Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 8. forduló

2021.12.18 - 12:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
CSATLÓS ATTILA ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSERNI TAMÁS, BERENDI TAMÁS CSABA
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
40'
20'

Gólok

KISS KRISZTIÁN

14'

1 - 0

 

 

1 - 1

18'

CSETÉNYI LEVENTE
KISS KRISZTIÁN

20'

2 - 1

 

NAGY BARNABÁS

23'

3 - 1

 

 

3 - 2

26'

GULYÁS ISTVÁN
UHERCSÁK ÁDÁM PÁL

30'

4 - 2

 

 

4 - 3

34'

GULYÁS ISTVÁN
NAGY BARNABÁS

36'

5 - 3

 

NAGY BARNABÁS

38'

6 - 3

 

Csapatok

1 VÁRI-KOVÁCS BOTOND
10 PÁLFY RÓBERT
11 GULYÁS ISTVÁN 26'34'
15 TURI BÁLINT
17 HAJDÚ PÉTER ÁKOS 29'
CSERÉK
16 CSETÉNYI LEVENTE 18'
VEZETŐEDZŐ
STÁBTAGOK
DÉVÉNYI MÁRK - Technikai vezető
LÁSZLÓ GÁBOR ZSOLT - Technikai vezető

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 8 6 2 0 55 30 25 20 5.5
2 UTE UTE 8 6 1 1 72 31 41 19 5.5
3 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 8 6 1 1 55 26 29 19 5.5
4 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 8 4 1 3 56 37 19 13 5.6
5 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 8 4 0 4 54 40 14 12 5.4
6 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 8 3 1 4 39 35 4 10 5.6
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 8 3 1 4 39 36 3 10 5.4
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 8 2 1 5 16 48 -32 7 5.5
9 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 8 1 1 6 17 66 -49 4 5.5
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 8 0 1 7 13 67 -54 1 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC UTE 3 3 0 0 20 3 17 9 5 3 1 1 18 7 11 10 8 6 1 1 38 10 28 19
2 TIHANYI FC AIRNERGY FC 4 2 0 2 15 6 9 6 4 4 0 0 17 6 11 12 8 6 0 2 32 12 20 18
3 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 4 3 0 1 13 9 4 9 4 3 0 1 11 5 6 9 8 6 0 2 24 14 10 18
4 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 4 3 1 0 15 10 5 10 4 2 1 1 10 7 3 7 8 5 2 1 25 17 8 17
5 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 1 2 9 7 2 7 3 1 0 2 6 11 -5 3 8 3 1 4 15 18 -3 10
6 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 4 3 1 0 9 3 6 10 4 0 0 4 5 17 -12 0 8 3 1 4 14 20 -6 10
7 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 5 3 0 2 11 7 4 9 3 0 0 3 2 7 -5 0 8 3 0 5 13 14 -1 9
8 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 5 2 1 2 5 12 -7 7 3 0 1 2 4 14 -10 1 8 2 2 4 9 26 -17 8
9 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 1 4 2 13 -11 1 8 0 3 5 3 16 -13 3
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 1 19 -18 0 5 0 2 3 4 12 -8 2 8 0 2 6 5 31 -26 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TIHANYI FC KASTÉLYDOMBI SE 4 2 2 0 27 19 8 8 4 4 0 0 28 11 17 12 8 6 2 0 55 30 25 20
2 TIHANYI FC UTE 3 3 0 0 36 17 19 9 5 3 1 1 36 14 22 10 8 6 1 1 72 31 41 19
3 TIHANYI FC AIRNERGY FC 4 3 0 1 26 12 14 9 4 3 1 0 29 14 15 10 8 6 1 1 55 26 29 19
4 TIHANYI FC REAC SPORTISKOLA SE 4 4 0 0 39 10 29 12 4 0 1 3 17 27 -10 1 8 4 1 3 56 37 19 13
5 TIHANYI FC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 4 3 0 1 31 20 11 9 4 1 0 3 23 20 3 3 8 4 0 4 54 40 14 12
6 TIHANYI FC DUNAÚJVÁROS FUTSAL 5 2 1 2 28 19 9 7 3 1 0 2 11 16 -5 3 8 3 1 4 39 35 4 10
7 TIHANYI FC NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 5 2 1 2 19 13 6 7 3 1 0 2 20 23 -3 3 8 3 1 4 39 36 3 10
8 TIHANYI FC PTE PEAC-B BUILD&TRADE 3 2 0 1 6 9 -3 6 5 0 1 4 10 39 -29 1 8 2 1 5 16 48 -32 7
9 TIHANYI FC SÁRVÁRI FUTSAL 5 1 1 3 11 29 -18 4 3 0 0 3 6 37 -31 0 8 1 1 6 17 66 -49 4
10 TIHANYI FC TIHANYI FC 3 0 0 3 5 40 -35 0 5 0 1 4 8 27 -19 1 8 0 1 7 13 67 -54 1
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 60 - 86 - 2----15 - 12 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
4 - 23 - 43 - 59 - 2----0 - 0-
KASTÉLYDOMBI SE
--8 - 8-3 - 3-8 - 3--8 - 5
AIRNERGY FC
----8 - 211 - 17 - 6--0 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
--1 - 8---3 - 0-2 - 1-
REAC SPORTISKOLA SE
-9 - 3--9 - 215 - 2--6 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
4 - 50 - 102 - 10-1 - 1---4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 4----8 - 511 - 3--4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
---3 - 8---2 - 14-0 - 18
UTE
-14 - 7--14 - 38 - 7----

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL

TIHANYI FC

2022. 02. 17. 20:00
Sárvár Aréna
2022. 02. 17. 20:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
TIHANYI FC
2021. 10. 28. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 28. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2021. 10. 20. 19:00
Football Club Nagykanizsa munkacsarnok
2021. 10. 20. 19:00
Football Club Nagykanizsa munkacsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
TIHANYI FC
2021. 11. 07. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2021. 11. 21. 12:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 11. 21. 12:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
TIHANYI FC
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 12. 09. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
UTE
2021. 12. 05. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 12. 05. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
TIHANYI FC
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2022. 01. 16. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 03. 13. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 03. 13. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
SÁRVÁRI FUTSAL
2022. 03. 24. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2022. 03. 24. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2022. 02. 13. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 02. 20. 12:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 12:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
TIHANYI FC
2022. 02. 27. 12:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 02. 27. 12:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2022. 04. 03. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 04. 03. 11:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
TIHANYI FC
2022. 04. 10. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 04. 10. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 30.
Alsónémedi Sportcsarnok
2022. 04. 30.
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
TIHANYI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->