5
AIRNERGY FC
----8 - 211 - 17 - 6--0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
--1 - 8---3 - 0-2 - 1-
REAC SPORTISKOLA SE
-9 - 3--9 - 215 - 2--6 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
4 - 50 - 102 - 10-1 - 1---4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4----8 - 511 - 3--4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
---3 - 8---2 - 14-0 - 18
UTE
-14 - 7--14 - 38 - 7----

Meccsek

KASTÉLYDOMBI SE

2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 03. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 10. 03. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 11. 13. 11:00
Sárvár Aréna
2021. 11. 13. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
AIRNERGY FC
2021. 11. 21. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 11. 28. 17:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 28. 17:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 10. 31. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 10. 31. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
KASTÉLYDOMBI SE
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
UTE
2022. 01. 16. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 30. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 02. 13. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 02. 27. 15:30
Pestszentimrei Sportkastély
2022. 02. 27. 15:30
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 04. 02. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 02. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 10. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
2022. 04. 10. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 30.
Alsónémedi Sportcsarnok
2022. 04. 30.
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
TIHANYI FC

UTE

2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
UTE
2021. 10. 03. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 10. 03. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 13. 20:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
UTE
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 11. 07. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 11. 21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 21. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
UTE
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2021. 12. 05. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 09:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
UTE
2022. 01. 12. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 12. 20:30
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 01. 23. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
AIRNERGY FC
2022. 01. 30. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 01. 30. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
UTE
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 13. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
UTE
2022. 02. 27. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 02. 27. 13:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 04. 03. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 03. 11:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
TIHANYI FC
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
2022. 04. 24. 10:00
UTE Atlétikai Stadion
UTE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 04. 28. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 04. 28. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL