Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 2. forduló

2021.11.27 - 17:30

Mosonszolnok, Mosonszolnoki Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
VADÁSZ CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
STROBL PÉTER, BAÁN ATTILA
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
40'
20'

Gólok

GLASER LEVENTE

5'

1 - 0

 

 

1 - 1

7'

SZENDERÁK SZABOLCS

 

1 - 2

11'

SZABÓ MÁRTON

 

1 - 3

15'

GŐSI BENEDEK

 

1 - 4

18'

SZABÓ MÁRTON

 

1 - 5

21'

GŐSI BENEDEK

 

1 - 6

22'

GŐSI BENEDEK

 

1 - 7

22'

NÁDASI ISTVÁN KRISTÓF

 

1 - 8

25'

KERTÉSZ ÁDÁM

 

1 - 9

25'

SZABÓ MÁRTON
SZŐKE DAMJÁN

26'

2 - 9

 

 

2 - 10

27'

BOGÁR BENCE

 

2 - 11

27'

GŐSI BENEDEK

 

2 - 12

28'

BOGÁR BENCE

 

2 - 13

30'

BOGÁR BENCE
GLASER LEVENTE

33'

3 - 13

 

TAKÁCS PATRIK NORBERT

33'

4 - 13

 

GLASER LEVENTE

36'

5 - 13

 

 

5 - 14

37'

KERTÉSZ ÁDÁM

 

5 - 15

38'

GŐSI BENEDEK

 

5 - 16

40'

NÁDASI ISTVÁN KRISTÓF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  2 2 0 0 21 9 12 6 10.5
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 19 10 9 6 12
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 10 5 5 6 7
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 14 10 4 6 11
5 BŐNY SE BŐNY SE 1 1 0 0 9 3 6 3 7
6 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 6.5
7 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 2 1 0 1 6 9 -3 3 8
8 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 2 1 0 1 10 4 6 0 8 Büntetőpont: -3
9 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 1
10 LDSE LDSE 2 0 0 2 8 13 -5 0 5
11 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 4 10 -6 0 4.5
12 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 13 26 -13 0 2.5
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 7 22 -15 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 6 4 2 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 11 5 6 6
2 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 5 3 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
5 ABDA SC BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 ABDA SC LDSE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 0 0 0 -2 2 1 1 0 4 0 4 1
8 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 6 8 -2 1
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
11 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 4 8 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
13 ABDA SC ABDA SC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 21 9 12 6 2 2 0 0 21 9 12 6
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 4 3 3 1 1 0 0 12 6 6 3 2 2 0 0 19 10 9 6
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 7 5 2 3 2 2 0 0 10 5 5 6
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 10 8 2 3 2 2 0 0 14 10 4 6
5 ABDA SC BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 3 6 3 1 1 0 0 9 3 6 3
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 5 7 -2 0 1 1 0 0 9 6 3 3 2 1 0 1 14 13 1 3
7 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 3 9 -6 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 6 9 -3 3
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 10 1 9 3 1 0 0 1 0 3 -3 -3 2 1 0 1 10 4 6 0
9 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
10 ABDA SC LDSE 1 0 0 1 6 9 -3 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 8 13 -5 0
11 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 4 7 -3 0 2 0 0 2 4 10 -6 0
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 13 26 -13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 13 26 -13 0
13 ABDA SC ABDA SC 1 0 0 1 6 12 -6 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 0 2 7 22 -15 0
 
ABDA SC
----6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
--------0 - 3---
BŐNY SE
------------
MÉNFŐCSANAK ESK
-----5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4----------
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0----
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16------8 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-----------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9---------
LDSE
---6 - 9--------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-------
PETŐHÁZI SE
----------4 - 2-

Meccsek

HEGYESHALMI SC 1931

2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 04. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 11. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 11. 19:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 12:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
HEGYESHALMI SC 1931

Credobus Tehetségközpont

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->