Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 2. forduló

2022.02.20 - 10:30

Ikrény, Ikrényi Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
TÓTH-TOLNAY ANNAMÁRIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH-TOLNAY TAMÁS
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
40'
20'

Gólok

ROZSOS FERENC

3'

1 - 0

 

GÁL GÁBOR PÉTER

8'

2 - 0

 

ROZSOS FERENC

10'

3 - 0

 

ROZSOS FERENC

20'

4 - 0

 

FARKAS GERGŐ

22'

5 - 0

 

TESCH ZOLTÁN

25'

6 - 0

 

FARKAS GERGŐ

32'

7 - 0

 

GÁL GÁBOR PÉTER

32'

8 - 0

 

 

8 - 1

34'

JENEI BALÁZS
TESCH ZOLTÁN

38'

9 - 1

 

DOMONKOS SZABOLCS

40'

10 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  2 2 0 0 21 9 12 6 10.5
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 19 10 9 6 12
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 10 5 5 6 7
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 14 10 4 6 11
5 BŐNY SE BŐNY SE 1 1 0 0 9 3 6 3 7
6 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 6.5
7 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 2 1 0 1 6 9 -3 3 8
8 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 2 1 0 1 10 4 6 0 8 Büntetőpont: -3
9 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 1
10 LDSE LDSE 2 0 0 2 8 13 -5 0 5
11 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 4 10 -6 0 4.5
12 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 13 26 -13 0 2.5
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 7 22 -15 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 6 4 2 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 11 5 6 6
2 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 5 3 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
5 ABDA SC BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 ABDA SC LDSE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 0 0 0 -2 2 1 1 0 4 0 4 1
8 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 6 8 -2 1
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
11 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 4 8 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
13 ABDA SC ABDA SC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 21 9 12 6 2 2 0 0 21 9 12 6
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 4 3 3 1 1 0 0 12 6 6 3 2 2 0 0 19 10 9 6
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 7 5 2 3 2 2 0 0 10 5 5 6
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 10 8 2 3 2 2 0 0 14 10 4 6
5 ABDA SC BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 3 6 3 1 1 0 0 9 3 6 3
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 5 7 -2 0 1 1 0 0 9 6 3 3 2 1 0 1 14 13 1 3
7 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 3 9 -6 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 6 9 -3 3
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 10 1 9 3 1 0 0 1 0 3 -3 -3 2 1 0 1 10 4 6 0
9 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
10 ABDA SC LDSE 1 0 0 1 6 9 -3 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 8 13 -5 0
11 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 4 7 -3 0 2 0 0 2 4 10 -6 0
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 13 26 -13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 13 26 -13 0
13 ABDA SC ABDA SC 1 0 0 1 6 12 -6 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 0 2 7 22 -15 0
 
ABDA SC
----6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
--------0 - 3---
BŐNY SE
------------
MÉNFŐCSANAK ESK
-----5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4----------
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0----
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16------8 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-----------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9---------
LDSE
---6 - 9--------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-------
PETŐHÁZI SE
----------4 - 2-

Meccsek

JÁNOSSOMORJA

2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
BŐNY SE
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE

ABDA SC

2021. 12. 18. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 18. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
ABDA SC
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
ABDA SC
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 12. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
KÓPHÁZA SE
ABDA SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->