Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 2. forduló

2022.01.23 - 14:30

Hegykő, Hegykői Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
BAÁN ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZÉKELY ANDRÁS, GULYÁS IMRE
KÓPHÁZA SE
BŐNY SE
40'
20'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  2 2 0 0 21 9 12 6 10.5
2 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 19 10 9 6 12
3 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 10 5 5 6 7
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 14 10 4 6 11
5 BŐNY SE BŐNY SE 1 1 0 0 9 3 6 3 7
6 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 6.5
7 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 2 1 0 1 6 9 -3 3 8
8 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 2 1 0 1 10 4 6 0 8 Büntetőpont: -3
9 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 1
10 LDSE LDSE 2 0 0 2 8 13 -5 0 5
11 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 4 10 -6 0 4.5
12 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 13 26 -13 0 2.5
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 7 22 -15 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 6 4 2 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 11 5 6 6
2 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 5 3 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
5 ABDA SC BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 ABDA SC LDSE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
7 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 1 0 0 0 0 -2 2 1 1 0 4 0 4 1
8 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 6 8 -2 1
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
11 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 4 8 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
13 ABDA SC ABDA SC 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 9 -8 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 21 9 12 6 2 2 0 0 21 9 12 6
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 4 3 3 1 1 0 0 12 6 6 3 2 2 0 0 19 10 9 6
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 7 5 2 3 2 2 0 0 10 5 5 6
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 10 8 2 3 2 2 0 0 14 10 4 6
5 ABDA SC BŐNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 3 6 3 1 1 0 0 9 3 6 3
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 5 7 -2 0 1 1 0 0 9 6 3 3 2 1 0 1 14 13 1 3
7 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 3 9 -6 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 6 9 -3 3
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 10 1 9 3 1 0 0 1 0 3 -3 -3 2 1 0 1 10 4 6 0
9 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 5 -1 0
10 ABDA SC LDSE 1 0 0 1 6 9 -3 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 8 13 -5 0
11 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 4 7 -3 0 2 0 0 2 4 10 -6 0
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 2 0 0 2 13 26 -13 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 13 26 -13 0
13 ABDA SC ABDA SC 1 0 0 1 6 12 -6 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 2 0 0 2 7 22 -15 0
 
ABDA SC
----6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
--------0 - 3---
BŐNY SE
------------
MÉNFŐCSANAK ESK
-----5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4----------
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0----
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16------8 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-----------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9---------
LDSE
---6 - 9--------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-------
PETŐHÁZI SE
----------4 - 2-

Meccsek

KÓPHÁZA SE

2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
BŐNY SE
2021. 12. 11. 14:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 11. 14:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 06. 18:00
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
KÓPHÁZA SE
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 16. 12:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 18. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
LDSE
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 22. 11:30
Fertőszentmiklósi SE
KÓPHÁZA SE
ABDA SC

BŐNY SE

2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 23. 14:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
BŐNY SE
2021. 11. 29. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 11. 29. 19:15
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
BŐNY SE
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
BŐNY SE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 29. 18:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
BŐNY SE
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 14:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
HEGYESHALMI SC 1931
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
BŐNY SE
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->