Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 1. forduló

2021.12.08 - 16:30

Győr, Lukács Sándor Szakképző Iskola

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
TÓTH-TOLNAY TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABADOS RÓBERT
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

2'

SZŰCS PATRIK PÉTER

 

0 - 2

14'

SZŰCS PATRIK PÉTER
KÁROLY BENDEGÚZ

15'

1 - 2

 

HORVÁTH ZOLTÁN NORBERT

16'

2 - 2

 

VIRÁG ZALÁN

17'

3 - 2

 

 

3 - 3

18'

SZŰCS PATRIK PÉTER
KÁROLY BENDEGÚZ

22'

4 - 3

 

 

4 - 4

23'

ROZS RENÁTÓ

 

4 - 5

34'

ROZS RENÁTÓ

 

4 - 6

35'

SZŰCS PATRIK PÉTER
MEIZNER RAJMUND

35'

5 - 6

 

 

5 - 7

36'

REIZER BENCE
CSERI MARTIN LEVENTE

36'

6 - 7

 

 

6 - 8

37'

ROZS RENÁTÓ

 

6 - 9

40'

SOMOGYI ÁBEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 12 6 6 3 12
2 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 1 1 0 0 9 6 3 3 10
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 3 0 3 3 13
4 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 11
5 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 10 8 2 3 9
6 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  1 1 0 0 5 4 1 3 8
7 BŐNY SE BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 6
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 1 0 0 1 8 10 -2 0 5
10 LDSE LDSE 1 0 0 1 6 9 -3 0 2
11 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 4
12 ABDA SC ABDA SC 1 0 0 1 6 12 -6 0 1
13 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 1 0 0 1 0 3 -3 -3 3 Büntetőpont: -3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 JÁNOSSOMORJA GYŐRSZENTIVÁN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
2 JÁNOSSOMORJA Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
3 JÁNOSSOMORJA PETŐHÁZI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
4 JÁNOSSOMORJA LDSE 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
5 JÁNOSSOMORJA MÉNFŐCSANAK ESK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
6 JÁNOSSOMORJA BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 JÁNOSSOMORJA Dana GYŐRÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 JÁNOSSOMORJA KÓPHÁZA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 JÁNOSSOMORJA BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 JÁNOSSOMORJA HEGYESHALMI SC 1931 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
11 JÁNOSSOMORJA PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 JÁNOSSOMORJA ABDA SC 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
13 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 -2 1 0 1 0 0 0 0 -2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 JÁNOSSOMORJA GYŐRSZENTIVÁN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 6 6 3 1 1 0 0 12 6 6 3
2 JÁNOSSOMORJA MÉNFŐCSANAK ESK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 6 3 3 1 1 0 0 9 6 3 3
3 JÁNOSSOMORJA Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
4 JÁNOSSOMORJA KÓPHÁZA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
5 JÁNOSSOMORJA PETŐHÁZI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 10 8 2 3 1 1 0 0 10 8 2 3
6 JÁNOSSOMORJA Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 4 1 3 1 1 0 0 5 4 1 3
7 JÁNOSSOMORJA BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 JÁNOSSOMORJA PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
9 JÁNOSSOMORJA HEGYESHALMI SC 1931 1 0 0 1 8 10 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 8 10 -2 0
10 JÁNOSSOMORJA LDSE 1 0 0 1 6 9 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 6 9 -3 0
11 JÁNOSSOMORJA BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 JÁNOSSOMORJA ABDA SC 1 0 0 1 6 12 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 6 12 -6 0
13 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 -3 1 0 0 1 0 3 -3 -3
 
ABDA SC
----6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
--------0 - 3---
BŐNY SE
------------
MÉNFŐCSANAK ESK
------------
Credobus Tehetségközpont
------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
------------
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0----
HEGYESHALMI SC 1931
-----------8 - 10
JÁNOSSOMORJA
------------
KÓPHÁZA SE
------------
LDSE
---6 - 9--------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-------
PETŐHÁZI SE
------------

Meccsek

LDSE

2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
LDSE
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
LDSE
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
LDSE
2022. 02. 07. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 07. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE

MÉNFŐCSANAK ESK

2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
KÓPHÁZA SE
2021. 11. 30. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 11. 30. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 19. 15:30
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
HEGYESHALMI SC 1931
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->