Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport 12. forduló

2022.02.12 - 18:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Fiú Futsal I. osztály U18 Nyugati csoport

Játékvezető
CSERNI TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÓZAN CSABA, PUSKELY GÁBOR ZSOLT
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

8'

BARNA MÁRK

 

0 - 2

9'

SZTOJKA MÁRK

 

0 - 3

15'

BARNA MÁRK

 

0 - 4

18'

SZTOJKA MÁRK
SZENDRŐDI NOEL

22'

1 - 4

 

 

1 - 5

28'

ENDER GÁBOR

 

1 - 6

39'

SZTOJKA MÁRK

 

1 - 7

39'

SZTOJKA MÁRK

 

1 - 8

40'

KAZMOUZ SUBHI

 

1 - 9

40'

KAZMOUZ SUBHI

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 12 10 1 1 95 34 61 31 6
2 KASTÉLYDOMBI SE KASTÉLYDOMBI SE 12 9 2 1 82 44 38 29 6.2
3 UTE UTE 12 9 1 2 111 45 66 28 5.3
4 SZIGETSZENTMIKLÓSI SC SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 12 7 0 5 80 66 14 21 5.6
5 DUNAÚJVÁROS FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 12 6 1 5 66 54 12 19 5.3
6 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 12 5 1 6 77 66 11 16 5.2
7 NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 12 4 1 7 54 55 -1 13 5.7
8 PTE PEAC-B BUILD&TRADE PTE PEAC-B BUILD&TRADE 12 2 1 9 25 87 -62 7 5.3
9 TIHANYI FC TIHANYI FC 12 1 2 9 23 88 -65 5 5.3
10 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 12 1 2 9 26 100 -74 5 5.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRVÁRI FUTSAL AIRNERGY FC 5 3 0 2 18 6 12 9 7 7 0 0 29 7 22 21 12 10 0 2 47 13 34 30
2 SÁRVÁRI FUTSAL UTE 6 5 0 1 36 8 28 15 6 4 1 1 21 8 13 13 12 9 1 2 57 16 41 28
3 SÁRVÁRI FUTSAL KASTÉLYDOMBI SE 6 4 0 2 18 12 6 12 6 5 0 1 19 7 12 15 12 9 0 3 37 19 18 27
4 SÁRVÁRI FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 5 3 1 1 16 13 3 10 7 4 1 2 20 18 2 13 12 7 2 3 36 31 5 23
5 SÁRVÁRI FUTSAL NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 1 3 10 10 0 7 6 4 0 2 12 13 -1 12 12 6 1 5 22 23 -1 19
6 SÁRVÁRI FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 7 4 0 3 15 12 3 12 5 2 0 3 8 9 -1 6 12 6 0 6 23 21 2 18
7 SÁRVÁRI FUTSAL REAC SPORTISKOLA SE 6 3 1 2 11 12 -1 10 6 1 0 5 14 21 -7 3 12 4 1 7 25 33 -8 13
8 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 6 2 1 3 6 19 -13 7 6 0 2 4 7 27 -20 2 12 2 3 7 13 46 -33 9
9 SÁRVÁRI FUTSAL PTE PEAC-B BUILD&TRADE 7 0 2 5 6 20 -14 2 5 0 1 4 2 13 -11 1 12 0 3 9 8 33 -25 3
10 SÁRVÁRI FUTSAL TIHANYI FC 6 0 1 5 2 24 -22 1 6 0 2 4 4 15 -11 2 12 0 3 9 6 39 -33 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRVÁRI FUTSAL AIRNERGY FC 5 4 0 1 37 13 24 12 7 6 1 0 58 21 37 19 12 10 1 1 95 34 61 31
2 SÁRVÁRI FUTSAL KASTÉLYDOMBI SE 6 3 2 1 41 26 15 11 6 6 0 0 41 18 23 18 12 9 2 1 82 44 38 29
3 SÁRVÁRI FUTSAL UTE 6 5 0 1 68 27 41 15 6 4 1 1 43 18 25 13 12 9 1 2 111 45 66 28
4 SÁRVÁRI FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓSI SC 5 4 0 1 36 24 12 12 7 3 0 4 44 42 2 9 12 7 0 5 80 66 14 21
5 SÁRVÁRI FUTSAL DUNAÚJVÁROS FUTSAL 7 3 1 3 37 33 4 10 5 3 0 2 29 21 8 9 12 6 1 5 66 54 12 19
6 SÁRVÁRI FUTSAL REAC SPORTISKOLA SE 6 4 0 2 45 28 17 12 6 1 1 4 32 38 -6 4 12 5 1 6 77 66 11 16
7 SÁRVÁRI FUTSAL NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB 6 2 1 3 23 20 3 7 6 2 0 4 31 35 -4 6 12 4 1 7 54 55 -1 13
8 SÁRVÁRI FUTSAL PTE PEAC-B BUILD&TRADE 7 2 0 5 15 48 -33 6 5 0 1 4 10 39 -29 1 12 2 1 9 25 87 -62 7
9 SÁRVÁRI FUTSAL TIHANYI FC 6 1 1 4 14 50 -36 4 6 0 1 5 9 38 -29 1 12 1 2 9 23 88 -65 5
10 SÁRVÁRI FUTSAL SÁRVÁRI FUTSAL 6 1 1 4 14 40 -26 4 6 0 1 5 12 60 -48 1 12 1 2 9 26 100 -74 5
 
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
-5 - 60 - 86 - 28 - 4-1 - 10-15 - 12 - 2
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
4 - 23 - 43 - 59 - 2----0 - 04 - 7
KASTÉLYDOMBI SE
3 - 4-8 - 8-3 - 311 - 38 - 3--8 - 5
AIRNERGY FC
----8 - 211 - 17 - 6-11 - 10 - 3
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2 - 142 - 31 - 81 - 12--4 - 10-2 - 1-
REAC SPORTISKOLA SE
-9 - 35 - 91 - 99 - 215 - 2--6 - 3-
SÁRVÁRI FUTSAL
4 - 50 - 102 - 10-1 - 13 - 11--4 - 3-
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
8 - 45 - 4---8 - 511 - 3--4 - 8
HALADÁS VSE
----------
TIHANYI FC
-5 - 42 - 43 - 8--2 - 22 - 14-0 - 18
UTE
-14 - 7-5 - 814 - 38 - 710 - 117 - 1--

Meccsek

REAC SPORTISKOLA SE

2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
2021. 09. 19. 10:00
Pestszentimrei Sportkastély
KASTÉLYDOMBI SE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 06. 16:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 07. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 11. 21. 10:30
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 11. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 12. 05. 13:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 18. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
TIHANYI FC
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2022. 01. 16. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 22. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 01. 29. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 26. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 04. 03.
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 04. 10. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
UTE
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
2022. 04. 24. 11:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC SPORTISKOLA SE
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 05. 01. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
DUNAÚJVÁROS FUTSAL

AIRNERGY FC

2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 09. 19. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
UTE
2021. 10. 28. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 10. 28. 18:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
AIRNERGY FC
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2021. 10. 14. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:00
Alsónémedi Sportcsarnok
KASTÉLYDOMBI SE
AIRNERGY FC
2021. 11. 21. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 21. 18:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
SÁRVÁRI FUTSAL
2021. 11. 28. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
2021. 11. 28. 10:00
Dunaújvárosi Egyetem
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
AIRNERGY FC
2021. 12. 05. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2021. 12. 05. 10:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
AIRNERGY FC
2021. 12. 16. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2021. 12. 16. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
AIRNERGY FC
2022. 01. 23. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
2022. 01. 23. 12:00
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
AIRNERGY FC
2022. 03. 24. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
2022. 03. 24. 19:20
Gyulai István Általános Iskola
AIRNERGY FC
TIHANYI FC
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 12. 18:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
AIRNERGY FC
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 03. 06. 16:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
KASTÉLYDOMBI SE
2022. 03. 27. 11:00
Sárvár Aréna
2022. 03. 27. 11:00
Sárvár Aréna
SÁRVÁRI FUTSAL
AIRNERGY FC
2022. 04. 03. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 04. 03. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
DUNAÚJVÁROS FUTSAL
2022. 04. 19. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 04. 19. 13:00
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2022. 04. 18. 19:15
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
SZIGETSZENTMIKLÓSI SC
AIRNERGY FC
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2022. 05. 01.
Treff Sportcsarnok (Érd)
AIRNERGY FC
PTE PEAC-B BUILD&TRADE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->