Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BUDAPESTI FUTSAL U-15 REGIONÁLIS BAJNOKSÁG 1. forduló

2021.09.26 - 15:30

Budapest, Klebelsberg Kunó Általános Iskola

Budapest

BUDAPESTI FUTSAL U-15 REGIONÁLIS BAJNOKSÁG

Játékvezető
AGÓCS RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KECSKEMÉTI ISTVÁN , KIS PATRIK
HIDEGKÚTI SC U14
ELTE-BEAC
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VS DUNAKESZI VS DUNAKESZI 1 1 0 0 20 3 17 3 17
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 1 1 0 0 10 2 8 3 15
3 TFSE-Bestrong TFSE-Bestrong 1 1 0 0 9 1 8 3 16
4 ÚJPEST FC-220Volt ÚJPEST FC-220Volt 1 1 0 0 8 2 6 3 14
5 GERRZO KFT. GERRZO KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 13
6 HIDEGKÚTI SC U15 HIDEGKÚTI SC U15 1 1 0 0 3 0 3 3 12
7 CSŐ-MONTAGE BFC CSŐ-MONTAGE BFC 1 1 0 0 3 2 1 3 11
8 KISPEST SE KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SZENT PÁL AKADÉMIA HSE SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ARAMIS SE ARAMIS SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 7
11 POSTÁS SE POSTÁS SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 6
12 CSAK A CSEL SE CSAK A CSEL SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 5
13 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 1 0 0 1 2 8 -6 0 4
14 HIDEGKÚTI SC U14 HIDEGKÚTI SC U14 1 0 0 1 2 10 -8 0 2
15 TÁPIÓ SE TÁPIÓ SE 1 0 0 1 1 9 -8 0 3
16 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 1 0 0 1 3 20 -17 0 1
17 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) VS DUNAKESZI 1 1 0 0 13 1 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 13 1 12 3
2 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ÚJPEST FC-220Volt 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
3 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ELTE-BEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
4 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) GERRZO KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
5 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) TFSE-Bestrong 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
6 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ARAMIS SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) HIDEGKÚTI SC U15 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) POSTÁS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) SZABADNAP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSŐ-MONTAGE BFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) TÁPIÓ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) HIDEGKÚTI SC U14 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
16 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
17 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) REAC SPORTISKOLA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 13 -12 0 1 0 0 1 1 13 -12 0
18 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) VS DUNAKESZI 1 1 0 0 20 3 17 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 20 3 17 3
2 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ELTE-BEAC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 2 8 3 1 1 0 0 10 2 8 3
3 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) TFSE-Bestrong 1 1 0 0 9 1 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 1 8 3
4 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ÚJPEST FC-220Volt 1 1 0 0 8 2 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 2 6 3
5 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) GERRZO KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
6 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) HIDEGKÚTI SC U15 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
7 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSŐ-MONTAGE BFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
8 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) SZABADNAP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ARAMIS SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) POSTÁS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
14 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 8 -6 0 1 0 0 1 2 8 -6 0
15 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) HIDEGKÚTI SC U14 1 0 0 1 2 10 -8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 10 -8 0
16 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) TÁPIÓ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 1 0 0 1 1 9 -8 0
17 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) REAC SPORTISKOLA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 20 -17 0 1 0 0 1 3 20 -17 0
18 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ARAMIS SE
--2 - 3---------------
CSAK A CSEL SE
------------------
CSAK A CSEL SE 2
------------------
CSŐ-MONTAGE BFC
------------------
ELTE-BEAC
------------------
GERRZO KFT.
-5 - 1----------------
HIDEGKÚTI SC U14
----2 - 10-------------
HIDEGKÚTI SC U15
----------3 - 0-------
Inárcs VSE
------------------
KISPEST SE
------------------
PÉNZÜGYŐR SE
------------------
POSTÁS SE
------------------
REAC SPORTISKOLA SE
------------------
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
------------------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
------------------
TÁPIÓ SE
------------------
TFSE-Bestrong
---------------9 - 1--
ÚJPEST FC-220Volt
--------------8 - 2---
VS DUNAKESZI
------------20 - 3-----

Meccsek

HIDEGKÚTI SC U14

2021. 09. 26. 15:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 09. 26. 15:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
ELTE-BEAC
2021. 10. 02. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 02. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 10. 10. 10:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 10. 10. 10:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 16. 08:45
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 16. 08:45
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 12. 22. 17:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 12. 22. 17:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
CSAK A CSEL SE
2021. 11. 07. 15:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 07. 15:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
TÁPIÓ SE
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 11. 27. 09:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 11. 27. 09:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
2022. 01. 09. 12:00
Vasas Sportcsarnok
2022. 01. 09. 12:00
Vasas Sportcsarnok
TFSE-Bestrong
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 12. 12. 18:00
PEMÜ Sporttelep (Solymár)
2021. 12. 12. 18:00
PEMÜ Sporttelep (Solymár)
HIDEGKÚTI SC U14
KISPEST SE
2021. 12. 18. 15:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 18. 15:00
Aramis SE Futsal Csarnok
GERRZO KFT.
HIDEGKÚTI SC U14
2022. 01. 29. 17:30
ASI DSE Sportközpont - nem használjuk a kódot
2022. 01. 29. 17:30
ASI DSE Sportközpont - nem használjuk a kódot
HIDEGKÚTI SC U14
ÚJPEST FC-220Volt
2022. 01. 29.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola (új épület)
2022. 01. 29.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola (új épület)
VS DUNAKESZI
HIDEGKÚTI SC U14
2022. 02. 04. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 02. 04. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
HIDEGKÚTI SC U15
2022. 02. 11. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 02. 11. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
CSŐ-MONTAGE BFC
2021. 12. 14. 18:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 14. 18:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HIDEGKÚTI SC U14

ELTE-BEAC

2021. 09. 26. 15:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 09. 26. 15:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
ELTE-BEAC
2021. 10. 03. 11:00
Ludovika Aréna
2021. 10. 03. 11:00
Ludovika Aréna
ELTE-BEAC
ARAMIS SE
2021. 10. 10. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 10. 10. 13:30
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFC
ELTE-BEAC
2021. 12. 12. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 12. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
ELMARDT
ELTE-BEAC
2021. 12. 31.
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
ELTE-BEAC
2021. 10. 31. 11:30
Ludovika Aréna
2021. 10. 31. 11:30
Ludovika Aréna
ELTE-BEAC
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 11. 07. 11:15
Tököl Városi Sportcsarnok
2021. 11. 07. 11:15
Tököl Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
ELTE-BEAC
2021. 11. 14. 11:30
Ludovika Aréna
2021. 11. 14. 11:30
Ludovika Aréna
ELTE-BEAC
CSAK A CSEL SE
2021. 11. 28. 11:30
Ludovika Aréna
2021. 11. 28. 11:30
Ludovika Aréna
ELTE-BEAC
TÁPIÓ SE
2022. 02. 13. 10:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 02. 13. 10:00
Aramis SE Futsal Csarnok
ELTE-BEAC
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
2022. 01. 23. 17:00
Vasas Sportcsarnok
2022. 01. 23. 17:00
Vasas Sportcsarnok
TFSE-Bestrong
ELTE-BEAC
2022. 01. 16. 15:00
Ludovika Aréna
2022. 01. 16. 15:00
Ludovika Aréna
ELTE-BEAC
KISPEST SE
2022. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
GERRZO KFT.
ELTE-BEAC
2022. 02. 06. 15:00
ASI DSE Sportközpont - nem használjuk a kódot
2022. 02. 06. 15:00
ASI DSE Sportközpont - nem használjuk a kódot
ÚJPEST FC-220Volt
ELTE-BEAC
2022. 02. 12. 19:00
Dunakeszi Város Kinizsi Sportközpont
2022. 02. 12. 19:00
Dunakeszi Város Kinizsi Sportközpont
VS DUNAKESZI
ELTE-BEAC
2022. 02. 20. 10:45
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 02. 20. 10:45
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U15
ELTE-BEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL