Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 3. forduló

2021.12.16 - 16:30

Győr, Lukács Sándor Szakképző Iskola

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
TÓTH-TOLNAY TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GULYÁS IMRE, KOLOZSVÁRI NORBERT
LDSE
Credobus Tehetségközpont
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

6'

FÖRDŐS DAMJÁN

 

0 - 2

9'

CSÓKA BOTOND

 

0 - 3

10'

MAYER MARCELL

 

0 - 4

15'

MAYER MARCELL

 

0 - 5

16'

TÓTH KRISTÓF

 

0 - 6

21'

MAYER MARCELL
CSERI MARTIN LEVENTE

29'

1 - 6

 

HOLLÓS LEVENTE

31'

2 - 6

 

 

2 - 7

32'

FÖRDŐS DAMJÁN
KÁROLY BENDEGÚZ

33'

3 - 7

 

FORGÓ PATRIK ATTILA

34'

4 - 7

 

 

4 - 8

37'

KOVÁCS FÁBIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  3 3 0 0 29 13 16 9 10
2 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 3 3 0 0 24 8 16 9 5
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 3 0 0 23 11 12 9 10.7
4 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 0 1 34 14 20 6 8.7
5 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 3 2 0 1 17 24 -7 6 7.3
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 3 2 0 1 13 4 9 3 9 Büntetőpont: -3
7 BŐNY SE BŐNY SE 2 1 0 1 10 7 3 3 5.5
8 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 2 1 0 1 6 9 -3 3 9.5
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 5.3
10 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 2 0 0 2 4 8 -4 0 5
11 LDSE LDSE 3 0 0 3 12 21 -9 0 3.3
12 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 3 0 0 3 4 13 -9 0 5.7
13 ABDA SC ABDA SC 3 0 0 3 8 42 -34 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 12 2 10 9 3 3 0 0 12 2 10 9
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 6 4 2 3 2 2 0 0 7 2 5 6 3 3 0 0 13 6 7 9
3 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 1 0 8 2 6 4 1 1 0 0 5 3 2 3 3 2 1 0 13 5 8 7
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 1 0 14 4 10 4 3 1 1 1 17 9 8 4
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 6 11 -5 3 3 1 1 1 6 11 -5 4
6 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 0 1 4 4 0 3
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 4 0 4 3 2 0 2 0 0 0 0 -1 3 1 2 0 4 0 4 2
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 4 6 -2 0 3 0 2 1 4 6 -2 2
10 ABDA SC LDSE 2 0 1 1 3 8 -5 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 3 8 -5 2
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 5 11 -6 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 2 16 -14 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 2 20 -18 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 0 0 0 0 0 0 0 0 3 3 0 0 29 13 16 9 3 3 0 0 29 13 16 9
2 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 17 3 14 6 1 1 0 0 7 5 2 3 3 3 0 0 24 8 16 9
3 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 7 4 3 3 2 2 0 0 16 7 9 6 3 3 0 0 23 11 12 9
4 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 0 1 5 7 -2 0 2 2 0 0 29 7 22 6 3 2 0 1 34 14 20 6
5 ABDA SC PETŐHÁZI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 13 22 -9 3 3 2 0 1 17 24 -7 6
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 1 1 0 0 10 1 9 3 2 1 0 1 3 3 0 0 3 2 0 1 13 4 9 3
7 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 1 0 0 9 3 6 3 2 1 0 1 10 7 3 3
8 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 3 9 -6 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 6 9 -3 3
9 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 16 26 -10 3
10 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 1 0 0 1 4 5 -1 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 4 8 -4 0
11 ABDA SC LDSE 2 0 0 2 10 17 -7 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 12 21 -9 0
12 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 1 0 0 1 4 7 -3 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 7 32 -25 0 1 0 0 1 1 10 -9 0 3 0 0 3 8 42 -34 0
 
ABDA SC
--1 - 20-6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3---
BŐNY SE
----1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-----5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
------------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4----------
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0---14 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-----------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9---------
LDSE
---6 - 94 - 8-------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-------
PETŐHÁZI SE
----------4 - 2-

Meccsek

LDSE

2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 08. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
2021. 11. 28. 13:30
Fertőszentmiklósi SE
PETŐHÁZI SE
LDSE
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
PÁZMÁNDFALU KSE
LDSE
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
HEGYESHALMI SC 1931
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
LDSE
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 02. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
ABDA SC
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 18. 19:00
Lukács Sándor Szakképző Iskola
BARÁTI FUTSAL CSE
LDSE
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 01. 06. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
BŐNY SE
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
2022. 01. 29. 11:30
Hegykői Sportcsarnok
KÓPHÁZA SE
LDSE
2022. 02. 07. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2022. 02. 07. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 02. 12. 10:30
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJA
LDSE

Credobus Tehetségközpont

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->