Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 3. forduló

2021.12.18 - 14:30

Lipót, Lipót SE Pékség sportkomplexuma

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
GULYÁS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOMBI ISTVÁN, HORVÁTH RICHÁRD
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
40'
20'

Gólok

KOVÁCS DÁVID

1'

1 - 0

 

TÓTH BENJÁMIN PATRIK

4'

2 - 0

 

VINGLER LÁSZLÓ

10'

3 - 0

 

VINGLER LÁSZLÓ

11'

4 - 0

 

NAGY MÁTÉ

12'

5 - 0

 

TÓTH BENJÁMIN PATRIK

13'

6 - 0

 

 

6 - 1

14'

BORSETZKI MARCELL

 

6 - 2

16'

BOROSS MÁRK
VINGLER LÁSZLÓ

17'

7 - 2

 

VINGLER LÁSZLÓ

19'

8 - 2

 

 

8 - 3

25'

BORSETZKI MARCELL
VINGLER LÁSZLÓ

26'

9 - 3

 

TÓTH BENJÁMIN PATRIK

27'

10 - 3

 

VINGLER LÁSZLÓ

27'

11 - 3

 

NAGY MÁTÉ

28'

12 - 3

 

TÓTH BENJÁMIN PATRIK

28'

13 - 3

 

VINGLER LÁSZLÓ

30'

14 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  3 3 0 0 29 13 16 9 10
2 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 3 0 0 24 8 16 9 5
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 23 11 12 9 10.7
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 0 1 34 14 20 6 8.7
5 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 3 2 0 1 17 24 -7 6 7.3
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 3 2 0 1 13 4 9 3 9 Büntetőpont: -3
7 BŐNY SE BŐNY SE 2 1 0 1 10 7 3 3 5.5
8 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 2 1 0 1 6 9 -3 3 9.5
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 5.3
10 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 0 2 4 8 -4 0 5
11 LDSE LDSE 3 0 0 3 12 21 -9 0 3.3
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 0 3 4 13 -9 0 5.7
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 8 42 -34 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 12 2 10 9 3 3 0 0 12 2 10 9
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 6 4 2 3 2 2 0 0 7 2 5 6 3 3 0 0 13 6 7 9
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 1 0 8 2 6 4 1 1 0 0 5 3 2 3 3 2 1 0 13 5 8 7
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 1 0 14 4 10 4 3 1 1 1 17 9 8 4
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 6 11 -5 3 3 1 1 1 6 11 -5 4
6 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 4 0 3
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 2 0 0 0 0 -1 3 1 2 0 4 0 4 2
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 4 6 -2 0 3 0 2 1 4 6 -2 2
10 ABDA SC LDSE 2 0 1 1 3 8 -5 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 3 8 -5 2
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 5 11 -6 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 2 16 -14 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 2 20 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 29 13 16 9 3 3 0 0 29 13 16 9
2 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 17 3 14 6 1 1 0 0 7 5 2 3 3 3 0 0 24 8 16 9
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 4 3 3 2 2 0 0 16 7 9 6 3 3 0 0 23 11 12 9
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 5 7 -2 0 2 2 0 0 29 7 22 6 3 2 0 1 34 14 20 6
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 13 22 -9 3 3 2 0 1 17 24 -7 6
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 10 1 9 3 2 1 0 1 3 3 0 0 3 2 0 1 13 4 9 3
7 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 9 3 6 3 2 1 0 1 10 7 3 3
8 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 3 9 -6 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 6 9 -3 3
9 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 16 26 -10 3
10 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
11 ABDA SC LDSE 2 0 0 2 10 17 -7 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 12 21 -9 0
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 0 1 4 7 -3 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 7 32 -25 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 8 42 -34 0
 
ABDA SC
--1 - 20-6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3---
BŐNY SE
----1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-----5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4----------
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0---14 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-----------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9---------
LDSE
---6 - 94 - 8-------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-------
PETŐHÁZI SE
----------4 - 2-

Meccsek

Dana GYŐRÚJFALU SE

2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
LDSE
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 04. 18:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 04. 18:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Dana GYŐRÚJFALU SE

PETŐHÁZI SE

2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 08. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
PETŐHÁZI SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
LDSE
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 05. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
ABDA SC
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
2022. 02. 27. 10:00
Győrújbaráti Sportcsarnok
BARÁTI FUTSAL CSE
PETŐHÁZI SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 12. 12. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
BŐNY SE
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
2022. 02. 05. 13:00
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 09. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 09. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 01. 29. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 16. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
2022. 01. 23. 10:00
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
PÁZMÁNDFALU KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->