Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Futsal U17 4. forduló

2021.10.24 - 09:00

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna Mosonmagyaróvár (UFM Aréna)

Győr-Moson-Sopron

Futsal U17

Játékvezető
TÓTH-TOLNAY ANNAMÁRIA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH-TOLNAY TAMÁS
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

3'

KOVÁTS BOLDIZSÁR
ERDŐS BENEDEK GYULA

5'

1 - 1

 

RADITS DOMINIK

8'

2 - 1

 

SZABÓ BOTOND

9'

3 - 1

 

KOVÁCS DÁVID

11'

4 - 1

 

 

4 - 2

13'

PUSZTAI GERGŐ
RADITS DOMINIK

14'

5 - 2

 

MAYER MARCELL

16'

6 - 2

 

CSÓKA BOTOND

17'

7 - 2

 

MAYER MARCELL

18'

8 - 2

 

LESZKOVICH DÁVID

20'

9 - 2

 

MOGYORÓSI BENCE

20'

10 - 2

 

SZABÓ BOTOND

21'

11 - 2

 

MAYER MARCELL

22'

12 - 2

 

LESZKOVICH DÁVID

26'

13 - 2

 

LESZKOVICH DÁVID

26'

14 - 2

 

CSÓKA BOTOND

28'

15 - 2

 

MAYER MARCELL

29'

16 - 2

 

FÖRDŐS DAMJÁN

30'

17 - 2

 

KOVÁCS BENDEGÚZ

36'

18 - 2

 

KOVÁCS BENDEGÚZ

36'

19 - 2

 

FÖRDŐS DAMJÁN

38'

20 - 2

 

KOVÁCS BENDEGÚZ

39'

21 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 4 0 0 49 13 36 12 10.3
2 Credobus Tehetségközpont  Credobus Tehetségközpont  4 4 0 0 50 15 35 12 8.5
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 4 3 0 1 43 20 23 9 10.3
4 PETŐHÁZI SE PETŐHÁZI SE 4 3 0 1 29 24 5 9 9.8
5 Dana GYŐRÚJFALU SE Dana GYŐRÚJFALU SE 4 3 0 1 26 29 -3 9 3.8
6 JÁNOSSOMORJA JÁNOSSOMORJA 4 2 1 1 20 11 9 4 9 Büntetőpont: -3
7 BŐNY SE BŐNY SE 3 1 1 1 17 14 3 4 5.7
8 PÁZMÁNDFALU KSE PÁZMÁNDFALU KSE 3 1 0 2 10 9 1 3 7.7
9 HEGYESHALMI SC 1931 HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 4.7
10 KÓPHÁZA SE KÓPHÁZA SE 3 1 0 2 8 35 -27 3 6.3
11 BARÁTI FUTSAL CSE BARÁTI FUTSAL CSE 4 0 0 4 10 22 -12 0 5
12 LDSE LDSE 4 0 0 4 13 27 -14 0 4.3
13 ABDA SC ABDA SC 4 0 0 4 8 54 -46 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 10 2 8 3 3 3 0 0 12 2 10 9 4 4 0 0 22 4 18 12
2 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 17 6 11 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 24 8 16 12
3 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 1 1 0 6 0 6 4 2 1 0 1 6 11 -5 3 4 2 1 1 12 11 1 7
4 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 1 1 0 8 2 6 4 2 1 0 1 7 13 -6 3 4 2 1 1 15 15 0 7
5 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 5 4 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 8 5 3 6
6 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 7 9 -2 1 2 1 1 0 14 4 10 4 4 1 2 1 21 13 8 5
7 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 5 3 2 4 3 1 1 1 6 5 1 4
8 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 7 3 4 4 2 0 2 0 0 0 0 -1 4 1 3 0 7 3 4 3
9 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 8 10 -2 1 4 0 3 1 8 10 -2 3
10 ABDA SC LDSE 2 0 1 1 3 8 -5 1 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 0 2 2 4 12 -8 2
11 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 11 -9 1 3 0 1 2 2 13 -11 1
12 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 0 0 3 5 11 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 5 11 -6 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 2 16 -14 0 2 0 0 2 0 10 -10 0 4 0 0 4 2 26 -24 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ABDA SC GYŐRSZENTIVÁN SE 2 2 0 0 33 6 27 6 2 2 0 0 16 7 9 6 4 4 0 0 49 13 36 12
2 ABDA SC Credobus Tehetségközpont 1 1 0 0 21 2 19 3 3 3 0 0 29 13 16 9 4 4 0 0 50 15 35 12
3 ABDA SC MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 0 1 14 13 1 3 2 2 0 0 29 7 22 6 4 3 0 1 43 20 23 9
4 ABDA SC PETŐHÁZI SE 2 2 0 0 16 2 14 6 2 1 0 1 13 22 -9 3 4 3 0 1 29 24 5 9
5 ABDA SC Dana GYŐRÚJFALU SE 2 2 0 0 17 3 14 6 2 1 0 1 9 26 -17 3 4 3 0 1 26 29 -3 9
6 ABDA SC JÁNOSSOMORJA 2 1 1 0 17 8 9 4 2 1 0 1 3 3 0 0 4 2 1 1 20 11 9 4
7 ABDA SC BŐNY SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 1 0 16 10 6 4 3 1 1 1 17 14 3 4
8 ABDA SC PÁZMÁNDFALU KSE 2 1 0 1 10 6 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 10 9 1 3
9 ABDA SC HEGYESHALMI SC 1931 3 1 0 2 16 26 -10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 16 26 -10 3
10 ABDA SC KÓPHÁZA SE 1 0 0 1 3 9 -6 0 2 1 0 1 5 26 -21 3 3 1 0 2 8 35 -27 3
11 ABDA SC BARÁTI FUTSAL CSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 2 0 0 2 10 16 -6 0 4 0 0 4 10 22 -12 0
12 ABDA SC LDSE 2 0 0 2 10 17 -7 0 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 0 0 4 13 27 -14 0
13 ABDA SC ABDA SC 2 0 0 2 7 32 -25 0 2 0 0 2 1 22 -21 0 4 0 0 4 8 54 -46 0
 
ABDA SC
--1 - 20-6 - 12-------
BARÁTI FUTSAL CSE
-------0 - 30 - 3---
BŐNY SE
----1 - 4-------
MÉNFŐCSANAK ESK
-9 - 6---5 - 7------
Credobus Tehetségközpont
-----21 - 2------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-7 - 4------26 - 2---
Dana GYŐRÚJFALU SE
-------3 - 0---14 - 3
HEGYESHALMI SC 1931
----5 - 16-----3 - 08 - 10
JÁNOSSOMORJA
10 - 1-7 - 7---------
KÓPHÁZA SE
--3 - 9---------
LDSE
---6 - 94 - 8-------
PÁZMÁNDFALU KSE
----4 - 5-----6 - 1-
PETŐHÁZI SE
12 - 0---------4 - 2-

Meccsek

Credobus Tehetségközpont

2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 21. 15:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
PÁZMÁNDFALU KSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2021. 11. 27. 17:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
2021. 12. 16. 16:30
Lukács Sándor Szakképző Iskola
LDSE
Credobus Tehetségközpont
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 15. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 08. 14:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
BARÁTI FUTSAL CSE
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 09. 12:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
KÓPHÁZA SE
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
2021. 12. 28. 18:00
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Credobus Tehetségközpont
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2022. 01. 16. 10:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 18. 17:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
MÉNFŐCSANAK ESK
Credobus Tehetségközpont
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 12. 11. 12:30
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
PETŐHÁZI SE

Dana GYŐRÚJFALU SE

2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 11. 16:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
JÁNOSSOMORJA
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 23. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
MÉNFŐCSANAK ESK
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 12. 18. 14:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
Dana GYŐRÚJFALU SE
PETŐHÁZI SE
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
2021. 10. 24. 09:00
UFM Aréna Mosonmagyaróvár
Credobus Tehetségközpont
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 30. 10:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
PÁZMÁNDFALU KSE
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
2022. 01. 22. 15:30
Mosonszolnoki Sportcsarnok
HEGYESHALMI SC 1931
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 04. 13:00
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
LDSE
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 09. 09:00
Ikrényi Sportcsarnok
ABDA SC
Dana GYŐRÚJFALU SE
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
2022. 01. 29. 18:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
BARÁTI FUTSAL CSE
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
2022. 01. 16. 10:00
Bábolna Városi Sportcsarnok
BŐNY SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
2021. 12. 27. 16:30
Ikrényi Sportcsarnok
Dana GYŐRÚJFALU SE
KÓPHÁZA SE
2022. 01. 04. 18:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
2022. 01. 04. 18:15
Győrszentiványi Sportcsarnok
GYŐRSZENTIVÁN SE
Dana GYŐRÚJFALU SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->