Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U15 2. forduló

2021.12.12 - 14:00

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U15

Játékvezető
STROBL PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BAÁN ATTILA, MÉSZÁROS MÁRK
Credobus Tehetségközpont II.
Dana GYŐRÚJFALU SE
40'
20'

Gólok

BOROS GERGŐ

1'

1 - 0

 

EGERSZEGI DÁNIEL BENCE

12'

2 - 0

 

BOROS GERGŐ

13'

3 - 0

 

 

3 - 1

15'

ROSTA ZSOMBOR

 

3 - 2

18'

TÓTH LÉNÁRD

 

3 - 3

23'

KURDI ZALÁN

 

3 - 4

29'

CAMILLE GABRIEL JOSEPH
BATYANEK BENDEGÚZ

31'

4 - 4

 

FEKETE DOMONKOS

33'

5 - 4

 

HORVÁTH LEVENTE

39'

6 - 4

 

BOROS GERGŐ

40'

7 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont Credobus Tehetségközpont 2 2 0 0 33 7 26 6 8.5
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 20 2 18 6 11
3 Győri Futsal UP. Győri Futsal UP. 2 2 0 0 12 1 11 6 5.5
4 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 2 1 0 1 15 7 8 3 6.5
5 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 2 1 0 1 12 9 3 3 8.5
6 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 0 1 10 7 3 3 7
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 12 14 -2 3 7
8 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 2 1 0 1 7 17 -10 3 6.5
9 Credobus Tehetségközpont II. Credobus Tehetségközpont II. 2 1 0 1 13 24 -11 3 3.5
10 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 4 18 -14 0 3
11 STFK STFK 2 0 0 2 8 23 -15 0 6
12 BŐNY SE BŐNY SE 2 0 0 2 6 23 -17 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BŐNY SE Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 13 4 9 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 18 4 14 6
2 BŐNY SE JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 9 1 8 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 9 1 8 4
3 BŐNY SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 8 1 7 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 8 1 7 4
4 BŐNY SE Győri Futsal UP. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 BŐNY SE PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 6 3 3 3
6 BŐNY SE Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 3 2 3
7 BŐNY SE MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 0 1 5 5 0 3
8 BŐNY SE Credobus Tehetségközpont II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 4 13 -9 0 2 1 0 1 7 15 -8 3
9 BŐNY SE KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 7 -5 1
10 BŐNY SE BŐNY SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 8 -7 0 2 0 1 1 3 10 -7 1
11 BŐNY SE BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 1 1 1 9 -8 1
12 BŐNY SE STFK 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BŐNY SE Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 20 6 14 3 1 1 0 0 13 1 12 3 2 2 0 0 33 7 26 6
2 BŐNY SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 17 2 15 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 20 2 18 6
3 BŐNY SE Győri Futsal UP. 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 9 1 8 3 2 2 0 0 12 1 11 6
4 BŐNY SE JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 15 4 11 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 15 7 8 3
5 BŐNY SE PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 12 3 9 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 1 0 1 12 9 3 3
6 BŐNY SE Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 6 0 6 3 1 0 0 1 4 7 -3 0 2 1 0 1 10 7 3 3
7 BŐNY SE MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 1 9 -8 0 1 1 0 0 11 5 6 3 2 1 0 1 12 14 -2 3
8 BŐNY SE KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 1 13 -12 0 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 7 17 -10 3
9 BŐNY SE Credobus Tehetségközpont II. 1 1 0 0 7 4 3 3 1 0 0 1 6 20 -14 0 2 1 0 1 13 24 -11 3
10 BŐNY SE BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 4 15 -11 0 2 0 0 2 4 18 -14 0
11 BŐNY SE STFK 1 0 0 1 5 11 -6 0 1 0 0 1 3 12 -9 0 2 0 0 2 8 23 -15 0
12 BŐNY SE BŐNY SE 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 2 17 -15 0 2 0 0 2 6 23 -17 0
 
BARÁTI FUTSAL CSE
-----0 - 3-----
BŐNY SE
--------4 - 6--
MÉNFŐCSANAK ESK
----1 - 9------
Credobus Tehetségközpont
---20 - 6-------
Credobus Tehetségközpont II.
------7 - 4----
Győri Futsal UP.
-------3 - 0---
GYŐRSZENTIVÁN SE
-17 - 2---------
Dana GYŐRÚJFALU SE
---------6 - 0-
JÁNOSSOMORJA
15 - 4----------
KÓPHÁZA SE
---1 - 13-------
PETŐHÁZI SE
----------12 - 3
STFK
--5 - 11--------

Meccsek

Credobus Tehetségközpont II.

2021. 10. 24. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Credobus Tehetségközpont II.
2021. 12. 12. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont II.
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 23. 12:00
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 23. 12:00
Nagycenki Sportcsarnok
STFK
Credobus Tehetségközpont II.
2021. 11. 28. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 11. 28. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont II.
Győri Futsal UP.
2022. 02. 19. 11:30
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 19. 11:30
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
Credobus Tehetségközpont II.
2022. 01. 09. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont II.
BŐNY SE
2021. 11. 23. 18:30
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 11. 23. 18:30
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Credobus Tehetségközpont II.
2022. 01. 16. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont II.
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 19. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 19. 15:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont II.
2022. 01. 15. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 15. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont II.
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 29. 10:00
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 29. 10:00
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
Credobus Tehetségközpont II.

Dana GYŐRÚJFALU SE

2021. 12. 18. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 13:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 12. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 12. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont II.
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 09. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Dana GYŐRÚJFALU SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 27. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 15:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 30. 12:00
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 30. 12:00
Nagycenki Sportcsarnok
STFK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 23. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
Győri Futsal UP.
2022. 02. 13. 08:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 13. 08:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 16. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Dana GYŐRÚJFALU SE
BŐNY SE
2022. 01. 07. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 07. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 30. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 12. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 12. 16:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->