Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 3. forduló

2022.02.26 - 10:00

Győrújbarát, Győrújbaráti Sportcsarnok

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BARÁTI FUTSAL CSE
JÁNOSSOMORJA
40'
13'
27'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  3 3 0 0 29 13 16 9 10
2 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 3 0 0 24 8 16 9 5
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 23 11 12 9 10.7
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 0 1 34 14 20 6 8.7
5 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 3 2 0 1 17 24 -7 6 7.3
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 3 2 0 1 13 4 9 3 9 Büntetőpont: -3
7 BŐNY SE BŐNY SE 2 1 0 1 10 7 3 3 5.5
8 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 2 1 0 1 6 9 -3 3 9.5
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 5.3
10 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 0 2 4 8 -4 0 5
11 LDSE LDSE 3 0 0 3 12 21 -9 0 3.3
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 0 3 4 13 -9 0 5.7
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 8 42 -34 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 12 2 10 9 3 3 0 0 12 2 10 9
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 6 4 2 3 2 2 0 0 7 2 5 6 3 3 0 0 13 6 7 9
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 1 0 8 2 6 4 1 1 0 0 5 3 2 3 3 2 1 0 13 5 8 7
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 1 0 14 4 10 4 3 1 1 1 17 9 8 4
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 6 11 -5 3 3 1 1 1 6 11 -5 4
6 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 4 0 3
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 2 0 0 0 0 -1 3 1 2 0 4 0 4 2
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 4 6 -2 0 3 0 2 1 4 6 -2 2
10 ABDA SC LDSE 2 0 1 1 3 8 -5 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 3 8 -5 2
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 5 11 -6 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 2 16 -14 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 2 20 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 29 13 16 9 3 3 0 0 29 13 16 9
2 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 17 3 14 6 1 1 0 0 7 5 2 3 3 3 0 0 24 8 16 9
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 4 3 3 2 2 0 0 16 7 9 6 3 3 0 0 23 11 12 9
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 5 7 -2 0 2 2 0 0 29 7 22 6 3 2 0 1 34 14 20 6
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 13 22 -9 3 3 2 0 1 17 24 -7 6
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 10 1 9 3 2 1 0 1 3 3 0 0 3 2 0 1 13 4 9 3
7 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 9 3 6 3 2 1 0 1 10 7 3 3
8 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 3 9 -6 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 6 9 -3 3
9 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 16 26 -10 3
10 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
11 ABDA SC LDSE 2 0 0 2 10 17 -7 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 12 21 -9 0
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 0 1 4 7 -3 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 7 32 -25 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 8 42 -34 0
 
ABDA SC
--1 - 20-6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3---
BŐNY SE
----1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-----5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4----------
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0---14 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-----------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9---------
LDSE
---6 - 94 - 8-------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-------
PETŐHÁZI SE
----------4 - 2-

Meccsek

BARÁTI FUTSAL CSE

2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 25. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 10. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 10. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 16. 21:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 14. 19:50
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 02. 05. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 13. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
ABDA SC
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 22. 19:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
BARÁTI FUTSAL CSE

JÁNOSSOMORJA

2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 02. 20. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
ABDA SC
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 26. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 05. 13:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
BŐNY SE
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 14:30
Nagycenki Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 23. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 17:00
Ikrényi Sportcsarnok
JÁNOSSOMORJA
MÉNFŐCSANAK ESK
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 30. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PÁZMÁNDFALU KSE
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 12. 28. 17:00
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
JÁNOSSOMORJA
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->