Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BUDAPESTI FUTSAL U-15 REGIONÁLIS BAJNOKSÁG 2. forduló

2021.10.02 - 12:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

Budapest

BUDAPESTI FUTSAL U-15 REGIONÁLIS BAJNOKSÁG

Játékvezető
SZÜKSÉG JÁTÉKVEZETŐ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
POSTÁS SE
HIDEGKÚTI SC U14
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

TRÁSER ANDRÁS BÁLINT

 

0 - 2

4'

ZEI BENCE

 

0 - 3

5'

ANTAL KRISTÓF

 

0 - 4

7'

ZEI BENCE

 

0 - 5

9'

ZEI BENCE

 

0 - 6

14'

ZEI BENCE

 

0 - 7

15'

TRÁSER ANDRÁS BÁLINT

 

0 - 8

17'

ZEI BENCE
CZIFRA SEBESTYÉN

18'

1 - 8

 

 

1 - 9

22'

TRÁSER ANDRÁS BÁLINT

 

1 - 10

23'

ZEI BENCE

 

1 - 11

23'

TRÁSER ANDRÁS BÁLINT

 

1 - 12

24'

TRÁSER ANDRÁS BÁLINT

 

1 - 13

25'

DÉRI BENJÁMIN

 

1 - 14

25'

TRÁSER ANDRÁS BÁLINT

 

1 - 15

28'

ANTAL KRISTÓF

 

1 - 16

29'

ANTAL KRISTÓF

 

1 - 17

33'

TRÁSER ANDRÁS BÁLINT

 

1 - 18

33'

ZEI BENCE

 

1 - 19

36'

MAGYAR SOMA DOMONKOS

 

1 - 20

38'

DÉRI BENJÁMIN

 

1 - 21

39'

GENEST MAXIMILIAN

 

1 - 22

40'

DÉRI BENJÁMIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VS DUNAKESZI VS DUNAKESZI 2 2 0 0 45 3 42 6 14
2 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 2 0 0 21 5 16 6 8.5
3 CSŐ-MONTAGE BFC CSŐ-MONTAGE BFC 2 2 0 0 13 2 11 6 14
4 HIDEGKÚTI SC U14 HIDEGKÚTI SC U14 2 1 0 1 24 11 13 3 9
5 TFSE-Bestrong TFSE-Bestrong 1 1 0 0 9 1 8 3 14
6 ÚJPEST FC-220Volt ÚJPEST FC-220Volt 2 1 0 1 9 5 4 3 13.5
7 GERRZO KFT. GERRZO KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 10
8 KISPEST SE KISPEST SE 1 1 0 0 6 4 2 3 14
9 HIDEGKÚTI SC U15 HIDEGKÚTI SC U15 2 1 0 1 3 3 0 3 13.5
10 CSAK A CSEL SE CSAK A CSEL SE 2 1 0 1 4 6 -2 3 6.5
11 REAC SPORTISKOLA SE REAC SPORTISKOLA SE 2 1 0 1 6 20 -14 3 5
12 ARAMIS SE ARAMIS SE 2 0 0 2 5 14 -9 0 2.5
13 TÁPIÓ SE TÁPIÓ SE 2 0 0 2 5 15 -10 0 6.5
14 SZENT PÁL AKADÉMIA HSE SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 1 0 0 1 0 10 -10 0 3
15 POSTÁS SE POSTÁS SE 2 0 0 2 1 25 -24 0 6.5
16 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 0 0 2 2 33 -31 0 3.5
17 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) VS DUNAKESZI 1 1 0 0 13 1 12 3 1 1 0 0 10 0 10 3 2 2 0 0 23 1 22 6
2 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ELTE-BEAC 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 10 2 8 6
3 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ÚJPEST FC-220Volt 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 7 0 7 6
4 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSŐ-MONTAGE BFC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 5 1 4 3
5 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) GERRZO KFT. 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
6 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) TFSE-Bestrong 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
7 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) HIDEGKÚTI SC U14 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 1 0 0 8 1 7 3 2 1 0 1 8 6 2 3
8 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) TÁPIÓ SE 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
9 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ARAMIS SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 1 0 1 3 5 -2 3
10 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) HIDEGKÚTI SC U15 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) POSTÁS SE 1 0 0 1 1 8 -7 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 8 -7 1
12 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) REAC SPORTISKOLA SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 13 -12 0 2 0 1 1 1 13 -12 1
13 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) SZABADNAP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
15 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
16 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
17 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 16 -16 0
18 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) VS DUNAKESZI 1 1 0 0 20 3 17 3 1 1 0 0 25 0 25 3 2 2 0 0 45 3 42 6
2 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ELTE-BEAC 1 1 0 0 11 3 8 3 1 1 0 0 10 2 8 3 2 2 0 0 21 5 16 6
3 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSŐ-MONTAGE BFC 1 1 0 0 10 0 10 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 13 2 11 6
4 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) HIDEGKÚTI SC U14 1 0 0 1 2 10 -8 0 1 1 0 0 22 1 21 3 2 1 0 1 24 11 13 3
5 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) TFSE-Bestrong 1 1 0 0 9 1 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 1 8 3
6 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ÚJPEST FC-220Volt 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 9 5 4 3
7 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) GERRZO KFT. 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
8 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) KISPEST SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 4 2 3 1 1 0 0 6 4 2 3
9 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) HIDEGKÚTI SC U15 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3
10 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
11 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) REAC SPORTISKOLA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 3 20 -17 0 2 1 0 1 6 20 -14 3
12 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) SZABADNAP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) ARAMIS SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 3 11 -8 0 2 0 0 2 5 14 -9 0
14 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) TÁPIÓ SE 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 5 15 -10 0
15 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) SZENT PÁL AKADÉMIA HSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 10 -10 0 1 0 0 1 0 10 -10 0
16 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) POSTÁS SE 1 0 0 1 1 22 -21 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 25 -24 0
17 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 1 0 0 1 0 25 -25 0 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 0 2 2 33 -31 0
18 CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) CSAK A CSEL SE 2 (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ARAMIS SE
--2 - 3---------------
CSAK A CSEL SE
----------------3 - 1-
CSAK A CSEL SE 2
------------------
CSŐ-MONTAGE BFC
------------10 - 0-----
ELTE-BEAC
11 - 3-----------------
GERRZO KFT.
-5 - 1----------------
HIDEGKÚTI SC U14
----2 - 10-------------
HIDEGKÚTI SC U15
----------3 - 0-------
Inárcs VSE
------------------
KISPEST SE
------------------
PÉNZÜGYŐR SE
------------------
POSTÁS SE
------1 - 22-----------
REAC SPORTISKOLA SE
-------3 - 0----------
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
------------------
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
-----------------0 - 25
TÁPIÓ SE
---------4 - 6--------
TFSE-Bestrong
---------------9 - 1--
ÚJPEST FC-220Volt
--------------8 - 2---
VS DUNAKESZI
------------20 - 3-----

Meccsek

POSTÁS SE

2021. 12. 31.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 12. 31.
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U15
POSTÁS SE
2021. 10. 02. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 02. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 10. 10. 13:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 10. 10. 13:40
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
POSTÁS SE
2021. 12. 12. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 12. 16:00
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
ELMARDT
ELTE-BEAC
2021. 12. 31.
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 31.
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
ELTE-BEAC
2021. 12. 31.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 12. 31.
Treff Sportcsarnok (Érd)
CSŐ-MONTAGE BFC
POSTÁS SE
2021. 11. 07. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 07. 10:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC SPORTISKOLA SE
POSTÁS SE
2021. 11. 13. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 11. 13. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 12. 31.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
2021. 12. 31.
Balázsovits János Sportcsarnok (Göd)
CSAK A CSEL SE
POSTÁS SE
2021. 12. 31.
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 12. 31.
Treff Sportcsarnok (Érd)
TÁPIÓ SE
POSTÁS SE
2021. 12. 18. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 12. 18. 14:30
Csömöri Sportcsarnok
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
POSTÁS SE
2022. 01. 15. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
2022. 01. 15. 12:00
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
TFSE-Bestrong
2022. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
2022. 06. 30.
Aramis SE Futsal Csarnok
KISPEST SE
POSTÁS SE
2022. 02. 05.
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 05.
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
GERRZO KFT.
2022. 06. 30.
ASI DSE Sportközpont - nem használjuk a kódot
2022. 06. 30.
ASI DSE Sportközpont - nem használjuk a kódot
ÚJPEST FC-220Volt
POSTÁS SE
2022. 02. 19.
Csömöri Sportcsarnok
2022. 02. 19.
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
VS DUNAKESZI

HIDEGKÚTI SC U14

2021. 09. 26. 15:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 09. 26. 15:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
ELTE-BEAC
2021. 10. 02. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 10. 02. 12:30
Csömöri Sportcsarnok
POSTÁS SE
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 10. 10. 10:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 10. 10. 10:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
REAC SPORTISKOLA SE
2021. 10. 16. 08:45
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
2021. 10. 16. 08:45
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 12. 22. 17:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 12. 22. 17:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
CSAK A CSEL SE
2021. 11. 07. 15:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
2021. 11. 07. 15:45
Treff Sportcsarnok (Érd)
TÁPIÓ SE
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 11. 27. 09:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2021. 11. 27. 09:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
SZENT PÁL AKADÉMIA HSE
2022. 01. 09. 12:00
Vasas Sportcsarnok
2022. 01. 09. 12:00
Vasas Sportcsarnok
TFSE-Bestrong
HIDEGKÚTI SC U14
2021. 12. 12. 18:00
PEMÜ Sporttelep (Solymár)
2021. 12. 12. 18:00
PEMÜ Sporttelep (Solymár)
HIDEGKÚTI SC U14
KISPEST SE
2021. 12. 18. 15:00
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 18. 15:00
Aramis SE Futsal Csarnok
GERRZO KFT.
HIDEGKÚTI SC U14
2022. 01. 29. 17:30
ASI DSE Sportközpont - nem használjuk a kódot
2022. 01. 29. 17:30
ASI DSE Sportközpont - nem használjuk a kódot
HIDEGKÚTI SC U14
ÚJPEST FC-220Volt
2022. 01. 29.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola (új épület)
2022. 01. 29.
Dunakeszi Szent István Általános Iskola (új épület)
VS DUNAKESZI
HIDEGKÚTI SC U14
2022. 02. 04. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 02. 04. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
HIDEGKÚTI SC U15
2022. 02. 11. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2022. 02. 11. 19:15
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC U14
CSŐ-MONTAGE BFC
2021. 12. 14. 18:15
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 12. 14. 18:15
Aramis SE Futsal Csarnok
ARAMIS SE
HIDEGKÚTI SC U14
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL